7

 

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Yolları

sevdiğini kendine aşık etme
sevdiğini kendine aşık etme

Kişiler arası sevgi muhabbetini arttırmada oldukça etkili olan Zilzal Suresi ile yapılan celpler sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.Sevdiğiniz kişinin sizi düşünmesini sizi sevmesini sağlayan Zilzal suresi ile yapılan celpler en etkili uygulamalardan birisidir. sevdiğini kendine aşık etme için Kurallarına uygun bir şekilde okunan Zilzal suresi kısa sürede etkisini gösterir.

Sevdiğini kendine aşık etme nasıl olur.

Çiftler arasındaki soğukluğun ortadan kalmasına yardımcı olur. Ayrılan eşler, nişanlı ya da sevgililer yeniden barışır ve eskisine göre çok daha sıkı bir bağ aralarında oluşur. Sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlamak için Zilzal suresi ile yapılan uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Büyü çoğu zaman faydalı olmayabilir. Ayrıca dinen kabul görmediğinden büyü yapılması bazı durumlarda ters etki göstererek kişinin daha fazla mutsuz olmasına neden olabilir. Oysa dualar ile uygulanan celpler çok daha etkili sonuçlara sahiptir.

Zilzal süresi ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini sağlamak için yaptığınız celp uygulamasına yürekten inanmanız gerekir.

İnanmadan okunan dualar yapılan uygulamalar etkisiz olacağından celbin en önemli kuralı inançtır. Sizi terk eden eşi, sevgiliyi geri getirerek daha mutlu olmanızı sağlamak için uygulamaları abdestli bir şekilde yapmak gerekir.

Celp uygulaması yapıldığında karşınızdaki kişi ilk önce sizi düşünmeye başlayacaktır. Daha sonra sizi görmek isteyecek ve sizin yanınızdan hiç ayrılmak istemeyecektir. Oldukça etkili olan bu celbi yaparken kurallara uyulması yanlış sonuçların olmaması açısından önemlidir.

Sevgiliyi Geri Getirme Celbi

Gideni geri getirmek için 41 gün yapılması gereken celb için kaya tuzuna ihtiyaç vardır. Uygulamaya başlamadan önce abdest alınır ve niyet edilir. Sevgiliyi geri getirme için Niyet ederken o kişinin ve kendi adınızı bir kağıda yazın.

Perşembe gecesi başlanacak olan bu celb 41 gün boyunca devam eder. Her gün bir adet kaya tuzunun üzerine Zilzal suresi okunur ve üflenir. Sonra kaya tuzu ve isminizin yazılı olduğu kağıdı yanan ateşe atın. 41 gün boyunca aynı işleme devam edin. İlk 7. Günden itibaren sevdiğiniz kişi sizi düşünmeye ve aramaya başlayacak 41. Günün sonunda ise size sımsıkı bağlanmış olacaktır.

sevdiğini kendine aşık etme
sevdiğini kendine aşık etme

Sevgi Bağını Güçlendirmedeki Etkisi

 

’Zelzele’’anlamına gelen Zi

lzal süresi Medine’de inmiştir. 8 Ayetten oluşan sürenin hangi niyet ile okunursa o dilek kabul olur. Düşman şerrinden koruyarak insanlar arası muhabbeti güçlendirir. Zilzal süresi ile ayrıldığınız eşinizi ya da sevgilini geri getirebilirsiniz.

Ayrıca hoşlandığınız kişinin sizi fark etmesini ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz kişinin evli olup olmaması ya da çok uzak bir mesafede olup olmamasının hiçbir önemi yoktur. Bu sure uzaktaki kişide de etkili olur.

Önemli olan celbin uygulanışının inanarak ve doğru bir şekilde yapılmasıdır. Zilzal süresi ve Ayetel Kürsi dualarını her gün okuyarak yapacağınız bu celp sayesinde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

14 gün yapılacak olan bu uygulama için abdestli bir şekilde niyet etmelisiniz. Özellikle Arabi ayının ilk Cuma günü başlanması önerilen bu celbi diğer günlerde Perşembe akşamı başlanması gerekir.

Bir bardak suyun içerisine her gün 7 Zilzal süresi 7 Ayetel Kürsi okunarak su içilir. 7. Günden itibaren etkisini fark etmeye başlayacaksınız.

Sizi sevmesini istediğiniz kişi sizi fark eder ve sizi düşünmeye başlar. Aranızdaki çekim gücü artar. Sizi arar ve merak eder. 14. Gün itibariyle size tamamen aşık olan bu kişi siz istemedikçe sizden ayrılmaz.

Sevgiliyi Geri Getirme Celbi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Profesyonel bir hoca eşliğinde yapabileceğiniz aşık etme celbini kendi başınıza da uygulayabilirsiniz. Kesinlikle ara vermeden yapılması gereklidir. Ara verilmeden her gün okunan duaların etkisi o kişi üzerinde yoğunlaşacaktır. Eğer 1 gün ara verilirse kaldığınız yerden devam etmeyin.

Yeniden istenilen süre boyunca uygulamaya başlayın. Zilzal süresi ile aşık etme celbi sadece Müslüman değil diğer dinlere inanan kişiler üzerinde de etkili olur. Kişilerin evli olup olmamasının önemi yoktur. Herkes üzerinde etkisini gösterebilen bu uygulamaya boy abdesti alınarak başlanmalıdır.

AŞIK ETME DUASI NE ZAMAN YAPILMALI?

Dua etmenin makbul kabul edildiği zamanlar vardır. Böylesi zamanlarda dua etmek daha hayırlıdır. Şirinlik duası ile aşık etme dualarının yapılış zamanı ikindi namazı ile akşam namazı arasındaki vakittir. Bir diğer önemli vakit ise yatsı namazı sonrasıdır. Fakat bilinmelidir ki Allah’a yakarmayı belli zamanlarla sınırlandırmak doğru değildir. Belirtilen bu iki zaman diliminde aşık etme duası edilirse daha faydalı sonuçlar elde edilebilir. Ancak dua etmek isteyen kişi içinden geldiği zaman ellerini açarak ve kıbleye dönerek dua edebilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

 1. Merhaba doğru medyum hocam bana Harmura celbi yaptı kocam evi terk etmişti Allah bin defa razı olsun 17 günde celp tuttu rüyalarına girmişim çok pişman olmuş öyle bir sarıldı ki geldi bana resmen hissettim çok şükür yuvam daha iyi şimdi mutluyum huzurluyuz ☺️

  • harmura celbi benimde arkadasim sevgiline ypti onun gec tuttu birz 33 gunden sora hoca okumalar yapiyormus sanirim bende yaptircm gercektn cok iyi insan mutlu oluyor boyle duyunca

  • İyi olmanıza sevindim. Allahın takdiridir bizler vesileyiz. Selametle..

 2. Merhabalar hocam!…

  Zilzal Süresi İle Sevgiliyi Geri Getirme Celbinde isimler arapça mı yoksa türkçe mi yazılmalıdır.Teşekkürler.

  • Merhaba sorununuz ile ilgili etkili tılsım dua işlemleri yapılabilir. Vefk veya harmura celbini öneririm. İletişime geçebilirsiniz. 0 546 484 31 66

 3. Merhabalar hocam ben 14 günlük celbi uygulamaya basladm ama kendim in yapmasi etkili olur mu acaba

  • Merhaba celb işlemleri kişiye özel olarak yapılmaktadır. Kendiniz yapacağınız türde çalışmalar değildir. Bilgi almak için 0 546 484 31 66 arayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir