0

Rızık Açma Büyüler ve Dualar Nasıl Yapılmalıdır?

Rızık Açma Büyüler ve Dualar ve her türlü uygulamada buna kalpten ve canı gönülden inanmak gerekir. Aksi takdirde uygulamalardan doğru sonuç alınmaz.

Rızık Açma Büyüler ve Dualar beklenmedik yerlerden rızık elde etmek adına yapılacak olan bir duadır. Rızık insanların dünyada yaşamlarını sürdürmesi için hayati anlamda önem taşır. Rızık olmadan hiçbir varlık hayatını sürdüremez.

Rızık Açma Büyüler ve Dualar
Rızık Açma Büyüler ve Dualar

Allah bazı kişileri maddi anlamda rızıklandırırken bazı kişileri de manevi anlamda rızıklandırmaktadır. İsteyin vereyim diyen rabbimizden istemek ve doğru şekilde istemek gerekir.

Rızık duası, rızık açma büyüsü evinizde maddi anlamda genişleme sağlar. Yalnız bu işlemlerin doğru şekilde yapılması çok önemlidir.

Yapılacak olan rızık açma büyüsü ve rızık açma duası kalpten en güzel dilekler ile yapılmalıdır. Aksi takdirde tutmaz. Bazı kötü niyetli kişilerde insanların işlerinin ters gitmesi, kısmeti kapatmak ve düzenin bozulması için rızık kapama büyüsü yapmaktadır.

Rızık kapatma büyüsü uygulamasına maruz kalan kişilerin tüm işleri ters gitmeye başlar. Bağlama işlemi yapılan kişideki sorun rızık açma duası ile bozulur. Rızık duası ya da büyüsü kapsamından aşağıda bulunan dua sabah namazının farzının kılmasından sonra yapılır. Namaz bittikten hemen sonra 2 rekât sünnet namazı kılınmalıdır. Ardından 100 defa;

“ La ilahe illallahülMelikülHakkülMübiyn! MuhammedünResulullahiSadikülVa-dül Emin!” dua edilmelidir. Bu dua sayesinden tüm ihtiyaçlar ve gerekli olan zaruretlerden kurtulmak mümkündür.

Duanın kesinlikle iyi niyet çerçevesinden ve inanarak yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde kabul görmez. Bu dua sayesinde rızık bağlama yapmak isteyen kişilerinde önüne geçilmiş olunur.

Diğer Uygulamalar

Rızık Açma Büyüler ve Dualar
Rızık Açma Büyüler ve Dualar

En etkili olan dualardan bir tanesi de Salatı Tefriciyyedir. Okunuşu;

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen âlâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve âlâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bir adedi külli ma’lûmin lek.”

Anlamı; Allah’ım! Bizi Peygamberimiz (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz.

O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

Salatı Tefriciyye günahların affı içinde okunabilir. Günahların af edilmesi için okuyacaksanız 21 defa “Estağfirullahel aziyme ve etübileyh” diyerek okumanız gerekir. O kadar muhteşem bir şeydir ki hangi niyet ile okursanız o niyete nail olmanıza olanak sağlar. Euzu besmele çekilerek 444 kere okunduğu zaman en etkili rızık arttırma duası olarak size yardımcı olacaktır. Ayrıca namazlardan sonra 41 defa düzenli şekilde okuyan kişilerin bağlanmış işleri, açılır, kısmeti açılır ve rızkı bol bol artar.

Sonuçları;

Rızık Açma Büyüler ve Dualar  kısmet açma dualarına da benzemektedir. Bu işlemlerin yapılması genelde iş yaşamında sorun yaşayan kişiler tarafından talep edilir. Kapalı olduklarına inandıkları iş yaşamlarını ve kısmetleri açmak için okunur. Kalpten yapılacak dualar neticesinde işler yoluna girer ve yaşamdaki maddi sıkıntıların hemen hemen hepsi ortadan kısa süre içinde kalkar.

İş yaşamında sorun yaşayan kişiler duaları düzenli okuduklarında müşterilerinin gözlerine daha çekici ve iş bilen kişi olarak gözükmeye başlar. Bu sayede kısmetleri ve işleri açılır. Ayrıca bir iş yerinde çalışan kişi kısa süre içinde istediklerini elde eder ve istediği mevkie daha çabuk gelir. Hem sosyal yaşamda hem de iş yaşamında daha fazla hürmet görmeye başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir