1. Anasayfa
  2. Fallar

Sarkaç Falı Bilinmeyenler


0

Sarkaç Falı Bilinmeyenler

Sarkaç falı – geleceği gösteren kehanetler arasında yer alan fallar herkes tarafından uygulanma açısından merak ediliyor.

Sarkaç Falı Bilinmeyenler
Sarkaç Falı Bilinmeyenler

Bilinen en eski fallardan biri olan sarkaç falını bakmak oldukça zordur. Her ayrıntısını çok iyi bilmek gerekir. En ufak bir ayrıntı atlanırsa fal doğru sonuçlanmayacaktır.

Sarkaç falını diğerlerinden ayıran birçok özellik vardır. Eski çağlarda insanlar sarkaç falı ile su yataklarını kolayca bulabiliyorlardı.

Özellikle maden arayan insanların ilk başvurduğu yöntem ise bu yöntemdir. Sarkaç falı bilinmeyenler gelecekten çok bilinmeyen ile ilgilenir.

Kaybolan eşyalar, bilinmeyen yerler ya da bir alana uzaklık yakınlık mesafesini bu fal yardımı ile bulmak kolaydır.

Sarkaç falı için söylenecek en önemli özellik ise bu fala bakmayı iyi bilmek gerektiğidir. Sarkaç sizin hissettiklerinizi tam olarak hisseden ve ona göre hareket eden bir gereçtir.

Bu yüzden sarkacı kullanmadan önce her seferinde tam anlamıyla itinalı olarak temizlemek gerekmektedir.

Bu temizleme işlemini yapmak için de tuzlu su kullanmak en çok bilinen yöntemler arasında. Tuz bütün negatif etkileri çeken bir kimyaya sahiptir.

Tuzlu suda 2 ve ya 3 saat bekletilen sarkaç falı bilinmeyenler bütün etkileri üstünden atacak ve bakılacak olan yeni fala kendini tam olarak hazırlayacaktır.

Temizleme aşamasında kullanılan birçok yöntem vardır. Kullandığı sarkacı iyi tanıyan bir falcı hangi yöntemi kullanması gerektiğini iyi bilir.

Hoş kokulu bitki çayları, yeşil çay çeşitleri de temizleme işlemine katkı sağlar. Ancak bu işlemler için tütsüleme yapmak da gerekir. Eğer hoş kokulu tütsü bulamazsanız onun yerine odun kömüründen yapılmış tütsüyü değerlendirebilirsiniz.

Bu işlemler üzerindeki negatifliği kolayca alacak ve sarkacınızla aranızda olan bağı daha da güçlendirecektir.

Sarkaç falı yapılırken canlı ve ya cansız varlıklardan yardım istenir. Onlar sarkacınıza hareket vererek aradığınızı bulmanızı kolaylaştırırlar.

Sarkacı kullanmak oldukça büyük yetenek ister, gizli güçlerden yardım alarak bakılan bu falı bakarken sarkacı kullanmayı iyi bilmek gerekmektedir.

Bu falda sarkaç farlı bilinmeyenler kullanılmasının nedeni ağırlığın tam olarak dengelenmesini beklemek gerektiğindendir.

Sarkacı denge uzmanı bir gereç olduğu için durduğu yere sabitlemek oldukça kolaydır. Bu yüzden sarkacın her hareketinde bir yerlerden yardım alındığını anlamak mümkündür.

Sarkacın ucuna bağlanacak olan zinciri de iyi seçmek gerekmektedir. Bu zincir bir kolyeden de yapılabilir, uzman falcılar daha çok altın kolyelerden yardım alırlar. 20 cm kadar olan bir zincir işinizi görmeye kâfidir.

Eski zamanlarda insanlar bir insanın hastalığını bulmak için sarkaç kullanırlardı. Cevapları net olduğu için hastalığın çarelerini de bulmak yine bu yöntem sayesinde olurdu.

Şans oyunları için gerekli olan rakamlar, hava durumu gibi birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz sarkaç falı en etkili fallar arasında yer alır.

Kaybolan değerli eşyaları bulup ortaya çıkarmak için de eskilerin ilk başvurduğu yöntem arasında olan sarkaç falı, aynı zamanda bir bayanın hamile olup olmadığını, bebeğin cinsiyetini bulma konusunda da eski çağlarda yaşayan insanların en büyük yardımcısıydı.99-1

Eğer özel bir yetkiniz yok ise bu fala bakamazsınız. Çünkü bu fala bakmak büyük bir ilim ve ustalık gerektirir.

Sarkaç Falına Nasıl Bakılır

{rightreklam1}

Sarkaç falına bakmak için ilk olarak bir sarkaca sahip olmak gerekir. Bazı satıcılar sarkaçları delikli olarak üretmektedirler. Bunun nedeninin daha şık ve dönebilen bir sarkaç imal etmek olduğunu söyleseler bile bu sarkaçlar işe yaramaz.

Sarkaç bulunamayan yerlerde çoğu zaman yüzük de kullanılmaktadır. Halka şeklinde olan yüzüğün de denge konusunda uzmanlığı tartışılmayacak bir husustur. Sarkaç Falı Bilinmeyenler konusuna göz atalım.

