1. Anasayfa
  2. Fallar

Rune Falı


1

Rune Falı

Rune Falı
Rune Falı

Geçmişten kalan Rune taşları

Yaşam şartları zorlaştıkça karşılaşılan güçlükler de artıyor değil mi? Bu gibi durumlarda fallar imdadınıza yetişiyor.

Rune halk arasında fazla bilinmese bile fallar arasında en eski fallar arasında yer alır. Eski zamanlarda kişiler gelecekleri hakkında bilgi almak amacı ile Rune Falını kullanırlardı.

İşlerin ters gitmemesi ve atılan bir adım hakkında doğru karar vermek için bilgi veren bir yöntem olduğu için tercih edilme olasılığı da yüksektir.

Rune falına bakmak için anlamlarını bilmek gerekir. Her taşın farklı bir anlamı vardır. Önemli olan ise taşları hissetmektir.

İlk olarak taşları hissederek ne olduklarını anlamaya çalışmak gerekir. Bu sayede daha kolay yorum yapabilir ve fal baktırana daha kolay yardımcı olabilirsiniz.

Rune falı bakmak için genellikle doğal taşlardan yararlanılır. Bu taşları hissetmek daha kolaydır. Ancak doğru yorum yapabilen bir uygulama sayesinde dileklerinizi analiz edebilir, bir düşmanınızı bulabilir ve ya analiz ederek kim olduğunu bulabilirsiniz.rune taşları

Rune Falı Nasıl Bakılır ?

{rightreklam1}

Fal bakmak oldukça kolay bir iş olarak gözükse bile bazı fallara bakmak için anlamları bilmek yetmez. Kartların ve ya taşların anlamları size sadece şüphe verir.

Ancak hissederek yapılan bir fal uygulaması sonucu evleneceğiniz kişinin görünüşü hakkında dahi bilgi sahibi olabilirsiniz.

En büyük düşmanınızın tanıdık biri olup olmadığını da kolayca tespit edebilirsiniz. Rune falı da bunlardan biridir. Düşmanınızı tespit etmek huzur ve ferah içinde yaşamanın altın anahtarını size sunacaktır.

Rune falı bakmak için kâse içinde bulunan taşlardan seçmeniz gerekir. Ancak bunu bütün enerjinizi o taş üzerinde yoğunlaşarak yapmalı ve doğru taşı seçmelisiniz.

Sistemde bulunan taşları çektikten sonra size yorumlar gelecektir.

Eğer bir dileğiniz ve ya bir sorunuz var ise niyet ederek bu şekilde de taş çekebilirsiniz. Aradığınız sorular Rune taşlarından olabilir.

Ancak bir düşman ve ya kötülük hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bunun için daha değişik bir hissiyat edinmeli ve sonuçları beklemelisiniz.

Taşların yorumları açılırken yan yana durmaları, aralarındaki uzaklık ve ya birbirleri ile olan ilişkileri falın akışını etkilemektedir. Bunu unutmadan seçimlerinizi yavaş ve hissederek yapmayı unutmamalısınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. değişik bir fal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir