1. Ana Sayfa
  2. Sevgi Büyüleri

Sevgi Büyüsü ile İstediğinizi Aşık Etme


7

Sevgi Büyüsü ile İstediğinizi Aşık Etme

Sizden ne kadar uzak olursa olsun, hayatında kim olursa olsun sevgi büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgi Büyüsü
Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi büyüsü, çiftleri bir araya getirmek için kullanılabileceği gibi ayrılmış ya da araları bozuk olan iki kişinin tekrardan barışması için de yapılabilir.

Bir araya getirmenin yanı sıra aksi yönde zıt sevgi büyüsü de yapılabilir. Sevgi büyüleri birden fazla yöntem ile uygulanabilmektedir.

Bu tarz büyüleri uygularken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise okunacak dua ve tılsımlarda eksik bulundurmadan harfi harfine doğru uygulamaktır. Sevgi büyüsü, yanlış uygulandığı takdirde karşıdaki kişinin sizden uzaklaşmasına sebep olma olasılığı taşımaktadır. Hatta bazı durumlarda siz büyünün tuttuğunu sansanız bile bir anda durumun tersine döndüğünü görebilirsiniz. Bu nedenle kendiniz veya büyüyü yaptırdığınız kişinin dikkatli olması ve yöntemi eksiksiz olarak uygulaması gerekmektedir.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kimseden yardım almadan kendi sevgi büyünüzü yapmak istiyorsanız sizi 1 haftalık bir süreç bekliyor demektir. Görmüş olduğunuz bu duayı her gün abdestli olarak 1 defa okumanız gerekmektedir. Günde birden fazla ya da bir gün atlayarak okumanız büyüyü geçersiz kılacaktır. Büyü yaptığınız kişinin sizden uzaklığının büyü için önemi yoktur. Uzak veya yakın olmanızın da büyünün tutması ile ilgili bir etkisi yoktur.

Ayrıca o kişinin herhangi biri ile beraberliğinin olup olmasının da yine aynı şekilde büyünün tutmasına bir etkisi yoktur. Büyünün iyi bir şekilde tutması için yapmanız gereken her gün düzenli olarak bu duanın okunmasıdır. Büyüye başlamadan önce 1 hafta boyunca okumaya niyetlenmelisiniz. Genelde 1 hafta dolmadan etkisi görünecektir. En fazla 14 güne kadar okumanız önerilir. 14 gün içinde bir etki ortaya çıkmazsa sonraki 40 gün içerisinde herhangi bir okuma yapmamanız gerekmektedir. Büyünün etki edip etmediğini, karşıdaki kişide başlayan bunalımdan anlayabilirsiniz. Bu, iyiye işarettir.

Aşk duası
Aşk duası

Bir diğer sevgi büyüsü yöntemi de çok kullanılan ve basit olduğundan dolayı tercih edilen mum büyüsüdür.

Müm büyüsü yapmadan önce büyünün kaç gün süreceğine karar vermeniz ve niyet etmeniz gerekmektedir. Daha sonra mumun üzerine istediğiniz kişi ve annesinin ismini arapça bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Daha önce belirleyip niyet ettiğiniz gün-gece ve saatte mumu yaktıktan sonra aşağıda belirtilmiş olan tılsımı ve bildiğiniz duaları okumanız gerekmektedir.

Mumun eriyen parçalarını hiçbir surette atmadan saklamanız gerekmektedir. Belirlediğiniz gün bittiğinde ise mumlardan kalan parçaları el ve ayağın değmediği; mümkünse ateşe, suya ya da toprak altına gömmeniz gerekmektedir. Bu işlemler gerçekleştikten sonra büyünün etkilerini görebileceksiniz. Mum büyüsü yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı da mumun rengidir.

Kırmızı: Aşk, sevgi, birleşme ve cinsellik.

Beyaz: Evlilik, kısmet, yuva.

Yeşil ve Sarı: Şifa.

Mavi: Dilek kabulü, huzur.

Siyah: Şer, ayrılık.

Kadını Celbetme babı
Kadını Celbetme babı

 

Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur

Sevgi büyüsünü ancak yapan kişi ya da usta bir medyum bozabilir.

Önce 2 rekat namaz kılınmalı ve arkasından dua edilmelidir. (Allah’ım beni her türlü sihir ve sihirbazlıktan koru)

Daha sonra tuzlu su yapılır. Ağzınızı suya yaklaştırın ve aşağıdaki duaları sırası ile okuyun,

Yasinin birinci mubini okuyun,

7 Ayetel Kursi,

Yasin okumaya devam,

2. Mubin,

7 Felak,

3. Mubin,

7 Nas,

4. Mubin,

7 İnsirah,

5. Mubin,

7 İhlas,

6. Mubin,

7 Fatiha,

7. Mubin,

7 Amanerresulü,

Yasini bitirin.

 

Ardından suya ve üzerinize üfleyin. Besmele çekerek 3 veya 7 yudum için. Ellerinizi ve kollarınızı omuzlarınıza kadar yıkayıp daha sonra sağ elinizi ıslatıp kalbinizi ovalayın. Başınızı ve boynunuzu mest edin. Sonrasında evin dört bir yanına ve bazı muhtelif yerleri bu su ile ıslatın.

Yorum Yap

Yorumlar (7)

  1. salam .telepati ile aşik etme.bana nasil kömek ede bilersiniz.

  2. Evimde buyu varmi

  3. 3 sene önce

    gerçekten işinizde başarılısınız teşekkür ederim.Büyü değil dua için kesinlikle başvurabilirsiniz. Zaten büyü yapılmıyor sordum

  4. gerçekten işinizde başarılısınız teşekkür ederim.Sevgi duası gerçekten işe yaradı diyebilirim sağolun

  5. Yasin hoca’nın duaları yaptığı uygulamalar sayesinde çok şükür ki doğru yol eriştim. Bende büyü aramaları yaparak sonuca gideceğimi düşünenlerdendim ama iyi ki yasin hocamı buldum ve beni dualara yönelterek pis işten kendimi kurtardım. Çok mutluyum dua yolu bir :)

  6. DUA EN GUZELI KARDESIM NE MUTLU SANA DIYEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir