Fallar

Pisagor usulü kare falı

PİSAGOR USULÜ KARE FALI

Pisagor usulü kare falı

Pisagor usulü kare falı günümüze Batı  Avrupadan XIX asırda gelmişdir. Bu usulle kendi  geleceğimizi , nelerden sakınmamız gerektiğini ve yakında ne başvereceğini  öğrenebilmekteyiz. Pisagor usulü kare falı evde yapılabilir, bunun için sadece  yöntemlerini bilmek  yeterlidir.

FALIN BAKILMA YÖNTEMLERİ

Pisagor usulu kare fali 300x300 - Pisagor usulü kare falı
Pisagor usulü kare falı

Fala bakmak için mutlaka beraber taraflı kare çekilir ve 25 sektöre bölünür.  Bundan başka fala bakmak  için herhangi bir  değerde  olan akçe  gerekir.

Kare çekilir ve akçeyi 3 kere üzerine atılır,akçenin düştüğü  rakam yorumlanır.

Pisagor usulü kare falı -SEKTÖR YORUMLAYICI

1 – Falına bakılan kişinin yakın zamanda maddi durumunun iyileşeceği bekleniyor. Lakin bu dönem içerisinde yeni  tanışlar  edinmesi  tavsiye edilmiyor, etrafında  çoklu hasetçi vardır.

2 – Özel hayatınızda bir sürü üzüntü ve problemler  bekleniyor.  Sevdiğiniz kişiyle kavğa ederseniz iyisi geriye çekilmek ve anlaşmaya gelmektir.

3 – Etrafınızda bir sürü madii imkanlarınızla ilgili dedikodu yayılacaktır. Bu dönemlerde duygularınızı değilde aklınızı kullanmanız gerekir, zira herşey kötü sonuça varabilir.

4 – tüm düşündükleriniz yakın zamanda gerçekleşebilir. Yakınlarınızı dinlemeniz yeterlidir. Mutluluk ve başarı dağların arkasında saklı değildir,elçatmaz değildir.

5 – Azımlı bir iş için uyğun zamandır.  Daha dikkatli olmak gerekir- yüksek makama erince hasetçileriniz ve dedikodular yayılmaya başlayacaktır.

6 – Yakın günlerde uzun ve karşılıklı aşk bekleniyor, lakin bu ilişki hayırlı gelmeyecektir.

7 – Şimdi düşünme zamanı : eğer ki, entüisyonunuz size düşündüğünüz maksatların istenilen sonuçu vereceyini söylüyorsa yola devam etmeli ve ya tam tersi bundan uzaklaşmanız gerekir.

8 – Romantik ilişkiler için uyğun bir dönem ama içinizdekilerini yakınlarınıza söylememeniz gerekir.

9 – Eski hatalarınızı düzeltmek için şans doğacaktır. Eski olaylar tekrarlanacaktır. Uğurlu gelecek ama hayatı pozisyon dikkate alınması gerekir.

10 – Şimdi alınan tüm yanlış  kararlar  büyük tatsızlığa getirebilir, iyisi tüm önemli işlerinizi ertelemek gerekir.

11 – Etrafınızda ikiyüzlüler vardır, entrika yaratıyorlar. Onları belirlemek gerekiyor, zira ailenizle olan ilişkilerle bağlı olacaktır.

12 – Hayat size sürpriz yapacaktır,öyle bir duruma düşürecek ki, hatalarınızı kabulleneceksiniz. Eğer kötü fikirlerinizi bir kenara koyarsanız başarılı olabilirsiniz.

13- Yüksek makamlara ulaşmak için ve ya herhangi bir iş yapmak için uğurlu dönem değildir.

Okumalısın  Gebe Kalma Kehaneti

14- Başarıya  ulaşmak için engellere hazırlıklı olmak ve kurnazlık yapmak gerekir.

15- Uzun zamandır  beklenilen tatil yetişti. Tatil yaparken unutmamanız gerekiyor ki, başarıya ulaşmak için sizi engelleyenleriniz vardır.

16- Zor durumunuzda en  yakın arkadaşınız yardımcı olacaktır.

17- Hayatınızda  herşey  iyiye doğru değişecektir. Dikkatli olmak ve planlarınızı kimseyle paylaşmamanız gerekir.

18- Hayatınıza uzun ve ihtiraslı aşk dolacaktır. Beklediğiniz hayalinizin aşkını bulacaksınız. İlişkilerinizi korumanız gerekir, bu size mutluluk getirecektir.

19-  Yakında büyük miktarda para bekleniyor. Herkese güvenmeyin, böylece kötülüklerden korunmuş olursunuz.

20- İş gezisi  ve ya tatil bekleniyor. Etkili ve ilginç insanlarla tanışlık bekleniyor. Onların  sayesinde hayatınızı değiştirebilirsiniz.

21- Yaklaşan güçlü bir sınava hazır olmak  lazım. Uyğun dönem degildir, evde vakit geçirmeyi tercih ediniz.

22- Başlanmış olan işleri sonuça getirmek gerekir. Zorluklardan korkmamalısınız.

23-Karar vermeden önce iyice düşünün. Etrafınızda  zarar verebilecek yalancılar vardır.

24 – yakında beklenilmez  olaylar  ve tatiller  bekleniyor. Falına  bakılan  kişi herkese güvenmezse  başarılı  olabilecektir.

25- içinizden gelen sesi dinleyin- o size  düştüğünüz  durumdan kurtulmaya  yardımcı olacaktır. Düşünülmüş  maksatlara yetişmenin tam zamanıdır, çok  çaba harclamak  gerekir.

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı