1. Anasayfa
  2. Fallar

Şeker Falı


0

Şeker falı

Şeker Falı
Şeker Falı

Şeker Falı-Yiyecek ve içeceklerle yapılan  kuttörenler  eskilerden  malumdur.  Gıdalara  büyü yapmak  bir çok halklarda mevcut oldugu gibi Slavyanlarda mevcuttur. Büyü zamanı gıda  kendine büyücü enerjisi alır, gereken usülle yüklenir ve güçlü büyücü silaha dönüşür.

sekerfal
Yiyecek ve içeceklere yapılan büyü kuttörenleri çok güçlü ve etkilidir.

Bu tür kuttörenlerden en geniş yayılmış olanı şekerle fal bakmadır. Bu törende falan bakan kendi sözlerinin güçüyle şekere enerji  transfer etmekle   maksata ulaşmaktadır.

Gıdalarla yapılacak olan kuttörenlerde önemli rolü büyücü oynamaktadır, onun enerjilerle iş  deneyimi ve sonuça  odaklanma bilgileri önem taşımaktadır.  Her acemi bu tür fala  bakamaz, fakat, hepimiz pratik yaparak gerekli tecrübeleri kazanmışızdır.  Eğer acil çözüm gerekirse  ve  yahud  kendi gücünüze  inanmıyorsanız profösyönel yardım almakta fayda vardır.

EVDE FAL BAKMA

Şeker hayatımızda  az rol oynamıyordur. Bu malzemesiz mutfağı aklımıza getiremeyiz, zira  yanlız  tüm deser  ve tatlılar  değil  aynı  zamanda  kahve ve çayı şekersiz düşünemeyiz.

Biz pratik olarak onu hergün gıdalarımızda kullanıyoruz.  Bundan başka  şeker  tatlı  sembolü olarak çoğu zamanda  aşk ve intim ilişkilerinin çağrışımını ifade etmektedir. Her ikisinde’de haz  gerçekten aynıdır.

Siyah şekerle kuttören

Aşağıda sunulmuş fal, sade koyu kuttörenlere  dahil olsa bile kendinde fala bakan kişinin yapması gereken bir çok hareketi  bağlamaktadır. Demek , fala bakmak için büyüyen Ay’ın  birinci gecesini  beklemek  gerekir, koyu  renklı  masa  örtüsüyle kaplanmış masaya  yüzü Batıya doğru oturulur ve masanın üzerine beş tane  ters beş köşeli yıldız şeklinde kırmızı mumlar koyulur.

Alınmış şeklin ortasına şekerle dolu  fincan tabağı koyulur sonra sağ elinizin  içiyle fincan tabağının üzerinde gezdirilir ve büyünün sözleri  okunur:

‹‹Ata,oğul  ve kutsal ruh  adına değil, Şeytanın kendisi adına – yeryüzünün kralı. Allaha yalvarmam, bütlere tapmam, ama  Şeytana  uyarim. Şekere söylüyorum, sevgiliyi büyülüyorum.nasıl ki şeker tatlıdır ve arılar şekere konarlar, bende sana ( sevdiğiniz kişinin ismi) tatlı ve istekli olacagım. Yalnızca beni  aklında ve  kalbinde taşıyacak, bana  sırımsıklam yapışacak. Bana ihtirasla alevlenecek, beni hiçbir zaman unutmayacak. Uykuya dalamayacak, yemeye – içmeye doyamayacak, aklında hep beni tutacak. Sevgiye doyamayacak, unutmaya çalışırsa acı çeker. Balık susuz kalmadı gibi, o da bensiz duramasın. Benim sözlerim taban gibi sert, doğru, güçlü iradeye sahiptir. Hiç bir falcının bu büyüyü bozması mümkün olmasın. Sözlerimi anahtarla kilitliyorum ve çayın longuzuna atıyorum. Kilit güvenili ve serttir, bozulmaz, Şeytanın güçüne üstün olunmaz. İstediyim olsun!

Büyü 9 kere okunur. Bundan sonra mumlar yanıp parçalara ayrılana kadar beklenilir(bunun için küçük mum alınır). Sonra şekerle dolu fincan tabağı ele alınır ve şöyle okunur:

Şeker nasıl tatlıysa, bende senin için sonsuzadek tatlı kalacacağım. Böyle olacaktır.

Bundan sonra yavaşca şekere tüpürüp küçük kavanoza  almak gerekir. Şekeri sevdiğiniz kişinin  çayına ve ya yemeğine katılması gerekir.

ŞEKERLE  MEZARLIK  FALI

Sunulmuş fal  büyüyen ay’da  mezarlıkta bakılır. Demek, mezarlıkta sevdiğiniz kişinin ismine uyan  mezar bulunur. Bundan sonra bu mezarda (ayakta durarak)küçük kuyu açılır içine sevdiğiniz kişinin fotorafı koyulur  ve üstüne  şeker   dökülür. Sonra  büyünün sözleri okunur.

Şeker  nasıl  tatlıysa , bende  senin için tatlı olacağım, ölü mezarından bir adım bile  kıpırdayamadığı gibi, sende benim yanımdan ayrılamazsın, yanımda kalacaksın ve hiç  bir zaman unutamayacaksın. Bensiz sana  hayat olmasın, cehennem ateşinde yanasın. Yalnız benimle huzur bulursun, yalnız beni seveceksin ve beni  isteyeceksin. Böyle olsun.

Bu sözler  13  kere  okunur, kuyu kapatılır, üzerine kırmızı  mum koyulur. Ve şöyle denilir:

Alev  nasıl  sıcak  ve ışıklıysa, ihtirasta senin  yüreğinde alevlenecek ve hiçbir zaman sönmeyecektir. Dediklerim yapılsın!

Gidince mezarın üzerine çıkolata, bal, yumurta ve ya kırmızı şarap ikram bırakılır. Aynı zamanda kavşağın üzerinde armağan bırakılmalıdır.

FALIN ÖZELLİKLERİ

Şeker seksual ilişkilerin sembolu olduğu için onunla yapılmış olan kuttörenler sadece sevdiğiniz kişinin size sevgiyle karşılık vermesini degil aynı zamanda onda isteğin oyanmasını sağlanmaktadır.

Aynı sebepten  dolayı  bu tür falların çoğu  koyu bazende siyah renk almaktadırlar, bunun için  fala bakan kişi  çok dikkatli  olmalı armağan sunmayı  unutmamalıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir