1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Papaz Büyüsünün Etkileri,Belirtileri


0

Papaz Büyüsünün Etkileri,Belirtileri

Papaz Büyüsünün Yapılışı çok eski çağlara dayanan papaz büyüsü adını yapımında kullanılan malzemelerden alır.

Papaz Büyüsünün Etkileri
Papaz Büyüsünün Etkileri

Orta çağda Pagan kültüründen türemiş olan Papaz büyüsünün etkileri ve yapımında kullanılan malzemelerle ün salmıştır. Tüm zamanların en etkili büyü çeşitlerinden olan Papaz büyüsü kişinin iradesine ve kişiliğine doğrudan etki eder. Aşık etmekten kişiyi öldürmeye kadar bir çok etkisi bulunmaktadır. Bu büyünün yapımında kullanılan malzemeler genellikle adet kanı ve erkek menisidir. Her ne için yapılırsa yapılsın kişiyi hem ruhsal olarak hem bedensel olarak etkisi altına alır.

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Büyünün ismi toplum arasında takılırken bu isme etki edenler büyüde kullanılan malzemeler ve tılsımlardır. Hiçbir din adamı böyle bir büyüyü yapmaz. Bu nedenle bu büyüyü papazların yaptığını düşünmek yanlış olacaktır. Büyüde ibranice ve süryanice kelimelerin kullanılması bu sıfatı almasına yol açmıştır.

Bu büyü çeşidi bir çok amaç için yapılabilmektedir. En sık yapılış amacı ise karşı cinse acı çektirmek veya kendine aşık etmek içindir. Bazı bağlama büyüleri de Papaz Büyüsü kapsamında yapılmaktadır. Tarihte bilinen en güçlü büyü uygulaması bu yöntemlerle yapılır. Kişiye çok kısa sürede etki eder ve hızla amacına ulaştırır. Bu büyüyü yapmak ve yaptırmak da oldukça tehlikelidir. Çünkü yapan veya yaptıran kişiye de etki etmesi muhtemeldir.

Papaz Büyüsünün Belirtileri

Papaz büyüsü belirtileri oldukça bariz bir şekilde kendini gösterir. Kişide çok ani ruhsal değişimler olur. Birçok psikolojik rahatsızlığı beraberinde getirir. Çoğu zaman çevresindekiler kişinin psikolojik sorunları olduğunu düşünebilir ve doktora başvurabilir. Ancak verilen uyuşturucular bu etkileri yok etmeye yetmeyecektir. Üzerinizde bu büyülerin belirtilerini taşıyorsanız mutlaka işinin ehli bir hocadan yardım almalısınız. Tıp henüz paranormal etkileri tedavi edebilecek kadar ilerlememiştir.

Bu büyünün en belirgin etkisi kişideki bir kişiye anlamsız bağlanmadır. En sık uygulanan tertibi adet kanı büyüsüdür. Bu işlem için kadının adet kanına süryanice tılsımlar okunur. Ardından bu kana biraz gül suyu karıştırılır ve erkeğe yedirilir. Büyüyü yaptıran kişiye ölümüne bağlanır ve hiç sözünden çıkmaz.

Kara büyünün tüm özelliklerini taşıyan bu büyüye maruz kalan kişi istemsiz hareketlerde bulunur. Kişi kendi iradesinden çıkar. Hayatının iplerini tamamen bırakır. Çevresinden tepkiler alsa da kişi için davranışları gayet normaldir. Kişi büyünün etkisine girdiğinde parçasını taşıdığı kişinin yanından ayrılamaz. Çoğu vakada evini ve ailesini terk ettiği görülür. Bu büyüde kişide sık sık idrara çıkma veya kusma gibi fiziksel belirtiler de boy gösterecektir. Bu büyüyü bozabilmek için uygulanan ritüellerin tersten tekrar edilmesi gerekir.

Etkilerini Gösterme Süresi

resim-1606

Genellikle aşık etme ve kendine bağlama için olduğu bilinse de bir çok amaç için uygulanabilen bu büyüler kişinin iradesinin kuvvetine göre etki etme sürelerine sahiptir. En tehlikeli büyülerden olan bu büyülerin ritüellerinde kişiye ait meni ya da adet kanı kullanılır. Kullanılan bu malzemelere süryanice veya ibranice tılsımlar okunur ve kişiye içirilerek veya yedirilerek uygulanır. Kişinin ruhsal çalkantıda olması büyünün kaç günde tesir edeceğini etkilemektedir. Ruhsal çöküş yaşayan kimselere daha hızlı tesir ettiği bilinir.

Büyünün yapımında Apraziyal adındaki hüddam cinden yararlanılır. Bu cinin çok güçlü etkileri olduğu bilinir. Görevli olduğu konu üzerinde etki edebilmesi için ritüellerin hatasız uygulanması gerekir. Aksi takdirde büyüyü yapan kişiye zararının olduğu bilinmektedir.

Büyünün etkisi genelikle 3 günde etkisini gösterir. Uygulamanın tutması için ritüellerin eksiksiz tamamlanması gerekir. Aksi takdirde daha hızlı bir şekilde yapan kişiye tesir edecektir. Ancak bazı çeşitlerinde 10 gün ile 1 ay aralığında tesir ettiği de görülmektedir. Kişide ilk etkisi psikolojik olarak olacaktır. Zaman geçtikçe kişi büyünün etkisine daha çok girecektir. Bu nedenle üzerinizde böyle bir büyünün varlığını hissediyorsanız en kısa zamanda işinin ehli bir hocadan yardım almanızda yarar vardır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap