1. Anasayfa
  2. Bağlama Duaları

Sevdiğinizi Kendinize Bağlama Yolları Nelerdir?


0

Sevdiğinizi Kendinize Bağlama Yolları Nelerdir?

Sevdiğinizi Kendinize Bağlama Yolları Nelerdir?
Sevdiğinizi Kendinize Bağlama Yolları Nelerdir?

Sevdiğinizi Kendinize Bağlama Yolları Nelerdir? sorusu günümüzde birçok kişinin merak ettikleri ve araştırdıkları detaylar arasında yerini alır.

İnsanlar bir kişiye aşık oldukları zaman kendilerini sevmiyor ya da aralarında bir aşk yoksa, bazı anlarda aralarında her ne kadar aşk olsa bile uzaklaşma durumları meydana geldiyse yine de bu dualardan yardım alarak kendilerine bağlanmaları için adım atabilirler.

Sevdiğin kişiyi bağlama yolları için her ne kadar biri birinden farklı yöntemler yer alsa bile biz Allah’tan her ne istersek bizler için hayırlı olan her şeyi bizlere vermesinden ötürü dua etmeyi tercih ederiz. Bizler için her ne kadar çok zor ve belki de imkansız gibi gözüken bir durum olsa bile yine de Allah için çok kolay olmasından ötürü ettiğimiz dualar ile karşımızda olan kişileri kendimize bağlamamız gibi durumlar gözlenir.

Neden Birini Kendimize Bağlarız?

Sevmek, aşık olmak ve bağlanmanın biri birinden farklı cazibeleri vardır. Tabi ki birinin bize aşık olması için yapabileceğimiz birçok farklı yol vardır.

Fakat hem günaha girmeden hem de helal olan her şeyin er ya da geç bizlere nasip olacağını bilmemizden dolayı bizler daha çok bu anlarda dua etmeyi tercih ederiz. Daha çok da sevdikleri kişi tarafından ilgi göremeyen, kendileri ile ilgilenilmesini isteyenler bu alanda bağlama duaları ederek karşılarında olan kişilerin de en az kendileri kadar kendilerini sevmelerini isterler.

Bağlanma duaları ile eşler arasında sevgi bağları daha güçlü bir hal alırken bir yandan da daha güçlü olan bağlar gözlenir.

Kendine Aşık Etme Duası

Kendine aşık etme duası nedir ya da nasıl yapılır gibi birçok durum en çok merak edilen konular arasında yer alır.  Duaların niyetleri en az edilen dualar kadar önemli olan bir konumda yer alır. Bu yüzden de kişilerin karşılarında olan kişileri kendilerine aşık etmesi sırasında edecekleri dualarda niyetleri bir hayli önemli konumda yer alır. Zihinlerin, ruhların niyetleri ne kadar temiz olur ve edilen duaların ne kadar kabul olacağına dair inanışlar meydana gelirse o zaman insanların ettikleri dualar daha kısa sürede kabul olur.

Kadını kendine aşık etme duası genel olarak edilecek olduğu sıralarda dikkat edilmesi gereken birçok farklı konu ön planda yer alır. Bu anlarda ne kadar doğru ve içten bir şekilde telaffuz edilirse duaların kabul olma hızları da o kadar etkili olur. Sırası ile edilmesi gereken dualar 7 gece boyunca;

  1. Kafirun suresi
  2. Felak
  3. Nas
  4. Fatiha
  5. İhlas
  6. Ayetel kürsi surelerinin düzenli bir şekilde okunması gerekir.

Bu sureler okunmadan önce kişilerin zihinlerini temizlemeleri ve ardından da dua etmek için iki rekattan meydana gelen hacet namazı kılmaları gerekir. Kılınan namazlar ardından bu surelerin sırası ile 7 gün boyunca düzenli olarak okunması gerekir.

En az yukarıda yer alan sureler kadar etkili olan Esmaül Hüsnalardan bir tanesi de 40 gün boyunca düzenli olarak her birinden 70 kere okunacak olan Esmalardır. Bu Esmalar sırası ile incelenecek olduğu zaman;

  1. Ya Cami
  2. Ya Vedud
  3. Ya Rahman isimlerini zikir etmek birçok sorunun kısa sürede geri kalmasına ve istenilen aşık etme durumlarının meydana gelmesine yardımcı olur.

Kendine Aşık Etme Duası Etkileri

Kendine aşık etme duası etkileri genel olarak incelenecek olduğu zaman karşıda olan kişilerin yüreklerinde, dillerinde hayata geçer geçmez akla gelen olması gereken her ne varsa sırası ile yerine gelmez. Kişileri aşık etme duaları yavaş bir şekilde kendilerini belli etmeye başlar ve karşıda olan duayı eden kişilere karşı bakışlar da farklı bir hal alır.

Eğer onu daha önceden her ne olursa olsun fark etmeyi başaramadıysa da sonunda başarmaya başlar. Tesadüf durumları daha çok artarken ortak paylar kısmı daha çok artış gösterir. Kişiler platonik aşka düşmüş olsalar bile dua edilen kişi karşıda olan kişinin sadakatine karşı ayrı bir hayranlık duymaya başlar. Karşıda olan kişiler büyük bir hayranlıkla dua eden kişileri izlerken bunun sonucu kısa sürede evliliğe kadar varabilir.

Rüya Tabirleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir