1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüleri

Rahmani Bağlama Büyüsü Nedir 2022


1

Rahmani bağlama büyüsü özellikle sevgilisinden yeterli ilgiyi göremeyen kişiler tarafından yaptırılsa da zaman zaman evli çiftlerin de tercih ettiği bir büyü türüdür. Kişi karşı tarafa çaresizce aşıktır. Ancak bu durum karşı taraf için geçerli olmadığından zaman zaman çok acı çeker. Ona verdiği sevgiye karşılık alamamak ya da çok az karşılık almak kişide hem psikolojik hem duygusal sorunlara neden olabilir. Bu nedenle sevgiyi harekete geçirme yeteneğine sahip olan rahmani bağlama büyüsü yaptırma tercih edilebilir. Bu büyü sonrasında aşkı bencilce yaşayan karşı taraf kendisini çaresizce seven kişiye deli divane olur.

 

 Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılışındaki en temel fark Müslüman ruhani varlıklardan yardım alınmasıdır. İfritler, ölü ruhlar rahmani büyülerde kullanılamaz. Bakıldığında kolay gibi görülen bu büyü aslında diğer büyülere oranla çok daha fazla dikkat ister. Bu nedenle kendine güvenen bir medyumla çalışılmalıdır. Peki rahmani bağlama büyüsü yapılışı nasıldır?

 • Çalışacağınız hoca sizin ve karşı tarafın anne adı, fotoğrafı, doğum tarihi ad ve soyadını ister. Bu sayede Vefk hazırlanır. Eğer elinizde kişiye ait fotoğraf yoksa kişisel bilgileri kullanılarak da hazırlanabilir.
 • Büyü 7 gün içinde hazırlanır. İlim sahibi medyum büyüyü hazırlarken gezegen ve yıldız ilişkilerine bakar.
 • Büyünün tutabilmesi için gerekli dua ve tılsımlar hazırlanan vefkte kullanılır.
 • Büyü için gereken malzemelerin pek çoğunun satın alınması mümkündür. Ancak saç, tırnak gibi kişisel malzemelere de ihtiyaç duyulur
 • En etkili rahmani bağlama büyüsü yapılışında okunan sözler kişiye aittir. Bu yüzden her kişi için ayrı tılsımlı sözler hazırlanır.
 • Okunacak kelimeleri söylerken telaffuz son derece önemlidir. Tek bir harfin yanlış söylenmesi sonucunda büyü tutmayabilir. Kişi tercihi doğrultusunda sözler bittiğinde içinden geldiği gibi dua da edebilir.
 • Dua ederken birlik ve sevgi güçlendirme dualarını kullanırsa büyünün tutma süresi ve etki gücü daha hızlı olur.
 • Büyü esnasında verilen bilgi ve görseller doğru olmalıdır. Aksi taktirde büyünün tutmama ya da başkasının üzerinde tutma ihtimali olabilir.

Büyünün Tutma Süreci

Etki süreci kişiye göre değişiklik gösterebilir. Kişilerin iradeleri göz önüne alınarak kimilerinde çok etkili rahmani bağlama büyüsü hemen etki edebilir. Kimilerinde ise etki etme süreci uzayabilir.  Nasıl birine rahmani bağlama büyüsü yaparken acele edilmemesi gerektiği gibi tutma sürecinde de acele edilmemesi gerekir. Bu büyüyü diğer büyülerden ayıran en temel unsur ise büyüden kimseye bahsedilmemesidir. Büyüyü yaptırdıktan sonra bekleme sürecinde birine yapılan büyüden bahsetmek, büyünün tam anlamıyla etkisizleşmesine neden olur. Bu yüzden büyü yapılış sürecinde mümkünse kimseyle bu konu hakkında konuşulmamalıdır.

Rahmani Bağlama Büyüsü
Rahmani Bağlama Büyüsü

Bu Büyü Gideni Geri Getirebilir Mi?

Pek çok insan tarafından tercih edilen en etkili rahmani bağlama büyüsü sayesinde giden biri geri gelebilir. Ancak bunun için ciddi bir süre gerekir. Büyü etkisindeki kişinin geri gelmesi biraz da büyüyü yapan medyumun ilmi bilgisine göre değişiklik gösterir. Yine büyüye maruz kalan kişinin fiziksel özellikleri ve iradesi de büyünün ömrü için değişkenlik gösteren faktörlerdendir.

 

Rahmani Bağlama Büyüsü Belirtileri

Klasik bağlama büyülerine yakın olan rahmani bağlama büyüsü belirtileri ufak farklarla diğer bağlama büyülerinden ayrılır.

 • Rahmani büyülerde Müslümanlık dışında bir inancı olan varlıklardan yardım alınmadığından kişinin karabasanlar, kabuslar görme ihtimali yoktur.
 • Kişi iç sıkılma durumunu yaşamaz.
 • Dini unsurlar gördüğünde saldırganlaşma, ani öfke nöbetleri rahmani büyü belirtileri arasına girmez.

Bunların dışındaki belirtiler hemen hemen aynıdır. Kişi karşı tarafa sevgi ve muhabbet duyar. Onsuz bir anı geçsin istemez.

 

Rahmani Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Rahmani bağlama büyüsü bozum sürecinde genellikle dua, uzun ritüeller ve zikirler gerekir. Yalnızca Müslüman varlıklardan yararlanılarak yapılan büyülerin yapım aşaması gibi bozma süreci de uzun sürer. Öyle ki bozmak için okunacak duaların, uygulanacak ritüellerin sayıları diğer büyülere oranla daha fazladır. Sayılar medyumun sizin için seçeceği uygulamaya göre değişir.

Akla gelebilecek her türlü büyü için gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz güvenilir medyum Yasin Hoca sizler için en kısa sürede en etkili sonucu vermeyi amaçlıyor. İlmi kuvvetli hocamıza ulaşırken kesinlikle sorun yaşamaz; sıkıntınızı anlatırken kendinizi yakın bir arkadaşınızla konuşuyormuş kadar rahat hissedersiniz. Kendisi ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 7 ay önce

  bende daha önce yasin hocam ile çalışma yaptım evliliğim ile alakalı problemlerim vardı karımla boşanma arefesindeydim ve yasin hoca boşanmaya ramak kala evliliğimi kurtardı. Beni bu sıkıntıdan kurtaran tek medyum kendisi yetmedi işyerinde ki 2 abim de işlem yaptırdı onları da düzlüğe çıkardı onlar ben gibi şanslı da değildi bir sürü dolandırıldılar. Ben şimdi vefa borcumu ödemek için yazıyorum kesinlikle yasin hocayı size yardımcı olmasi için tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir