1. Anasayfa
  2. Para ve Şans Büyüleri

Para Enerjisi


0

Para Enerjisi

Ünlü astrologların para enerjisini kendinize çekmenin mucizevi yollarıyla ilgili tavsiyelerini söyleyeceğimiz bu yazıyı dikkatle okumanız gerekiyor.

Para Enerjisi
Para Enerjisi

Para Enerjisi Çeken Kolye

Bazı uygulamalar ile para kazanılmasının yanında bazen sonuç alamayabilirsiniz. Bu yüzden de para enerjisinin kendinize nasıl çekebilirsiniz sorusunun yollarını açıklıyoruz.

İlk olarak çok para kolyesi kullanmanız gerekiyor. Bunun için gerekli malzemeler ise;

  • Tarçın çubukları,
  • karanfil taneleri,
  • ginseng kökü,
  • 2 adet dikiş iğnesi
  • misina
  • yenibahar taneleri.

Hazırlanışı: Kök ve baharatların yumuşaması için önceki günden suya bırakınız. Sabah ise bu kökleri dilediğiniz gibi kesin. Misinanın iki ucunu dikiş iğnesine geçirerek malzemelerinizi dizin. Daha sonra kolyeyi kurutun.

Para Enerjisi içi Diğer Pratik Yolları

Bol para mucizesi adı verilen bir diğer uygulamayı şimdi aktarıyoruz sizlere. Temiz bir cam kavanoza her gün az miktarda çemen otu tohumu ekleyiniz. Kavanoz dolduğunda ise ağzını kapatarak bir meşe ağacının altına gömünüz.

Para tütsüsü adı verilen bir uygulama daha bulunur. Bunun için gerekli malzemeler; kahverengi şeker, portakal özü ve 5 adet kuru portakal yaprağı. Hazırlanışı; Malzemeleri bir havanda dövün ve hamur haline getirin. Bu hamuru ise çelik bir tavada yakın. 1 dakika sonra çıkan alevi söndürün ve tütsü dumanının odayı sarmasını sağlayınız.

Para yastığı uygulaması da para enerjisini kendinize çekmenin yolları arasındadır. Boş bir yastık içini kuru fesleğen, kuru çemen otu ve kuru papatya ile doldurunuz. Bu yastıkla uyuduğunuzda para ile ilgili rüyalar göreceksiniz.

Para tuzu uygulaması da sıkça tercih edilmektedir. Malzemeler ise; 1 fincan deniz tuzu, 4 damla fesleğen esansı, 2 damla tarçın esansı, 4 damla kekik yağı ve yarım fincan badem yağı. Hazırlanışı; Bu malzemeleri cam bir bardakta karıştırınız. Daha sonra banyoya girerek ışıkları söndürün ve mum yakın. Cam bardaktaki karışımla vücudunuzu 44-2ovmanız yeterli olacaktır.

Yeşil kurdele mucizesi de tercih edilen bir diğer uygulama. 50 cm uzunluğunda alacağınız yeşil bir kurdele ile sahip olmak istediğiniz para miktarına odaklanmalısınız. Bu odaklanma halinde eşit aralıklarla kurdeleye 9 düğüm atmanız gerekiyor. Daha sonra bir yastık içine bırakarak, talep ettiğiniz parayı kazanana kadar orda bırakınız. Para elde edilince düğümleri çözerek denize atmanız gerekiyor.

Kedi mumu uygulaması da etkilidir. Kedi şeklinde siyah ya da yeşil mum ve yasemin esansına ihtiyacınız olacak. Hazırlanışı; Mumu yasemin esansı ile ovarak yakınız. Bu mumun alevine bakarken de istediğiniz para ya da malı düşünün. Mum tamamen bitene kadar yanmalıdır.

Bu uygulamalar ile birlikte para enerjisini kendinize rahatlıkla çekebilirsiniz. Astrologların tavsiyelerinden alınan bu yöntemleri deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir