1. Anasayfa
  2. Tılsım

Şans Muskası


6

Şans Muskaları

Şans Muskası
Şans Muskası

Birinin şansınızı, kısmetinizi kapattığını mı düşünüyorsunuz. Siz de buna karşılık olarak şansınızı geri kazanabilir hayattaki kısmetinizi yeniden açabilirsiniz

Şans-uğur muskası, hayatını şanssızlık üzerine kurmuş kişilerin kısa süre içerisinde bu dertten kurtulması için yapılan bir büyü çeşididir. Birçok insan hayattaki şansından yana yakındığından dolayı yapılan büyüler içerisinde en fazla ihtiyaç duyulan büyü olma özelliğini taşımaktadır. Kısmet yönünden, para yönünden, ailevi ilişkiler yüzünden farklı şanssızlık durumlarınız varsa siz de şans muskasını üzerinizden eksik etmeyerek buna çare olabilirsiniz.

Şans muskası yapmadan önce üzerinizde bir büyü olup olmadığını tespit etmeniz gerekmektedir. Eğer geçmiş hayatınız ile şuanki hayatınız arasında çok büyük farklar varsa bir anda herşey ters gitmeye başladıysa muhtemelen size de bağlama büyülerinden birisi yapılmış demektir. Bu doğrultuda şans büyüsü yaparak ve aynı zamanda diğer büyüyü kırarak şansınızı tekrar yerine getirebilirsiniz.

Şans muskası taşırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi de sürekli olarak üzerinizde bulundurmanız ve muskaya karşı oluşabilecek her türlü zararı korumanız gerektiğidir. Bu doğrultuda duşa girme dışında sürekli muska boynunuzda ya da koltuk altınızda taşınmalıdır. Eğer şapka takıyorsanız baş üstünüzde taşımanız muskanın etkisini çok daha fazla arttırmaya yarayacaktır.

Şans Muskası Nasıl yapılır?

şans muskaları
şans muskaları

Öncelikle bazı malzemelere ihtiyacınız olacak. Şans muskası için 7 gün mumu, kağıt ve suyu temin ettikten sonra yapmanız gereken işlemlere geçebilirsiniz. Bu büyünün ismi 7 gün şans büyüsü olarak geçmektedir ve bu büyü ay evresi olarak ilk 4ün son günü yapılması uygundur. 1 hafta boyunca sürecek olan bu büyü ve kullanacağınız muska ile kötü şanssızlığınızı def ederek hayatınızı olumlu bir pozisyona çevirebilirsiniz.

İlk gün itibari ile kağıda içinizden geçenleri yazmanız gerekmektedir. Şansınızın geri dönmesini, parayı veya aşkı isteyebilirsiniz. Daha sonra kağıda yazdıklarınızı bir kasenin içerisindeki suya koymanız gerekiyor. Sonrasında mumu da bu suyun içerisine ve kağıdın üzerine yerleştirerek yakınız. 1 hafta boyunca bu işlemi her gece tekrar etmeniz gerekiyor. Daha sonra eriyen mum parçalarını suyun içerisinden çıkararak kurutmanız gerekiyor. Kuruyan mum parçalarını ve kağıtları evinizin gizli bir köşesine sakladıktan sonra işleminiz gerçekleşmiş oluyor. 7. gün itibari ile siz de şansınızda bir takım değişiklikler olacağını görebilirsiniz.

Bir diğer şans büyüsü yöntemi de yine kağıt kalem ve ateşle yapılmaktadır.

Beyaz bir kağıda kara kalem ile o yılı ayı ve günü yazınız. Daha sonra metal bir kabın içine ateş yakarak kağıt kül olana kadar bekleyiniz. Bu sırada ise tılsımlı sözcük olarak MELİKİSİS HALİM lafzını 9 kere yüksek sesle söyleyiniz. Bunu yaparken kağıdın tamamen kül olduğundan emin olmanız gerekiyor. Daha sonra kül tolu metal kabın içerisine su döküp bu su ile elinizi yıkayınız. MELİKİSİS HALİM şans meleği olarak bilinmektedir ve siz şans getirmesi için onu çağırmış olacaksınız. 1 ay boyunca tüm şans sizinle olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

  1. Hocam ben çalışmaktan yoruldum artık calismasam da olmuyor bana zenginlik muskasi yazarmisiniz şans tan yana olurmu

  2. Hocam sans muskasi yaziryomusunuz

  3. Hhocam sansiyok nneyyappmaliyiiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir