6

Papaz Büyüsü

.Regl kanı kullanılarak gerçekleştirilen papaz büyüsü, son derece önemli ve ciddi bir büyü çeşididir. Ayrıca bu büyünün yapılış aşamasında oldukça dikkat edilmelidir. Birçok platformda bu büyünün nasıl yapılır ile ilgili farklı bilgiler mevcuttur ancak sizlere bu yazımızda bu büyünün en uygun şekilde nasıl yapıldığını ve hangi malzemelerin kullanılması gerektiğini aktaracağız.

Ayrıca papaz büyüsünde kullanılan malzemeler hakkında da detaylı bilgiler aktarıyor olacağız. Daha çok kadınlar tarafından tercih edilen bu büyünün amacı, sevilen erkeğin büyüyü yapan kişiye ömür

Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü

boyu aşık olmasını sağlamaktır. Ayrıca bu büyü en kuvvetli bağlama büyülerinden biridir. Erkekler de bu büyüyü tercih edebilir ancak günümüzde en fazla kadınların kullanıldığı görülmektedir.

 

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yaptıranlar, bu konuda son derece dikkatli olunması gerektiğini söylemektedir. Öncelikle Bu Büyüde kullanılacak malzemelere bakacak olursak; 7 adete denk gelecek şekilde adet kanı damlası, yine 7 damlalık temiz su ve 1 adet beyaz kâğıt gereklidir. Erkekler bu büyüyü uygulayacaksa 7 adet sperm damlasına ihtiyaç duyacaktır.

Bu büyüye niyet edilmesinin ardından 7 damla olarak hazırlanan spermi ya da adet kanını bir bardağın içine koyduktan sonra üzerine 7 damla temiz su bırakmalı ve aynı zamanda beyaz kâğıdı hazırlamalısınız. Ardından kısık sesle 77 defa ‘Ya Apraziyal’ demeniz gerekecektir.

Malzemeler üzerine 77 defa bu tılsımı okuduktan sonra 7 damla suyu, 7 damlalık sperm ya da adet kanının içine boşaltmanız gerekiyor. Bu süreçte de uzman medyumlar tarafından okunması gereken tılsımlar sizlerle paylaşılacaktır.

Karışımı hazırladıktan sonra beyaz kâğıdı kullanmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Bu karışımı beyaz kâğıda dökerek okuyacağınız tılsımlarla büyünün uygulanış aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Karışıma okuyacağınız sözleri söyledikten sonra kâğıdı katlayarak içerisinde bulunan karışımın taşması engellenmelidir. Ayrıca kâğıdı özenle katlayıp top bir kütle halini aldıktan sonra sizden başka kimsenin bilmeyeceği bir yere saklayarak 7 gün boyunca bekletmeniz gerekiyor.

Bu işlemlerin ardından 7 günlük sürecin sonunda büyü, yapılması istenen kişiye ulaşmış olacaktır. Papaz büyüsü gerçekten yapılışı ve bozuluşu itibariyle zor bir büyüdür.

Papaz Büyüsünün Etkileri

Her büyüde olduğu gibi papaz büyüsünün de bir takım etkileri bulunmaktadır. İlk olarak kişinin iradesinin dışına çıkması ve aşırı bir his yoğunluğu içinde olduğu görülür. Ayrıca kişiye yapılacak söylemlerin herhangi bir tesirinin olmadığı ancak davranışlarının normal bir şekilde devam ettiği görülmektedir.

Bu büyü bozulana kadar, kişi sürekli etkisi altındadır. Ayrıca büyüyü yapan kişiye ömür boyu bağlı kalmaktadır. Son olarak bu büyünün medyum ve hocalar tarafından bozulabildiği ve tekrar etki etmesinin neredeyse imkânsız olduğu bilinir.

Papaz büyüsünün bozulması için, 7’şer defa İhlas, Felak ve Nas Surelerini okuyarak, büyü konusunda uzman hocalardan alacağınız duaları okumanız gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Bozma Teknikleri

Tılsım topluluğunun adı olarak değerlendirilen papaz büyüsü bu büyü amacına ve yöntemine göre gruplara ayrılmaktadır. Bağlama için uygulamaya alınan en kuvvetli büyü türü olan bu büyü, evli kadının kocasını eve bağlamak ve yuvasının yıkılmasını engellemek için uygulamaya alınır.

Bu yapılan büyünün bozulması için ise kadının adet kanının son damlaları erkeğe içirilir. Bu planlama sayesinde kısa zaman da yapılan Bu büyü bozulacaktır. Fakat bu işin uzman papaz hocaları aracılığı ile  Bu büyüyü bozma duası okunarak yapılması gerekmektedir. Bu büyünün bozma işlemi doğru yollar ile uygulamaya alınır ise kısa zaman zarfı içinde Papaz Büyüsünün etkisini gösterecektir.

papaz büyüsü
papaz büyüsü

Bu zaman zarfına kadar ilim irfanBu büyüiçin alınacak önlemleri araştırmıştır. Bu büyüyü yapılan kimsenin tüm karakteri değişir ve tanınamaz hale gelir. Bir kimseye papaz büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlamak oldukça basittir. Örnek verecek olursak Bu büyü yapılan kimse artık en sevdiği yemeği bile sevmez olur ve  yemeği görünce midesi bulanır.

Papaz Büyüsü Bozma Adımları

İnsanı cindden koruyan dualar arasında Ayet-el Kürsi, Fatiha ve Muavvizeteyn ve Fatiha yer almaktadır. Bu surelerin gün içerisinde sık sık okunması insanı tüm kötülüklerden ve cinlerden korumaktadır. Büyü bozmanın en etkili yollarından biri de Cin Mektubu’dur.

Kısa zamanz zarfı içinde uygulamaya alınan Cin Mektubu ile büyü bozulmaktadır. Büyünün bozulmasına yönelik okunan dualardan biri de Cin Koruma Duası’dır. Kişiye yapılan büyünün bozulması ile birlikte tüm cinler gider ve o kişiye bir daha büyü yapmak zorlaşır.  Büyüyü bozan en doğru yöntemlerden biri dua okumaktır.

Bu büyüyü bozacak kişinin bu konuda bilgili ve donanımlı olması gerekmektedir. Genellikle papaz büyüsünün, büyüyü yapan hoca tarafından bozulacağına inanılmaktadır. Fakat bu inanış doğru değildir. Bu büyünün ayet ve hadisler ile bozulacağı belirtilmektedir.

Bununla birlikte ön plana çıkan Ayet-i Kerimeler’de papazlardan söz edilmemektedir. Bazı kimseler bu büyünün cinsel ilişiki yolu ile bozulduğunu söyleyerek insanlardan faydalanmaktadır. Bu husus yanlıştır ve insanları kandırmak amacı ile yapılmaktadır. Bu büyüyü bozma uygulaması bilgi, deneyim, donanım ve uzmanlık gerektiren ciddi bir iştir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

  1. Sevgilimin bana geri dönmesini istiyorum nasil olur suan oldugu kisiden ayrilmasin evinde ayrilmasin istiyorum

  2. Sevdiğim biri vardı. Nişan sürecine kadar geldik ama nişan yapamadık. Yaklaşık 2 sene oldu ayrılalı. Geri dönsün diye ne yapmalıyım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

  3. Peki hocam âdet olmayan bir bayan da papaz büyüsü yaptıra bilirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir