1. Ana Sayfa
 2. Aşk Büyüleri

Sabun Büyüsü Nedir? 2022


0

Geçmişten günümüze gelen çok etkili büyülerden birinin de sabun büyüsü olduğunu dile getirebiliriz. Hangi amaçla yapıldığı fark etmeksizin, ciddi ağır etkilerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Yapılışına göre amaç farkları olan sabun büyüsü türlerini şöyle belirtebiliriz:

 1. Kendine deli gibi aşık etmek
 2. İş yerinde zahmetsiz rütbe veya para artışı
 3. Bir kişinin ölümü ya da aklını yitirmesi
 4. Evli bir çiftin evliliğinin bozulması
 5. Bir kişinin cinselliğinin bağlanması

Büyü yapılırken tutulan niyete ve işlemlerde kullanılan malzemelere göre ak ya da kara büyü olarak sınıflandırılır. Gerçek ilim sahibi bir medyum tarafından yapılması zaruridir, çünkü zor ve yoğun ilim gerektirir. Ayrıca büyünün tutması adına, o kişi hakkında verilen tüm verilerin net ve hatasız olması mutlaka zorunludur. Pek çok medyum, bu konuda tüm sorumluluğun sizlerde olduğunu mutlaka hatırlatır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pek çok büyünün farklı türlerinde yapılış ayrıcalıkları vardır ama sabun büyüsü nasıl yapılır sorusunda bu tür bir şeye rastlamayız.

 • Temiz bir sabun alınır, bu sabunun tercihen ev yapımı büyük kalıp sodalı sabun olması önerilir.
 • Büyü yapılacak kişinin bilgileri ve fotoğrafı eşliğinde sabun medyuma verilir.
 • Daha önce hiç kullanılmamış 41 tane toplu iğne temin edilir.
 • Medyumun kişinin cinsel organı da dahil sabuna suret oluşturması beklenir, ki bunu medyum yalnız başına konsantre olarak yapmalıdır.
 • Büyü niyetine göre surete dualı telkinlerde bulunulur. Niyete göre bu telkinlerde büyü yaptıran kişinin de eşlik etmesi gerekebilir.
 • Sabun, toplu iğnelerle tek tek delinir. Büyünün asıl yapılış niyetine uygun tılsımlı sözler ve kişinin ana adıyla kendi adı, her iğne deliğinde zikredilir.
 • Delinmiş suretli sabun, 7 kat beze sarılır ve medyumun belirlediği bir odada 3 gün bekletilir. O sırada o odaya büyüyü yapan medyum da dahil olmak üzere kimsenin asla, kesinlikle girmemesi gerekir.
 • Beklemenin ardından sabun bezden çıkarılır, akar bir suya atılır. Suyun dibine çöktüğü anda büyü etkileri karşıda hissedilmeye başlanır.
 • Sabun suda atomlarına kadar çözülünceye kadar, büyü görevini tamamlamış olmalıdır.

Detay farklarını konu almadan sabun büyüsü nasıl yapılır sorusuna bu şekilde yanıt olmaya çalıştık. İşlem sırasındaki o dualar, telkinler, tılsımlı sözler ve sabuna çizilen suret sembolleri konusunda maalesef ki mutlaka ilim bilgisi ve yetenek gerekir. Kendi başınıza yapmayı asla denemeyiniz.

Sabun Büyüsü Belirtileri, Tutma Süresi

Kişinin iradesine göre işlem yapıldığı anda tutma başlar. En zor iradeleri düşünecek olursak sabun büyüsü tutma süresi konusunda 13 gün demek yerinde olacaktır. Ancak bu gerçekten büyüye hedef kişinin aşırı güçlü iradeli olma durumunda 13 güne kadar çıkacaktır.

Bilinen sabun büyüsü belirtileri için de şunları hatırlatmak yerinde olacaktır:

 • Büyüye hedef kişide şiddetli karın ve kasık ağrıları
 • Uykusuzluk konsantre sorunları
 • Cinsel yetersizlik ve cinsellik arzusunun olmaması
 • Parada ve iş gücünde kayıp, sürekli hasta olma hali
 • Aşırı hırs ve yakınındakileri kırma
 • Psikiyatrik rahatsızlıklar
 • Sinir sistemi ve kas düzeni problemleri

Bu belirtileri hangi amaçla olursa olsun üzerine sabun büyüsü etkileri gönderilen herkes belirli oranlarda yaşayacaktır. Ancak tam olarak ve kesin belirti oranının iradeniz ve içinde bulunduğunuz şartlara bağlı olacağını unutmayınız. Eğer her şeyin aksi gibi gittiği kuşkusu aklınızda varsa, hiç vakit kaybetmeden güvenilir medyum sabun büyüsü desteği alınız.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsü bozumu için ruhanî varlıklarla iletişime geçebilen bir medyum desteğine ihtiyaç duyulur. Çünkü yapım esnasında sabun eritilmeden önce bir varlık görevlendirmesi tamamlanmıştır, bu nedenle ilim ve o varlıklarla iletişim yetisine ihtiyaç duyarız. Sabun büyüsü bozan medyumlar, Havass ve Hüddam ilimlerinde yeterli seviyede olmalıdır. Kişi de ailesi de büyü bozumunda karşılaşılacak sert etkiler hakkında bilgilendirilmeli ve medyum onlara her konuda destek vermesi gerektiğini bilmelidir.

Bütün derin detaylarıyla medyum Yasin hoca hem sabun büyüsü bozumu hem de ak büyü olarak kullanılan kısmın yapımı için sizlere yardımcıdır. Kendisine ulaşarak derdinizi aktardığınızda, elinden gelen desteği sizin için ileteceğinden kuşku duymayınız. Ancak sabun büyüsü yapılışı ya da bozdurma olduğu fark etmeksizin, sizlerin de yapmanız gereken belirli detaylar vardır, medyum hocanın tarafınıza belirttiği bu işlemleri uygulamanız gerekir.

Yorum Yap