web analytics
Büyüler

Pirinç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Pirinç İle Yapılan Büyüler

Pirinc Buyusu 300x300 - Pirinç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Pirinç Büyüsü

Büyü yapmayı bilen, bu işte uzman kişilerin yapabildiği pirinç büyüsünü bozmak gerçekten de çok zor.

Pirinç Büyüsü Nedir?

Pirinç lezzetli bir yiyecek olsa bile çoğu zaman kötü maksatlar için kullanılmıştır. Pirinç büyüsü olarak ortaya çıkan bu durumda ise özel yöntemler ile başkalarına yapılmaktadır.

Pirinç büyüsü bu işin ehli olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Her büyüde olduğu gibi ters tepme gibi bir durum olabilir.

Pirinç ile yapılan büyüyü yapmak isteyen kişi bu konu hakkında derin bir bilgiye sahip olmak zorundadır. Az bir bilgi ile hem işlem başarısız olur hem de başınızı derde sokabilirsiniz.

Pirinç birçok taneden oluştuğu için geçmişten günümüze bereket olarak bilinmiştir. Bereket verdiği gibi istenilirse bereketi de üzerinizden eksik edebilmektedir.

Ancak bu bazı dua ve tılsımlar sayesinde gerçekleşmektedir. Bu tılsımları bilen kişi pirinç büyüsü yapabilir ve eğer isterse kim olursa olsun onu ruhen en dip kuyulara itebilmektedir.

Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur

Bir çok pirinç ile yapılan büyü vardır bazısı iyi büyüler bazısı kara büyüler sınıfındadır. Bazı pirinçler şifa ve zihin açıklığı verirken bazıları da bütün işlerimizi bozarak bizi zor durumda bırakabilir.

Bu büyülerde niyet çok önemlidir en gönülden niyet edildiği zaman büyü daha çabuk gerçekleşir. İnançla yapılan büyüler her zaman olmaya daha yakındır.

81 1 - Pirinç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Büyüyü yapmak için 7 tane pirinç tanesi alınır büyü yapılacak kişinin ismi söylenerek 7 kez her birine üflenerek Elkamevellaa denir.

Daha sonra bu pirinçleri karanlık bir odaya kimsenin bulamayacağı bir şekilde yuvarlak bir halka haline getirerek 3 gün boyunda dokunmadan bırakmalısınız.

3 gün süre dolunca ise her birinin üzerine mürekkep damlatılarak büyü yapanın adı söylenerek bu işleme devam edilir.

Pirinçler bir muşamba içine konulur ve üst üste konup bastırılır. Üzerine ise Elkame Vel’len hasene okunarak üzerlerine üflenir.

Daha sonra bu pirinçler yeşil bir yamaya sarılırlar. Üzerlerine de 7 kar dikiş atılarak sabitlenirler. Büyüyü yaptıran kişi bu muskayı yastığının altında saklar ve başkasının gözüne oldukça güzel ve hoş gözükür.

Okumalısın
Talih Kuşu Yakalama Büyüsü

Pirinç büyüsünü bozmak için ilk gerekli olan malzeme pirinçtir. Pirinç adedi 100 tane olmak zorundadır.

Pirinçlerin her birinin üzerine yedi kere ‘Ha-Mim’ suresi okunur. Daha sonra büyü yapmak istediğiniz kişiye bu pirinç yedirilir. Kişi kısa bir süre sonra zamanla büyünün etkisinden kurtulacak ve feraha erişecektir.

medyum yasin 728x90 1 - Pirinç Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Benzer konu olan En İyi Aşk Büyüsü konusuna göz atabilirsiniz.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı
Dualar ve Büyüler