1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek


0

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüya tabirleri günlük hayatta kullandığımız en etkili bilgileri içermektedir. Sizlere bu yazımızda rüyada hamile olduğunu gören kişiler ile ilgili ne şekilde ve neye yorulabileceğini içeren bilgiler sunuyoruz.

Kişinin rüyada hamile olduğunu görmesi farklı şekillerle tabir edilebilir. Eğer bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise; uzun süredir sevdiği kişi ile evlilik konusunda anlaşmaya varacaklarına ve kısa sürede hayatlarını birleştireceklerine işarettir.

Yaşlı bir kadının rüyada hamile olduğunu görmesi; uzun bir süre boyunca çekilen maddi sıkıntının yakın bir zamanda sona ereceği ve artık bolluk içerisinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada hamile olduğunu görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin, iş hayatında göstereceği başarılar sayesinde büyük başarılar ve paralar kazanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile bir kadın görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanabilecek farklı ve sürpriz olaylarla yorumlanabilir. Bu durumlar müjdeli haber ya da hayırlı gelişmelerin olmasının yanında, mutluluk getirecek adımlara da işarettir.

Rüyada hamile kadın görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin çocuk sahibi olma yolundaki hayallerinin gerçekleşebileceğini ve bunun için ettiği duaların da kabul olacağına rivayet edilmektedir.10 1

Rüyada hamile kadın göbeği görmek de aynı anlamlar taşır. Oldukça hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına ve rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulacağına işarettir. Ayrıca kısa zaman içinde büyük bir sevinç yaratacak bir durum ya da haber ile karşılaşacağına da rivayet edilir.

Bununla birlikte rüyada hamile kadın haberi almak da; rüyayı gören kişinin sevinçli ve hayırlı bir haber alacağına işarettir.

Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile bir kedi görmek daha çok kaybettikten sonra düşlenen refaha ve zorlukları aşarak rahata ulaşmaya işaret eder.

Tüm uğraşların sonunda istediği hayra ve maddi yükü bulunan yabancıdan da uzak durulacağına işarettir. Farklı bir söylemle; bir kediyi hamile olarak görmek, umudun yitirildiği yerde yeniden kazanç yaşanmasına ve duygusal yükü olan birinden uzak durulacağına ve hayalini kurduğu mertebeye ulaşabileceğine işarettir.10 2

Zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu yüksek mertebeye ve hak edilen şerefe ulaşmaya anlamını da taşımaktadır.

Bu rüya genel olarak; çekilen sıkıntılar sonunda itibarlı bir mertebeye ulaşmak ve hasret duyulan iyiliğe erişmek anlamını taşır. Hak edilen galibiyete ve kötü niyetli kişilerden zarar görmeye ve yapılan hataların ardından gelecek huzura kavuşmak anlamını da taşımaktadır.

Hamilelik Testi Görmek

Rüyada gebelik ya da hamilelik testi görmek; paranın bereketli olacağına ve karmaşadan uzak bir hayat sürüleceğine işarettir. Ayrıca kısa zamanda alınacak iyi haberlere, sağlıklı bir yaşam ve üne kavuşulacağını da belirtir.

Manevi yükü olan kişilerden uzaklaşmaya ve daha sıcakkanlı kişilere ulaşılabileceğine, kişinin sevenleriyle huzur içinde yaşayacağına ve daha yüksek mevkilere işaret etmektedir.

Bunun yanında rüyayı gören kişinin sağlığının bozulacağına ve maddi sorunlar yaşayabileceğine de işarettir. Başka bir deyimle; ‘Görülen rüyada yaşanılan zorlukların meyvesini alarak kişi beklediği refaha ulaşabilir’ şeklinde tabir ediliyor.

Bunun yanında rüyada hamilelik testi yapmak ve pozitif çıkması durumuyla da karşılaşılabilir. Tabircilerin yorumu ile bu rüya sonrasında yaşanılan sıkıntıların biteceğine, tüm sıkıntılarla mücadele ederek kurduğu hayali gerçekleştireceğine ve yaşanan yenilgiden sonra hayalini kurduğu paraya ve galibiyete işarettir, şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada hamile olduğunu görmek kimileri için olumsuz düşünce olabilir. Olumsuz olarak da iş hayatındaki sorunlara, kötü bir yabancıya, çözümü çok karmaşık olacak bir sorunlar karşılaşılacağına ve sıkıntılı bir durumla yüzleşeceğine işarettir. Farklı bir açıdan değerlendirildiğinde ise; uzun bir bekleyiş sonunda beklenen kazancın geleceğine ve temiz kazanca işarettir, şeklinde bildiriliyor.

Hamile Arkadaşını Görmek

Rüyada hamile arkadaşını görmek; Rüya sahibinin iş hayatında oldukça sorunlu ve sıkıntılı dönemler yaşayacağına ve büyük zararlara uğrayacağına işaret ediliyor.

Bunun yanında alınan tüm önlemlerin yetersiz kalacağına ve sorunların aile yaşamına da yansıması durumunda daha büyük bir üzüntü duyulabileceğine alamet etmektedir.

Rüyayı gören kişinin, rüyada hamile olarak gördüğü arkadaşına uzak bir yerden güzel bir haber geleceğine ve bu haberle birlikte daha güzel gelişmelerin olabileceği rivayet ediliyor.

Ayrıca rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak; Bu arkadaşın çok güzel işlerle uğraşacağına ve çok başarılı olacağına rivayet ediliyor. Görülen arkadaşın sıkıntılarının ortadan kalkacağı ve yaşanılan üzüntülerin de mutluluğa dönüşebileceği söylenmektedir.

Rüyada kız arkadaşını hamile olarak görmek de tam tersi olarak yorumlanıyor. Rüya sahibinin hayatında büyük sıkıntıların olacağına ve iş hayatında da sorunlarla karşılaşılacağına rivayet edilmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir