web analytics
Bağlama BüyüleriBüyülerPara ve Şans Büyüleri

Para Büyüsü

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Para büyüsü üstün varlıklar için genelde nane otları kullanılarak yapılan geleneksel büyülerdendir. Herhangi bir şey almak ya da bir şeyi tamamlaman için sizlere para gerekiyorsa bu büyü kullanılabilir ve oldukça faydalıdır. Yine de sizlere gereken para miktarı az ise bu büyüden faydalanabilirsiniz.

Para Buyusu 300x300 - Para Büyüsü
Para Büyüsü

Para Büyüsü İçin Neler Gerekiyor

Para büyüsü yapmak için bir takım malzemelere ihtiyacınız olacak. Günümüzde etkili bir şekilde yararlanılan para büyüsü ile 1 hafta gibi bir süre geçinmek adına bu büyüyü kullanabilirsiniz. Bu malzemeler;

  • Yeşil keçe,
  • Yeşil bir iplik ve iğne,
  • 4 adet altın renkli mum,
  • 4 farklı değerde olan madeni paralar,
  • 10 adet kurutulmuş nane yaprağı,
  • Gök mavisi kâğıt ve kalem.

Bu malzemeleri kullanarak para büyüsü yapılabilmektedir. Yazımızın devamında ise para büyüleri ve para büyüsünün nasıl yapılacağına dair detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Oldukça dikkat ve özen gerektiren para büyüleri için tüm bilgileri takip edebilirsiniz.

Para Büyüleri

Büyü – 1: İlk olarak metal bir parayı uğurlu bir para olarak saklayın. Uyandığınızda bu uğur paranızı, metal bir kaptaki sirkeye 7 defa batırın ve her defasında TALERİMANA kelimesini okuyun. Bu işlemi 7 kez yaptıktan sonra parayı yine temiz bir peçeteye ve üzerindeki sirke silinmeyecek şekilde cebinize bırakın. Bu işlemden sonra para mutlaka gelip sizi bulacaktır.

Büyü – 2: Metal bir parayı kâğıt paraya sarın. Her iki paranın da temiz olması önemlidir. Daha sonra beyaz renkli bir makara ipliği ile bağlayın. Kâğıt paraya EMKARTALER kelimesinin büyük harflerle yazın. Daha sonra parayı cebinize koyun.

Büyü – 3: Bir antikacıdan eski bir gümüş para alın. Beyaz bir kâğıt üzerine ARKTALERİ kelimesini yazı ve parayı kâğıda sardıktan sonra ip ile bağlayın. Daha sonra bu parayı cebinizde taşıyın. Ulaşmak istediğiniz paraya yakınlaşmanız kolaylaşacaktır.

Büyü – 4: Bir altın edinin. Her sabah uyandıktan sonra bu altını bir sabun üzerine iyice sürtün. Parayı sabuna sürterken de 9 defa SEKTER AKRA SEKTER kelimesini yüksek sesle okuyun. Paraya geçen sabun parçalarını çıkarmadan beze sarın ve cebinizde taşımaya başlayın. Her sabah bu şekilde uygulamaya devam edin.

Okumalısın
Yedirme Büyüsü Nedir ?

Büyü – 5: Gece saatlerinde temiz 3 metal parayı metal bir kabın içerisindeki tuzlu suya bırakın. 5 kez MEMLİKTALER kelimesini söyleyin. Daha sonra beyaz bir beze paraları sarın ve cebinize koyun.

medyum yasin 728x90 1 - Para Büyüsü

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yeşil keçe kullanarak bir kese yaptıktan sonra içerisinde 10 adet kurutulmuş nane yaprağını bırakın. Gök mavisi kağıdın üzerine de bir miktar para tutarı yazın. Masanın üzerine sırasıyla kese, 4 adet mum ve farklı değerlerdeki madeni parayı ve kâğıdı bırakın. 1 altın renkli mum ve 1 adet parayı, karenin 4 köşesine birden yerleştirin ve mumları yakın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra şu dizeyi söyleyin;

Paranın Efendisi, biraz para gelmesi için dua ediyorum. Bunu kazanmak için çalışacağım ve bana şimdi gelirse bu çabayla gelen tüm paraları da geri ödeyeceğim. Lütfen ve lütfen yakın bir zamanda bana yolla

Yaktığınız mumların etrafında 4 kez dönün ve sonra oturun. Bu sayede düşüncenize yoğunlaşın ve artık büyünüzün devreye girmesini bekleyin.

Para büyüsü ile ilgili diğer konulara Acil Para Bulma Duaları veya Para Kazanma Duası konularına göz atabilirsiniz.

4.5 4 votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Humaý
Humaý

açil borçdan kurtulma büýüsi nasil ýapilar

Mira
Mira

Bir sürü borçlarım vardı,bu büyüyü yaptım gerçekten çok işe yaradı,borclarım kapandı,şuan param var inanılir gibi değil,teşekkur ederim

Meltem
Meltem
Reply to  Mira

Hangisini yaptınz

Gizemli
Gizemli

Sonuçları yokmu yani bunun paranın efendisi kim ve büyüyü yaptığında sonuçlarınıda bilmelisin

Başa dön tuşu
Kapalı