1. Anasayfa
 2. Aşık Etme Büyüleri

Platonik Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 2022


1

Platonik aşk büyüsü aşık etme büyüleri arasında sıklıkla yaptırılan büyülerdendir. Sevdiğinden karşılık alamayan bireyler akla hayale gelmeyecek yöntemlerle karşılık almak için uğraşırlar. Maalesef karşı taraf sevmiyorsa çoğunlukla bu noktada başarısız kalınır. Kişi karşılık alamadığı halde ondan vazgeçmek istemiyorsa büyüye başvurabilir. Beyaz büyüler kategorisindeki bu büyü kötü amaçlı kullanıldığında kızıl büyü olarak adlandırılır. Zaten günah olan büyünün bu amaçla yaptırıldığında günahı artar. Büyü işinde deneyimli bir hoca ile çalışılarak yaptırılan büyü tuttuğunda büyü yaptıranı ciddiye almayan karşı taraf onun etrafında adeta pervane olur. Ancak büyüyü yaptırmadan önce kişiden vazgeçme ihtimalinin olmadığına emin olunmalıdır. Kişi kendi iradesi dışında büyü etkisinde sizi seveceğinden, vazgeçtiğinizde canına kıyabilir.

Platonik Aşk Büyüsü
Platonik Aşk Büyüsü

Büyü Nasıl Yapılır?

Platonik aşk büyüsü evde de yapılabilir. Ancak ciddi bir zaman ve emek isteyeceğinden ve başarılı olup olamayacağınız net olmadığından bir medyuma başvurmanız en doğru karar olacaktır.

 • Büyünün gerçekleştirilebilmesi için büyü etkisine girecek kişiden şahsi eşyalarından bir ya da birkaç tane alınmalıdır. Büyü yapımında şahsi eşya tutma süreci ve etkisi için son derece önemlidir.
 • Bunun yanında saç teli, tırnak gibi malzemelere de ihtiyaç duyulur. Yine büyü yaptırılacak kişinin resmi de gerekli materyallerdendir.
 • Eğer büyüyü evde yapacaksanız tüm bunlar tamamlandığında başarısından emin olunan bir medyumdan gereken tılsımlı sözcüklerin ve duaların alınması gerekir. Tercihinizi hoca ile çalışma şeklinde yaptıysanız malzemeler eline ulaştığında kendisi zaten büyüyü hazırlamaya başlayacaktır.
 • En etkili platonik aşk büyüsü hazır olduğunda yapılan duruma göre kişinin yaşadığı yerin yakınlarına, evinin içine ya da kendi evinizde bir yere saklamanız gerekebilir.

Platonik Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşık etme büyüsüne yakın olan bu büyüde de belirtilerin pek çoğu bellidir. Kısaca şöyle sıralayabiliriz:

 • Kişi büyüyü yaptırana tabiri caizse deli gibi âşık olur. Gözü ondan başka hiçbir şeyi görmez.
 • İlişkiye karşı olan kim olursa olsun gözü kapalı ondan vazgeçebilir. Büyüye maruz kaldığı dönemde ailesinden hatta kendi evladından bile vazgeçmesi mümkündür.
 • Büyü yaptıran kişiyi sık sık rüyasında görür. Ona olan aşkı her geçen gün büyüdüğü için gün geçtikçe hırçınlaşır. Onunla olamadığı anlarda genelde insanlara karşı tepkilidir.
 • Büyü etkisindeki kişi evli, nişanlı ya da bir ilişkiye başlamışsa hayat arkadaşıyla sık sık tartışmalar başlar. Zamanla ilişki biter ve kişi ömrünün geri kalanını büyü yaptıran kişiyle geçirmeye başlar.
 • Kişide ani ruh hali değişimleri görülür. Çok mutluyken bir anda ağlaması; sinirliyken bir anda sakinleşmesi ruh değişimine örnektir.
 • Çok etkili aşk büyüsü mağduru kişiler sert baş ağrıları, halsizlik, mide bulantıları gibi semptomlar yaşarlar.

Büyü Kaç Günde Tutar?

Büyünün tutma süreci olay örgüsüne göre değişeceğinden net bir süre vermek mümkün değildir. Genellikle kısa süredir bu duygular yaşandığında büyü çok daha çabuk etki etmeye başlar. Ancak olay uzun süredir varsa etki süreci de uzayabilir. Bu biraz da büyü yaptırılan kişinin maneviyatına göre değişir. Burada sabretmek gerektiği, umutsuzluğa düşülmemesi gerektiği unutulmamalıdır. Çalışma başlamadan olay örgüsünü medyuma en ince ayrıntısına kadar anlatmak büyü tutma sürecinde büyük rol oynayacaktır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüyü yaptırdınız ancak istemediğinize karar verip bozdurmak mı istiyorsunuz. Bu işlem için de bir medyumdan yardım almalı ya da büyüyü kendiniz yaptırdıysanız yine bir hoca aracılığıyla bozma ritüellerini öğrenerek uygulamalısınız. Platonik aşk büyüsü bozdurma süreci de yaptırma süreci kadar yorucu ve zahmetlidir. Özellikle yaptıran kişi siz değilseniz, büyüye çevrenizden biri maruz kaldıysa kesinlikle çok daha fazla zorlanırsınız. Kişi aşkından vazgeçmekten, bu harika duygudan uzaklaşmaktan korkar. Bu yüzden onu bunu bozdurmaya ikna etmeniz bile fazlasıyla zaman alacaktır. İkna süreci sonrası ise hocanın ilmi bilgisine ve uygulayacağı yönteme göre değişir.

Çok etkili platonik aşk büyüsü konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren güvenilir medyum Yasin Hoca gerek ilmi bilgisi gerek danışan odaklı çalışması neticesinde ön plandadır. Para konusunu her daim son planda tutan hocamız danışanlarının yaptığı çalışmadan memnun olmalarını hedefler. Kendisi yalnızca bir hoca değil aynı zamanda arkadaşınız gibi olacaktır. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz internet sitesinde yer alan iletişim adreslerini kullanarak 24 saat kendisine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. merhaba,, ben birine platonik aşık oldum gecemi gündüzümü bilmiyorum nasıl yaşadığım evdeki durmlarım farklılaştı çok aktif bir insandım içime dönük olmuştum bu durumdan çok aşırı rahatsız olmaya başladım beni tedirgin eden karşı tarafa aşırı düşkün olmam kendimden önce onu düşünmem acı çekmem beni bedensel olarak yıpratmaya başladı araştırmalarım sonucunda bu siteye denk geldim biraz cekinsemde falcı babaya mesaj atma kararı aldım hatta bu durumu arkadşıma da danıştşm böyle bi hoca var sence nasl hareket etmeyelim denemekten zarar görmezsin çok berbat bi durumdaydım onunda destegiyle yardım istedim hocadan aldıgım en iyi kararlardan biri idi bana okadr iyi geldi ki başkalarınada iyi gelmesi temenni ile yazmak istedim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir