1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Sabun Büyüsü Nedir,Nasıl Yapılır?


0

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ve Hangi Duaları Okunur?

Sabun büyüsü yapanlar ya da yaptıracak olan kişilerin öncelikli olarak sabundan temsili bir heykel yapması gerekir. Bu sayede büyüler ile alakalı olan aşamaların tamamına başlanacaktır.

Sabun Büyüsü
Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü yapanlar ya da yaptıracak olan kişilerin öncelikli olarak sabundan heykel yapası

gerekmektedir. Yapılacak olan kişinin temsili şekilde heykeli sabunun oyulması ile elde edilir. Yüzeysel olarak kollar, bacaklar, gövde ve baş kısımlarının yapılması da yeterlidir. Bu büyüyü  yapanlar bu uygulamayı bir kadına yapılacaksa kesinlikle göğüs kısmının da yapılması gerekir.

41 iğneli sabun büyüsü kapsamında yapılan heykelin belli başlı bölgelerine iğnelerin batırılması gerekir. İğnenin batırılacağı yer büyünün amacını belirleyecektir.

Yapılan heykelin orta kısmına iğne batıra işlerinden sonra maruz kalan kişiler duygusal acılar çeker ya da kalp krizi geçirir.Bu büyüyü yapan kişiler iğneleri kol kısmına batırırsa ticaret yaşamında sorunlar meydana gelir.

Bu büyüyü Yaptıranlar kısa süre içinde karşısındaki kişilerin ticari faaliyetlerindeki sorunları gözlemleyebilir.Bu büyüyü yapan hocalar heykelin ayak kısmına iğne batırma işlemi yaparlarsa göç etmeye delalet edecektir. Sabun büyüsü yapanlar birden fazla iğneyi ayak kısmına batırırsa felç geçirmeye sebebiyet verir. Sabun büyüsü yaptıranlar ense kısmına batırılmasını isterlerse bunun sonucu cinayet ile sonuçlanabilir. Yapılacak olan uygulamada iğnelerin deliğine siyah ipliklerin bağlanmış olması gerekir. Siyah iplik her daim kara büyüleri temsil eder. Siyah iplik ile yapılmayan uygulamalar tam tersinde sonuçlara neden olabilir.

Sabun Büyüsünün Son Aşaması

Sabun büyüsünün son aşamasında iğnelerin batırıldığı sabun su kaynağına atılmalıdır. Eski dönemlerde bu uygulama için su kuyuları kullanılır. Günümüzde ise deniz ve ırmaklara atılmaktadır. Bu büyüyünün uygulanmasının her aşamasında belli başlı tılsımlı sözler uygulanmaktadır. Sabunun suda erimesi ile ve iğnelerin düşmesi ile büyü artık tutmuş demektir. Sabun büyüsü uygulandığında genelde büyü 4 gün içinde tutmaktadır. Kara büyüler içinde en etkili ve en tesirli olanıdır.

Büyü kapsamında okunacak olan tılsımlı sözlerin bazıları Tevrat’tan alınmadır. Bu sözler iğnelerin batırılması aşamasında okunmalıdır. Yapılacak olan uygulamada ve sözlerin okunmasında içten okumak ve sözlerin büyünün niyeti ile okunması çok önemlidir. Yukarıda bulunan tılsımlı sözlerin okunması için beyaz bir kâğıda yazılması gerekir. Kâğıttan sözlerin 7 kez okunması gerekir. Okurken sözlerin yanlış okunmaması önemlidir. Aksi takdirde yapılacak olan kara büyü kesinlikle tutmaz. Tutması için daha önceden tılsımlı sözlerin detaylı şekilde ezberlenmesi çok önemlidir. Uygulamada sabunun nasıl bir sabun olduğu da fark etmez, önemli olan sabuna temsili olan heykelin yapılmasıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsünün 2 farklı bozma yolu vardır:

Vefk sayesinde sabun büyüsünü bozma; vekf büyü için yazı anlamına gelir. Geometrik şekillerin içine mavi bir mürekkep ile yazılar yazılır. Kişi üstünde 4 gün 4 gece boyunca bunu taşır. Beşinci gün geldiğinde sabah erken saatte tılsımlı sözlerin yardımı ile yakılır. Yapılacak olan bu uygulama kesinlikle tecrübeli hoca ya da medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Felak suresi sayesinde Bu büyüyü bozma; bu büyü oldukça kara bir büyüdür. Felak suresi ile işlem yapmak oldukça tesirlidir. Sureyi ezberlemekte zorlanıyorsanız temiz beyaz bir kâğıdın üzerine yazılır ve bu

Sabun Büyüsü
Sabun Büyüsü

radan okunur. Bozma işlemleri için abdest alınır ve sessiz sakin bir yere geçilir. Eller semaya açılır ve ard arda 12 kez Felak suresi okunur. 12 Felak suresi okunduktan sonra amin denir ve eller yüze sürülür.

Bu dua eksiksiz şekilde okunduktan sonra Allah’ın izni ile sorun ortadan kalkar. Büyüye uğrayan kişiler bu uygulamayı yapamazsa yakın bir kişi onun için bu uygulamayı yapabilir. Sureleri okuduktan sonra büyüye maruz kalan kişinin adını anarak;

\”Allah`ım bu kişiyi ve bütün Müslümanları kebairi ekabir olan büyülerin şerrinden sen koru. Sen azim olansın ve sen kadir olansın ya Rabbi.\” Denir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap