web analytics
Para ve Şans Büyüleri

Şans Büyüsü

Şans açma büyüsü nasıl yapılır?

Şans Büyüsü

Büyülerin kullanım amacı ve insanların tercihlerine göre yapılması, günümüzde oldukça fazladır. Bu yazımızda sizlere şans büyü sünden bahsetmiş olacağız.

Şans Büyüsü Nedir ?

Bu yazımızda sizlere en fazla tercih edilen şans büyüsü ve ne şekilde yapılacağına dair bilgilerimizi sunuyoruz. Eğer gerçekten şanssız olduğunuza inanıyorsanız bu büyü ile kısmetinizi açabilir ve her konuda şanslı bir birey olarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

İlk olarak 7 gün şans büyüsünü tercih edebilirsiniz. Bu şans büyüsü ay evresi olarak ilk 4’ün son günü yapılmaktadır. 1 hafta boyunca yapmanız gereken bu büyü ile tüm kötü şanslar giderilmiş olacaktır.

İhtiyacınız olan malzemeler; 7 gün mumu, kâğıt ve sudur. Yapılışı ise oldukça basittir.

Sans Buyusu 300x300 - Şans Büyüsü
Şans Büyüsü

Tabağınızı ilk olarak su ile doldurun. Kâğıt parçasına ise arzu ettiğiniz şeyi yazın. Bu arzularınız; başarı, para ya da aşk olabilir. Bu işlemden sonra kâğıdı tabağa bırakınız ve mumu yakarak onu da kâğıdın üzerine koyunuz. 1 hafta boyunca yapmanız karşılığında tüm kötü şanslarınız yok olacaktır.

Bir diğer şans büyüsü ise; beyaz bir kâğıdın üzerine o günün; gün, ay ve yıl olarak tarihini siyah bir kalemle yazarak yapabilirsiniz.

Kâğıdı metal bir kaba bırakarak ve tamamen kül haline gelene kadar kâğıdın yanmasını bekleyiniz. Kâğıdı yaktıktan sonra da MELİKİSİS HALİM kelimesini 9 defa yüksek sesle okuyunuz.

Ortaya çıkan bu külü de sabun gibi kullanarak elinizi yıkayınız. Bu işlemden sonra 1 ay boyunca şans, sizinle birliktedir. MELİKİSİS HALİM ise bir melek adıdır ve size şans getirmesi için çağrılmaktadır.

Şanssızlık için Dua

{leftreklam1}Yapılan bir rivayete göre, şanssızlık ve uğursuzluk için okunması gereken bir dua bulunur ve bu dua şöyledir;

‘’Ey Allah’ım! İyilikleri getiren sadece sensin. Kötülükleri çeviren de ancak sensin. Senin kudretinden ve kuvvetinden başka kudret ve kuvvet yoktur!’’ Bir diğer şanssızlık duası ise;

‘’Ey Allah’ım! Senin uğur kabul ettiğinden daha başka uğur yoktur ve senin hayrından başka da hayır yoktur. Senden başka Rab yoktur, Senin kuvvetinden başka kudret ve kuvvet yoktur!’ Bu duayı okuyan herkesin, kötü şeylerden uzak kaldığı söylenmektedir.

Okumalısın
Acil Para Bulma Duaları

Sizlerde bu şanssızlık duasından yararlanarak tüm kötü şanslarınızı yok edebilir ve sürekli okuyarak da daimi bir şansa sahip olabilirsiniz.

Şans Büyüsü Hesaplayan Fal

{rightreklam1}Şans falı, tarot falı olarak da bilinir. Bu fal ise şu şekilde yapılır;

1 deste iskambil içinden 8’li, 9’lu ve 10’lu sayılar ayrılmalıdır ve her kartın da farklı bir dili bulunmaktadır. Bu fal oldukça basittir ve herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilir.

Deste karıştırılıp fal tutana kestirilir. Daha sonra ise destenin üstünden bir kart açılır ve yere bırakılarak anlamı söylenir. Bu karttan sonra bir kart daha açılır ve her kart açılırken anlamları söylenmeye devam eder. Bu fal için yere 12 kart açmanız gerekir.

Konu ile ilgili olanŞans Falı konusuna bakabilirsiniz.

 

5 1 vote
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet
Ahmet

Merhabalar son 3 senedir hiç bir şekilde şansım yok ve çok uğraşıyorum olmuyor her türlü şansımı deniyorum yine olmuyor artık inanın çok sıkıldım bana nasıl yardımcı olacaksınız bilmiyorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Dualar ve Büyüler