web analytics
Fallar

Pisagor Usulü Kare Falı

Pisagor usulü kare falı

Pisagor usulü kare falı günümüze Batı  Avrupa’dan XIX asırda gelmiştir. Bu usulle kendi  geleceğimizi , nelerden sakınmamız gerektiğini ve yakında ne baş vereceğini  öğrenebilmekteyiz. Pisagor usulü kare falı evde yapılabilir, bunun için sadece  yöntemlerini bilmek  yeterlidir. Bu konumuzda sizlere pisagor usülü ile kare falı nasıl bakılır, evde bu fala bakmak için hangi yöntemler kullanılır ve daha fazlasını anlatacağız. Burada harfiyen bizim dediklerimize dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde yanlış sonuçlar doğuracaktır.

Falın Bakılma Yöntemleri

Pisagor usulu kare fali 300x300 - Pisagor Usulü Kare Falı
Pisagor usulü kare falı

Fala bakmak için mutlaka beraber taraflı kare çekilir ve 25 sektöre bölünür.  Bundan başka fala bakmak  için herhangi bir  değerde  olan akçe  gerekir.

Kare çekilir ve akçeyi 3 kere üzerine atılır, akçenin düştüğü  rakam yorumlanır.

Pisagor usulü kare falı -SEKTÖR YORUMLAYICI

1 – Falına bakılan kişinin yakın zamanda maddi durumunun iyileşeceği bekleniyor. Lakin bu dönem içerisinde yeni  tanışlar  edinmesi  tavsiye edilmiyor, etrafında  çoklu hasetçi vardır.

2 – Özel hayatınızda bir sürü üzüntü ve problemler  bekleniyor.  Sevdiğiniz kişiyle kavga ederseniz iyisi geriye çekilmek ve anlaşmaya gelmektir.

3 – Etrafınızda bir sürü maddi imkanlarınızla ilgili dedikodu yayılacaktır. Bu dönemlerde duygularınızı değil de aklınızı kullanmanız gerekir, zira her şey kötü sonuca varabilir.

4 – tüm düşündükleriniz yakın zamanda gerçekleşebilir. Yakınlarınızı dinlemeniz yeterlidir. Mutluluk ve başarı dağların arkasında saklı değildir, el çatmaz değildir.

5 – Azimli bir iş için uygun zamandır.  Daha dikkatli olmak gerekir- yüksek makama erince hasetçileriniz ve dedikodular yayılmaya başlayacaktır.

6 – Yakın günlerde uzun ve karşılıklı aşk bekleniyor, lakin bu ilişki hayırlı gelmeyecektir.

7 – Şimdi düşünme zamanı: eğer ki, entüisyonunuz size düşündüğünüz maksatların istenilen sonucu vereceğini söylüyorsa yola devam etmeli ve ya tam tersi bundan uzaklaşmanız gerekir.

8 – Romantik ilişkiler için uygun bir dönem ama içinizdekilerini yakınlarınıza söylememeniz gerekir.

9 – Eski hatalarınızı düzeltmek için şans doğacaktır. Eski olaylar tekrarlanacaktır. Uğurlu gelecek ama hayatı pozisyon dikkate alınması gerekir.

Okumalısın
Göz Falı Nedir Nasıl Bakılır

10 – Şimdi alınan tüm yanlış  kararlar  büyük tatsızlığa getirebilir, iyisi tüm önemli işlerinizi ertelemek gerekir.

11 – Etrafınızda ikiyüzlüler vardır, entrika yaratıyorlar. Onları belirlemek gerekiyor, zira ailenizle olan ilişkilerle bağlı olacaktır.

12 – Hayat size sürpriz yapacaktır, öyle bir duruma düşürecek ki, hatalarınızı kabulleneceksiniz. Eğer kötü fikirlerinizi bir kenara koyarsanız başarılı olabilirsiniz.

13- Yüksek makamlara ulaşmak için ve ya herhangi bir iş yapmak için uğurlu dönem değildir.

14- Başarıya  ulaşmak için engellere hazırlıklı olmak ve kurnazlık yapmak gerekir.

15- Uzun zamandır  beklenilen tatil yetişti. Tatil yaparken unutmamanız gerekiyor ki, başarıya ulaşmak için sizi engelleyenleriniz vardır.

16- Zor durumunuzda en  yakın arkadaşınız yardımcı olacaktır.

17- Hayatınızda  her şey  iyiye doğru değişecektir. Dikkatli olmak ve planlarınızı kimseyle paylaşmamanız gerekir.

18- Hayatınıza uzun ve ihtiraslı aşk dolacaktır. Beklediğiniz hayalinizin aşkını bulacaksınız. İlişkilerinizi korumanız gerekir, bu size mutluluk getirecektir.

19-  Yakında büyük miktarda para bekleniyor. Herkese güvenmeyin, böylece kötülüklerden korunmuş olursunuz.

20- İş gezisi  ve ya tatil bekleniyor. Etkili ve ilginç insanlarla tanışlık bekleniyor. Onların  sayesinde hayatınızı değiştirebilirsiniz.

21- Yaklaşan güçlü bir sınava hazır olmak  lazım. Uygun dönem değildir, evde vakit geçirmeyi tercih ediniz.

22- Başlanmış olan işleri sonuca getirmek gerekir. Zorluklardan korkmamalısınız.

23-Karar vermeden önce iyice düşünün. Etrafınızda  zarar verebilecek yalancılar vardır.

24 – yakında beklenilmez  olaylar  ve tatiller  bekleniyor. Falına  bakılan  kişi herkese güvenmezse  başarılı  olabilecektir.

25- içinizden gelen sesi dinleyin- o size  düştüğünüz  durumdan kurtulmaya  yardımcı olacaktır. Düşünülmüş  maksatlara yetişmenin tam zamanıdır, çok  çaba harcamak  gerekir.

Pisagor Usulü Kare Falı bakmak için tüm bunlara dikkat etmelisiniz. Bu konu ile ilgili Çekirdek Falı konusuna göz atabilirsiniz.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır - Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası - Bağlama Büyüsü - Çabuk Tutan Bağlama Duası - Kocam Benden Ayrılsın İstiyorum