Yine de düzgün ve aranızda bir bağ kuracağınız bir sarkaç sizin işinize daha çok yarayacaktır. Özellikle antika satışı yapılan yerlerde bulduğunuz sarkaçların fal ile büyük bir bağlantısı olabilir. Seçimlerinizi buralardan yapmanızı öneririz.

Eski tip sarkaçlar adeta fal işi için tasarlanmış yapılardır. Ancak yeni bir sarkaç satın alıp onu kendinize bağlı hale getirmek isterseniz, bunun saf bir madenden yapılmış olmasına özen gösterin.

Madenler hislerinizi tam olarak yansıtacak elementlerden oluştuğu için cansız varlıklar ile bağ kurmak oldukça kolay olacaktır.

Ouija denilen konuşan tahta gibi bir yapıya sahip olmanız gerekmektedir. Bu tahta hareketten etkilenmeyen sabit durabilecek düz bir tahta olmalıdır.

Tahtanın üzerinde genellikle yarım ay şeklinde bir resim bulunur. İki ucunda hayır, tam ortada evet ve ortalarda yorumsuz, belki yazıları vardır.

Eğer net sorular almak isterseniz sarkaç falı sizin için yaratılmıştır. Evlenecek miyim? Gibi soruların cevabını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Sarkacın büyük olmaması hareketlilik açısından iyi olacaktır. Küçük sarkaçlar ile bağ kurmak daha kolay olur ve görünmeyen varlıklar onlara daha çabuk etki eder.

Sarkacınızı, sarkaç zincirini ve konuşan tahtanızı temin ettikten sonra, geçmişini bilmediğiniz bir sarkacı iyice temizlemeniz gerekir. İlk etapta tuzlu suyu tercih etmeniz önerilmektedir.

2-3 saatlik bir beklemeden sonra kullanıma hazırdır. Eğer sağ elinizi kullanıyorsanız sarkacı sağ elinizle, solak iseniz sol elinizle tutmalısınız. Dengeyi sağlamak açısından bu çok önemlidir.

Sarkaç Falı Bilinmeyenler

Hakkında bilgi almak istediğiniz konu için kafanızda sorular oluşturun ve soruların net olmasına özen gösterin. Karmaşık ve uzun soru cümlelerinin cevaplarına yanıt gelmeyebilir.

Net ve kısa cevaplar beklediğinizi belirtecek sorular bulmaya özen gösterin. Hamile miyim? Gibi bir soru cümlesi tam da istenilen yalın bir cümledir.

Dirseğinizi tahtanın yanına ve sarkacı tahtanın üzerine getirerek, sorunuzu sorun. Ancak soruyu sormadan önce soru ile de bir bağlantı kurmanız gerekir.

Soruya odaklanarak istediğiniz cevabı bulabilirsiniz. Ancak sarkacın hareketlerini takip etmeyi unutmayın. Sizin hareketlerinizden kaynaklı olarak kımıldıyor olabilir.

Bilinmeyen güçlerle bağlantı kurduğunuza emin olmak için uzun bir süre hareketsiz kalmayı göze almalısınız.

Yaptığınız denemeler size olumlu bir sonuç vermiyor ise uzman bir falcıdan yardım istemeniz gerekmektedir.

Sarkaç falını her falcı değişik bir yöntem ile uygular, çoğunun cansız varlıklardan yardımlar aldığı bilinir. Sizin bu konuda uzman olmadığınızı unutmamanız gerekir.

Verilen cevaplar rakam içermediği için cevapları zor olan sorulardan uzak olmak gerekir. Uzman bir falcı sorunuz ne olursa olsun cevabı yorumlama yeteneğine de sahip olmalıdır.

Verilen cevabın ne anlama geldiğini konusunda uzman olan bir falcı bilebilir. Bunun nedeni ise aynı sorularla sık karşılaşması ve cevapları buna göre yorumlamasıdır.

Çoğu falcı bu falı insanlara hizmet vermek amacı ile tercih etmektedir. Daha çok iyilik amaçlı kullanılan bu fal ile yapılamayacak bir durum olmasa gerek.

Ancak negatif güçlerin etkisi altında kalınarak yapılan bir sarkaç falının sonuçları da olumsuz durumlar ortaya çıkarabilir.

Sarkaç sallanmaya başladıktan sonra onu durdurmamak gerekir, bir süre sonra yavaşlayan sarkaç soru sorulduktan sonra belli bir cevabın olduğu yöne doğru gidip gelmeye başlayacaktır.

İşlem bitene kadar hareketsiz kalmak şarttır. En ufak bir hareket cevabı değiştirebilir. Eğer konuşan tahta bulamaz iseniz bunu kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Sarkaç bulunmayan ortamlarda yüzük tercih edilir ise yine temizleme yapılması gerekmektedir. Yüzükler sarkaçlardan daha büyük sırlar taşımaktadır. Temizleme olmadan yapılan her işlem negatif bir sonuç doğuracak ve sizi derinden etkileyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir