1. Ana Sayfa
 2. Papaz Büyüleri

Papaz Büyüsü Nedir? 2022


0

Bütün istenenleri, bilhassa da en olmaz aşkları oldurmak adına yapılabilen papaz büyüsü, 7 tanesi İslamiyet dönemi gizli ilimler kitaplarında da belirtilmek üzere, 13 farklı uygulama çeşidiyle yapılır. Hristiyanlık tarihiyle başlayan bu büyü çalışmalarının yedisinin yapılması için yapan kişinin papaz olma zorunluluğu yoktur. Ancak diğer çeşitleri Hristiyan öğretileri etkisinde yapıldığı için ülkemizde sık tercih edilmez. Hem ak hem de kara büyü sıfatıyla değerlendirilebilen papaz büyüsü, ritüeline ve yapılış niyetine göre gruplandırılır. Büyü uygulamasının yapılması ciddi bir ilim ve ağır enerji gerektirdiğinden, evde yapılması ya da fark edildiğinde bireysel müdahalesi asla önerilmez. Ayrıca belirlenen malzemeleri edinmek ve papaz büyüsü yaptırmak isteyenlerin süreçte ciddi okumalarla medyuma destek olması da gerekecektir. Karar verirken bu akılda bulundurulmalıdır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Niyetine, yapılacak duruma, medyumun ilmine göre büyü yapımı şekilleri birbirinden farklıdır. Okunan sözler, nesneye uygulanan işlemler ve hatta istenen nesneler bile birbiriyle aynı olmaz. Bu farklara şöyle değinelim:

 • Papaz büyüsünün bazı tiplerinde adet kanı kullanılır. Niyete göre adetin ilk günündeki birkaç damla ya da son günündeki son damlalar tercih edilebilir.
 • Bir kişiyi ilişkisinden ayırarak işlem yapılacaksa, saç teli ya da tırnak gibi hijyenik bulunmayan maddeler büyüde kullanılır. Hatta bu maddeler belirli ritüellerden geçtikten sonra bir köpeğe yedirilir.
 • Büyü tipine göre bazen yatsı ile sabah ezanı arasında kalan ama ezana nispeten daha yakın vakitlerde ritüel gerçekleştirilir, bazı durumlarda ise akşam ile yatsı arasındaki vakitlerde uygulama yapılır
 • Birçok en etkili papaz büyüsü çalışmasında partner adayına bir şeyler yedirmek gerekir.
 • İşlemde ruhanî varlık çağırması yapılmak zorundadır.

Detay farklılıklarını anlattığımız büyü uygulamaları, cinlerden de destek alındığından kişinin asla tek başına işleme giremeyeceği uygulamalardır. Bu işlemi hem ilim hem de İbranî dili bilen bir medyum eşliğinde sonuçlandırabilirsiniz. Medyum hocaya büyüye başlamadan tam amacınızı belirtmeniz, size uygun ritüel tarzını seçmesi adına faydalı olacaktır.

Papaz Büyüsü Belirtileri Ve Tutma süresi

Papaz büyüsü belirtileri hakkında şunları söyleyebiliriz:

 • Yaptırılan kişide sert belirtiler görülür.
 • Kendini bir anda belli eder.
 • Agresif tavırlar, öfke kontrolsüzlükleri, rutine duyulan nefret
 • Metabolik düzene ve diğer düzenlere karşıdır. Kişi uykusuz kalır, kabuslar görür, iştahsızdır ve bir süre halsizlikle uğraşır.
 • Yanında ya da yakınında dinî sembollerden haz etmez. Çevresinde Kuran okunması onu boğar.
 • Ellerde titremeler ve ansızın gelen baş dönmeleri yaşanabilir.

Bunlar gibi pek çok şeyi papaz büyüsü belirtileri arasından saymak mümkündür. Belirtilerin şiddeti, medyum hocanın seçtiği büyü yolu, büyü yaptırılan kişinin iradesi, inancı, psikolojik durumu gibi bazı etmenlerle değişecektir. Bu belirtileri görüyorsanız, mutlaka bir medyuma danışmalısınız. Ancak kendisine büyü yapılan insan, kuvvetle muhtemeldir ki üzerinde işlem olduğuna dair söylenenleri safsatadan ibaret bulacaktır. Hele bu işlem güçlü bir büyüyse, belirtilerin görülmesi direkt hocaya gidilmesini sağlayamayabilir, çünkü kişi üzerinde görevlenmiş bir yaratık vardır ve irade büyük oranda onun kontrolündedir.

            Oldukça kısa zaman alan papaz büyüsü tutma süresi hakkında sadece 72 saat diyebiliriz. Hem tesirli, hem de hızlı sonuç veren bir işlem olduğundan sıkça tercih edilir. Ayrıca papaz büyüsü yapımı ile hayatta imkânsız diye bir şeyin varlığını ekarte ederiz ki pek çok kişi tarafından bu gayet cezbedici bulunur.

Papaz Büyüsü Bozumu

Hiç kimse, bir kişiyi büyü ile sevmek ya da yolunda giden düzeninden kendisine yapılan bir büyü ile kopmak istemez. Eğer size ya da bir yakınınıza büyü yapıldığına dair bir şüpheniz varsa, bunun bozulması için derhal güvenilir bir medyuma danışmalısınız. Papaz büyüsü yapılışı da bozumu da tecrübeli bir medyumla olabilir. Bazı durumlarda yakını olarak o kişi için büyü bozum sürecinde medyuma sizin destek olmanız gerekebilir. Dikkatli ve titiz bir araştırma yapmadan bir medyumdan yardım almayınız.

            İlmî birikim ve enerji gücü gerektiren papaz büyüsü bozumu için yıllardır danışanlarına hizmet veren medyum Yasin hocayı tercih edebilirsiniz. Kendisi ak büyü olarak kullanılan papaz büyülerinin yapımı ve tüm papaz büyüsüçeşitlerinin bozumu adına çalışır, kara büyü tiplerini bilmekle beraber kesinlikle uygulamaz. Tüm çalışma talepleri ve sorularınız için hocamıza iletişim sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Yorum Yap