1. Anasayfa
 2. Büyüler

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur? 2023


0

Sabun büyüsü nasıl bozulur 2023 araştırması yapan birçok insan vardır. Bu büyünün üzerinizde yarattığı kötü etkilerden bir an önce kurtulmak istiyorsanız, sabun büyüsü nasıl bozulur sorusunu sormakla saatlerinizi kaybetmeyin. Bunu bozmak için yapmanız gereken şey kaliteli ve alanında iyi bir eğitim almış olan medyum hoca bulup ona danışmak olacaktır. Kaliteli bir medyum hoca sabun büyüsünü çok kısa bir süre içerisinde bozacaktır.

Medyum Yasin hoca, öncelikle üzerinizde gerçekten sabun büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak adına bakım yapmaktadır. Eğer medyum hoca üzerinizde bu büyünün olduğunu anlarsa ikinci aşamaya geçer. Medyum Yasin hoca kişisel bilgilerinizi isteyerek ilk önce size bir koruma büyüsü yapar. Büyü tamamen bozulana kadar sizin daha fazla zarar görmemeniz için alınan bir tedbir niteliğinde yapılır. Bu büyü tamamen bozulana kadar medyum hoca sizden koruma vefkini üzerinizden çıkarmamanızı isteyecektir.

Medyum hoca, 3 gün içerisinde büyünün sizin üzerinizde yarattığı etkileri azaltacaktır. Vefki nasıl taşıyacağınız konusunda medyum hoca detaylı bir anlatım yapacaktır. Neyi ne zaman yapacağınız hakkında size belirli talimatlar verecektir. Hocanın talimatlarına uyduğunuzda, büyünün sizin üzerinizde yarattığı bütün olumsuz etkiler üstünüzden kalkacaktır.

sabun büyüsü nasıl bozulur
sabun büyüsü nasıl bozulur

Sabun Büyüsünün Etkileri Nelerdir, Nasıl Belli Olur?

Üzerinizde bir halsizlik, uykusuzluk, baş dönmesi, mide bulantısı, iç sıkılması, bunalma ve daha önce olmayan depresyon halleri meydana gelmişse eğer öncelikle doktora gidilmelidir. Doktorun vereceği ilaçlar ve uygulayacağı tedavi yöntemleri size çare olmuyorsa yapmanız gereken kaliteli bir medyum hocaya gitmektir.

Sabun büyüsünün etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilse de bilinen genel etkileri şu şekildedir;

 • Kişinin üzerinde bir ağırlık hissi oluşur.
 • Kişi ya uyuyamaz ya da uyanmak istemez.
 • Gözlerde bulanık görme oluşur.
 • Gün içerisinde nedensiz gelen ağlama istekleri oluşur.
 • Kişi tembelleşir, yerinden kalkmaz, kalkmak istediğinde ise zorlanır.
 • El ve ayaklarda titremeler ve kasılmalar görülebilir.
 • Fiziksel aktivite yapma isteğinin ortadan kaybolması.
 • Bunalma ve depresyon hissi.
 • Kişi sürekli nedensiz yere kavga çıkarmak ister.

Bu belirtilerden bazıları ya da tümü eğer sizde görülüyorsa, sabun büyüsü etkisi altında kalmış olabilirsiniz. Bu büyünün üzerinizde yarattığı olumsuz etkileri kaldırmak medyumun işidir.

Sabun büyüsü ile aşık etme işlem de yapılabilmektedir. Hazırlanan bir kalıp sabun, bir su kaynağına veya kuyuya atıldı takdirde büyü yapılan kişilerde şu belirtiler ortaya çıkabilir;

 • Kişinin ruh halinde duygusallık görülebilir.
 • Büyü etkisi altında olan kişi hemen hemen her konuda hassaslaşmaya başlıyor.
 • Kişi, çevresinde yaşanan her olaya karşı aşırı tepki verebiliyor.
 • En basit olaylar karşısında dahi duygularını kontrol edememeye başlıyor.
 • Olaylar karşısında sıkça ağlama nöbetleri geçirebiliyor.
 • Sürekli büyü yaptıran kişiyi düşünmeye ve hayal etmeye başlıyor.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü nasıl bozulur sorusu kadar nasıl yapıldığı da merak edilir. Kötü amaçlı yapılan bu büyü genellikle çoğu güvenilir medyumlar tarafında yapılmaz. Bu yüzden sabun büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler bunu evlerinde kendi başlarına yaptıkları görülüyor. İnternette sabun büyüsü nasıl yapılır yazdığınızda bu konu ile ilgili birçok farklı büyü yöntemini bulmanız mümkün oluyor. Fakat günümüzde herkes her konuda her şeyi yazdığı için yanlış birçok bilgi kaynıyor. Bu büyüleri kendi başınıza yapmanın ters tepmesi ve kötü etkiler doğurması olasılığı bulunduğu için bu büyüyü evde yaparken çok dikkatli olmak gerekir. İnternette bulabileceğiniz büyü yöntemlerden biri 41 iğneli sabun büyüsüdür.

Bu büyüyü yapmak için bir kalıp sabun ve 41 tane iğneye ihtiyaç duyulur. Büyüye başlarken, büyüyü yapmak istediğiniz kişinin adı, doğum tarihi ve anne adını mutlaka bilmeniz gerekiyor. Sabun büyüsü iki aşamayla yapılmaktadır. İlk aşamaya dinlendirme aşaması deniliyor. Bu aşamada sabun, kaynamış suyun yer aldığı bir kap içerisine konuluyor. Kişinin yukarda bahsi geçen bilgileri 14 defa suyun üzerine okunuyor.

İkinci aşama tamamlama aşamasıdır. Bu aşama sırasında, belli başlı dualar okunarak, tılsımlar ve vefkler yapılarak enerji oluşturuluyor. Her okuma sonrasında sabuna bir adet iğne batırılıyor. Bu işleme genellikle bir hafta boyunca her gece devam ediliyor. Son okumanın ardından son sözler de okunduktan sonra sabunun ya bir su kaynağına atılması gerekiyor ya da gömülmesi gerekiyor. Fakat işini sağlama almak isteyenler sabunu su dolu bir kuyuya da atabilir. Güvenilir medyum Yasin hocadan yardım almadan da asla büyü yapma ya da bozma işlemine girişilmemelidir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir