1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüleri

Parayı Kendine Çekme Yöntemi 2023


0

Parayı Kendine Çekme Yöntemi

Para-her insanın gerçek hayatta ihtiyacı olan gereksinimdir. Birilerine yeni restoran açmaya veya Maldivlere tatile gitmeye para yetmezken, diğerlerin de sadece bir ev ve araba alacak para olmaz.

Parayı Kendine Çekme Yöntemi
Parayı Kendine Çekme Yöntemi

Parayı Kendine Çekme Yöntemi Nasıl Yapılır?

Para – modern insan için gerekli şeylerden biridir.

Birilerinin restoran açmak için, Maldiv adalarına tatie gitmesi için parası yetmezken, birilerine basit şeylere: kira, ev, bebeği için bebek arabası almaya v.s. yetmiyordur.

Yatırım yapmadan, Allah’ın buyruğunu bozmadan nasıl zengin olunur? Cevap çok basit- para için kehanet yapmak. Paraya büyü yapmakla maddi durumunuzu iyileştirebilir, mıknatıs gibi paraları kendinize çekebilirsiniz. Paranın sizi sevmesini nasıl sağlanılır? Kolay!

Maddi sıkıntıyla ilgili büyüye aşağıdaki durumlarda müracaat edilir ki, bu da kehanetin çeşitlerini oluşturuyor.

 1. Büyük rakamda para iadesi(borçlunun borcu ödemesi)
 2. Parayı eve celp etme(tüm aile bireyleri çalışıyor ama para biriktirilemiyor)
 3. Acil, belli miktarda para edinme(muayene, ameliyat v.s)
{reklam1}

Kehanete yüz tutulmasının nedenleri onun çeşitleri kadar çoktur. Biz her ayrı kuttörenleri araştırmayacağız, zira bunlar sonsuzdur. Biz evde yapılabilecek olan kehanetleri araştıracağız.

Kuttörene başlamadan önce onların yerine yetirilme şartlarına bakalım

 1. Para için yapılan kehanetin bir senelik süresi vardır, her sene yapılması gerekir
 2. Para için yapılan kuttörenler yalnız büyüyen  Ay’da yapılması gerekir
 3. Büyüye inanmak gerekir.

Aileniz içinde  para sıkıntısından tamamen kurtulmak için sadece kurallara uymak gerek. Lakin büyüyü yapıpta kenara çekilip beklemek yetersiz. Hayır para kendisi size gelecek değildir. Para için büyü size yardımcı olacaktır. Sizin yerinize çalışacak değildir. Bunun içinde tüm sabrınızla ve yüksek moral ile aşağıdaki kuttörenlerden birini yapmaya başlayın.

Parayı Kendine Çekme Yöntemi – Cüzdanın Yardımı İle Kehanet

Para biriktirmeye en yardımcı cüzdanımızdır. Şöyle dua edin:

Gökyüzünde yıldızlar nekadar çoksa, denizlerde su nekadar bolsa, benim cüzdanımda da para hic tükenmesin. Amin

Kehaneti  çarşamba günü büyüyen Ay’da yapılması gerekir.

ÇEKİRDEK VE MUMLA KEHANET

 1. Kuttören için size 5 eşya gerekmektedir:
 2. Parlak dallı kumaş
 3. Yeşil renkli kağıt
 4. Toprakta çimlenmiş 7 tane çekirdek
 5. Kristal vazo
 6. Kaba tuval kumaş

Kuttörene başlamadan önce  istediğiniz parayı belirleyin ve parayı elde edindikten sonra nasıl mutlu olacağınızı hayal edin. Bundan sonra kağıda arkadaşlarınızla, ailenizle, tanıdıklarınızla aranızın nasıl olduğunu yazın. Yazılı şekilde sağlamlığınızı ve kendinizi nasıl hissettiğinizi yazın. Hayatınızla ilgili açıklama bitince masaya masa örtüsü serin.

Masanın ortasına katlanmış kağıdı koyun. Kağıdın üstüne vazoyu koyun. Vazonun içine çekirdekleri atın ve iyice karıştırın. Mumları yakın. Elinizi vazonun üzerine tutun ve vazodan tutunmadan masanın etrafında 3 kere dönün. Sonra çekirdeğin yarısını cüzdanınıza, yarısını da kağıtla  beraber tuval kumaşa bükün. Kumaşı kimsenin bilmediği ve bilemeyeceği evin sağ köşesinde saklayın. Sonuç bir aydan tez beklenmez.

AY KUTTÖRENİ

AYKUTTÖRENİ
AYKUTTÖRENİ

Bu kehanet suya yapılır. Aylı gecede bir bardağa su doldurularak camın eşiğine koyulur, ay ışığının düşeceği şekilde.

Sonra bardaktan su alınarak yıkanılır ve şu dua okunulur:

‘Nasıl ki, ay yarımdı tam oldu, benimde malım- mülküm tam olsun

Bu dua güçlüdür lakin bu bardağa suyu yeni ay çıktığında koyularsa ve dolunayda yıkanılırsa daha güçlü etki göstere bilir.

‘PARA BİRİKTİRİLMESİ’ İÇİN KEHANET

Para için yapılan en kolay kehanet, şöyle yapılması gerek: pazarlığa gittiğiniz zaman, para aldığınız zaman (maaş, para üstü) bu duayı okuyun:

Bizim cüzdanımıza sizin paranız, sizin hazineniz- benim hazinemdir. Amin .

MUHAK ZAMANI KEHANET

{reklam1}

Adından da belli olduğu gibi bu kehanet muhak zamanı yapılır. 24:00’da ilk aylı gecede yola çıkın ve kendinizle 12 akçe alın. Akçeleri ay ışığının altına düzün ve 7 kere şöyle söyleyin:  ‘ Her şey güneş ışığında büyüyüp çoğalır, lakin para ay ışığında çoğalır. Büyüyün paralar. Çoğalın paralar. Birikin paralar. Beni(söyleyenin ismi) zengin yapın, bana gelin. Böyle yapın! ‘  bunu dedikten sonra akçeleri yumruğunuzda iyice sıkın, eve gelerek parayı hemen cüzdanınıza koyun.

SONUÇ OLARAK.

Yukarıda sunulmuş olduğumuz  kehanetlerden her hangi birinin yapılmasından sonra para sizin hayatta en yakın yoldaşınız olacaktır. Farklı yollarla size gelecektir. Bunlar prim, eski borcun geri ödenmesi, piyango ve v.s yollar olabilir.

Sadece bir şeyi unutmamak gerekir, kehanet çok güçlüdür ama sonsuz değildir. Bir sene sonra tekrarlayın  ve sizin parayla sendikanız daha da güçlenir.

Acil Para Bulma Duaları ve Para Kazanma Duası konularına göz atabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir