1. Ana Sayfa
 2. Pişman Etme Büyüleri

Pişman Etme Büyüsü 2022


1

Pişman etme büyüsü, kişilerin pişman olmasında etkili olan büyülerden biridir. İnsanlar genellikle yaptıkları hataları kabullenmek istemezler. Bu nedenle de hatasını kabul edip özür dileyebilen insan sayısı çok azdır. Sevgili olsun arkadaş olsun bu durum değişmez. Bazen hiç hak etmediğimiz durumları bize yaşatan insanın pişman olmasını isteriz. Deyim yerindeyse köpek gibi bana yalvarsın düşüncesine girebiliriz. Bunu normal yollarla yapamadığımızda pişman etme büyüsü başvuracağımız yollardan bir tanesidir.

Genellikle sevgililer ve eşler için kullanılan bu büyü aile ya da arkadaşa da yaptırılabilir. Burada düşünülmesi gereken en önemli unsur karşı tarafın gerçekten pişman olmasını istediğinize emin olmaktır. Büyü sonrasında sizi terk eden, size karşı bir hata yapan kişi eskisinden çok daha büyük bir sadakat ve sevgiyle geri döner. Bu nedenle sonradan sıkılacağınız bir işlemi yaptırmak hem para kaybı hem de psikolojik yorgunluk demektir.

Pişman Etme Büyüsü
Pişman Etme Büyüsü

Bu Büyü Nasıl Yapılır?

 • Büyünün yapılış sürecinde belli dua ve tılsımlar kullanılır. Çalışılan hoca dua ve tılsımlı sözcükleri okunacak süre ve sayıya tabi olarak okur.
 • Pişman etme büyüsü yapılışı tek taraflıdır. Sadece pişman edilecek kişiye yapılacağından dolayı ona ait eşya ve fotoğraflar istenir.
 • Uzaktan yapılan pişman etme büyüsünde doğum tarihi, anne adı kişinin adı ve fotoğrafı yeterlidir.
 • Kişiye ulaşabiliyorsanız yapılan işlemi yedirerek büyünün daha etkili olmasını ve kısa sürede tutmasını sağlayabilirsiniz.
 • Kişiye ait tırnak, saç, meni, kan gibi materyaller de işlem yapılırken hocanın isteyebileceği malzemelerdendir.
 • Çalışma uzaktan yapılıyorsa kişiye öteki alemden bir varlık gönderilir. Gönderilen varlık kişinin bilinç altına etki ederek size karşı içinde bir pişmanlığın oluşmasını sağlar.
 • Büyü bir şey yedirilerek ya da içirilerek yapılıyorsa kişi büyülenmiş malzemeyi yediği andan itibaren içinde size karşı büyük bir sevgi oluşmaya başlar. Yaptığı tüm hatalardan pişman olur.
 • Öteki alemlerden varlıklarla anlaşma yapmak için adak kesilir. Bunun yanında ruhani varlığı davet etmek için çok etkili pişman etme büyüsü ritüeli uygulanır.
 • Mum, farklı bitkiler, kireç tozu, birkaç değerli taş ve altın tozu Davet sırasında kullanılan malzemelerdendir.

Büyü Belirtileri

Pişman etme büyüsü belirtileri nelerdir sorusuyla sıklıkla karşılaşıyoruz. Aslında aşık etme büyüsüne yakın belirtileri olan büyünün minimal farklarının olduğu görülüyor.

 • Büyü etkisindeki kişi geçmişte yaptığı tüm hatalarla yüzleşir. Büyü yaptıran kişiye karşı sevgisi hat safhadadır.
 • Affedilmek için adeta peşinde pervane olur. Bu büyüyü yaptırarak intikam almak istediğiniz bir kişinin ayaklarınıza kapanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Kişi büyüyü yaptıranla görüşebilmek için her yolu dener. Gerekirse onu adım adım takip ederek her yerde karşısına çıkmaya çalışır.
 • Büyü etkisindeki kişi karşı tarafı göremediğinde hayata küser. Diğer her şey onun için anlamsızdır.
 • Kişide aşırı öfke nöbetleri, sık sık mide bulantısı görülür.
 • Çok etkili pişman etme büyüsü etkisindeki kişi zaman zaman karşı tarafa yaptığı haksızlıkları hatırlayıp ağlama nöbetleri geçirebilir. Yaşadığı acının haddi hesabı yoktur.
 • Kişi dini unsurların olduğu yerde çok fazla kalamaz. Öyle ki yanında okunan dini kitaplar olduğunda saldırganlaşabilir.
 • Kişi rüyalarında yaptığı hataları tekrar tekrar görür. Bu da karşısındakine duyduğu sevgiyi artırır.
 • Kişinin hayatında biri varsa tamamen şansını kaybetmiş demektir. Onun için sıradan bir insan kadar bile değeri olmaz.

Büyü Ne Kadar Sürede Tutar?

En etkili pişman etme büyüsü tutma süreci işleme başlamadan medyuma olay örgüsünü ne kadar açık anlatıldığına göre değişir. Hoca sizi dinledikten sonra uygulayacağı yöntemi seçer. Bu genelde en çabuk ve en fazla tesir eden uygulama olur. Sabredip beklediğinizde kesin sonuca ulaşırsınız. Karşınızdaki kişinin yalvarışlarını görmek için sabırlı olmaya değer değil mi?

Büyü Nasıl Bozulur?

Eski sevgilisi, eşi ya da nişanlısı hayatınızdaki kişiye pişman etme büyüsü yaptırabilir. Böyle bir durum yaşandığında onu tamamen kaybetmeye mahkumsunuz. Eğer hayatınızdaki kişiyle her şey yolunda giderken bir anda değiştiğini görüyorsanız derhal ilmi gücü yeterli bir hocadan yardım almanızı öneririz. Hoca gerekli dualar ve tılsımlı sözcüklerle büyüyü en kısa sürede bozacaktır.

Büyü yaptırmak için güvenilir medyum kategorisinde kalmayı yıllardır başaran Yasin Hoca pişman etme büyüsü yapımı ve bozumu için danışanlarına hizmet etmekten gurur duyar. İnsanların sorunlarının çözülmesini paradan daha fazla önemsediğinden sıklıkla tercih edilen güvenilir medyum hocamız danışanlarıyla sürekli iletişimde kalır. Ayrıntılı bilgi için kendisine internet adresindeki iletişim adreslerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. HOCAM YAPTIĞINIZ İŞLEM BU KADAR ÇABUK ETKİ EDECEGİNİ BİLMİYORDUM ADAM GERÇEKTEN KÖPEK GİBİ PİŞMAN OLMUŞ HER GÜN İŞ YERİNE GELİYOR ONUDA GECTİM EVİN ÖNÜNDE BEKLİYOR. HAFTA SONU SABAHLADI YAAA İNANAMIYORUM HOCAMMMMMM NEDEN DAHA ÖNCE TANIMADIM Kİ SİZİİİ TELEFONUM SUSMUYOR BENİ TERK ETTİĞİNE BİN PİŞMAN OLMUŞ NERDEYSE YALVARIYOR BANA YAAA BÖYLE BİŞEY YOK KIZ KARDEŞLERİM DE ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİ KUZENLERİM DE DUYMUŞ SİZİN NUMARANIZI İSTEDİLER ARTIK AİLEMİZDEN BİRİSİNİZ HOCAM TEŞEKKÜR EDİYORUM BEN BANA DÖNMESNİ DE BU KADAR PİŞMAN OLMASINIDA HİÇ BİR ŞEKİLDE YAPAMAZDIM..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir