web analytics
Ayırma Duaları

Sevgilime Ayırma Duası

Sevgilime Ayırma Duası

Ayırma duaları genel olarak en çok aldatma gibi durumlar ortaya çıktığı zaman ya da bu durumda kuşkulanıldığı zaman yapılmaktadır. Bu duaların tek amacı sevilen kişinin istenmeyen ilişkisini ortadan bir an önce kaldırmak ve bunu engellemektir.

Günümüzde bu dualar çok sık tercih edilip uygulanır. Ayırma dualarının türleri kendi içlerinde hem amaçları hem de yapılış şekilleri bakımında farklılık gösterir. Bazıları eşe yapılır, bazıları nişanlıya, sözlüye yapılır. Bazıları da sevgiliye, kız ya da erkek arkadaşa, evlatlara ya da sevilen bir arkadaşa yapılır. Kısacası çok farklı türleri mevcut durumdadır.

Biz bu yazıda bu türlerden bir tanesini, sevgilime ayırma duası türü ele aldık. Sevgiliye yapılmakta olunan bu ayırma duasının ne olduğunu, etkilerini ve daha fazlasını öğrenmek istiyor iseniz bu yazıyı okumaya devam edebilir ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Sevgilime Ayırma Duası Yaptırmak İstiyorum

Pek çok insanın internet üzerindeki araştırmalarında en çok sevgilime ayırma duası yaptırmak istiyorum konusunu araştırdığını biliyoruz. İnsanlar doğal olarak bu kadar çok tercih edilen ve etkilerinin çok fazla olduğu tespit edilen, onaylanan bu önemli dua türü hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar.

Bu konuda size ilk olarak şunu diyebiliriz: Sevgilime ayırma duası sevgililer arasındaki ilişkiyi tehdit eden üçüncü kişileri tamamen ortadan kaldıran, ektilerine bir son veren önemli bir dua türüdür. Bu dua sayesinde kişilerin ilişkileri bitme tehlikesinden kurtarılır. Aldatma durumlarına çok kısa bir süre içinde son verilir.

sevgiliyi tekrardan baglama duasi nasil okunur 300x300 - Sevgilime Ayırma Duası

Kişi bu duayı yaparak sevdiği insanı, sevgilisini sadakatsizlik durumundan koparır. Siz de bu tarz bir olumsuz durum içinde yer alıyor iseniz ve sevdiğiniz kişiyi tekrardan kazanmak ve ilişkinizi devam ettirmek istiyor iseniz pek çok insanın tercih ediyor olduğu bu önemli ayırma duası türünü uygulayabilirsiniz.

Sevdiğim Kişiye Ayırma Duası

Sevdiğim kişiye ayırma duası hakkında vermemiz gerek bir diğer bilgi de bu duanın nasıl yapılıp hazırlandığını yani tarifini ve yöntemini sadece belli başlı özel insanlardan öğrenmeniz gerektiğidir. Çünkü bunlar önemli ve aslında gizli olan bilgilerdir.

Okumalısın
Ayırma Duası Nedir?

Bu bilgileri her bir insan bilemez. Duanın yöntem ve tarifini sadece din adamları ve hocalar ya da medyumlar bilir. O yüzden bu duayı tek başınıza yapmak istiyor iseniz yine de bu insanlar ile görüşmelisiniz.

Bu insanlardan gerekli bilgileri, önemli tarif ve yöntem bilgileri alıp duayı kendi başınıza pek ala uygulamanız mümkün haldedir. Buna dikkat ederek hareket eder iseniz hiçbir şekilde zaman kaybına uğramaz ve amaçlarınıza en kısa zaman içinde ulaşırsınız.

Sevgilime Ayırma Duaları

Sevgilime ayırma duaları hiçbir şekilde günah olmayan tehlikesiz olan işlemler olarak bilinir. Bunun sebebi de dua yapılır ve uygulanır iken sadece yaratandan, Allahtan yardım istenilmesidir. Büyüler kimi kişilerce günah olarak anılır çünkü büyülerde cinlerden yardım alınır. Dualarda ise bu durum kesinlikle yoktur.

Sadece Allaha sığınılarak yapılır. Bu sebep ile her bir insan, her bir imanlı insan gönül rahatlığı ile ayırma duasını da yapabilir. Sevgilime ayırma duası kişilere hiçbir şekilde zarar vermeyen, tehlike arz etmeyen güvenilir dua türüdür. Eğer siz de sevgilinizin yasak ilişkisin ortadan kaldırmak, aldatma durumuna hemen bir son vermek istiyor iseniz bunu bu ayırma duası ile beraber kolayca uygulayabilirsiniz.

sevgiliyi tekrardan baglama duasi yapan hoca 300x300 - Sevgilime Ayırma Duası

Sevgilime Okunacak Ayırma Duaları

Sevgilime okunacak ayırma duaları konusunda bu duaların hangi dualar olduğunu size yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi sadece bu alanda uzman olan insanlardan yani din adamları, hocalar ya da medyumlardan bilebilirsiniz. Bu dualar çok tesirli olan önemli dualardır ve doğru şekilde uygulandığı takdirde bilinen en güçlü etkileri ve belirtileri verirler. Kişi sadece bu duayı doğru şekilde uygulayarak amacına en kısa zamanda ulaşır. Eğer duayı yapan kişi çok yüksek bir imana sahip ise dua sadece birkaç gün içinde kesinlikle tutar.

Peki, gereken inanca ve imana sahip olmayan kişiler bu duayı nasıl yapabilir? Böyle bir durumda ise kişilerin yardımına hocalar ve medyumlar gelecektir. Kişi inancından şüphe duyuyor ise ya da inancı yüksek değil ise duayı kendisi için bir hoca ya da medyuma yaptırabilir ve amacına bu şekilde ulaşabilir.

Okumalısın
Ayırma Duası

 

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nonick
Nonick

Küçük ve kırsal bir bölgede oturudğum için laf söz olur korkusu ile sevgilimden ayrıldım ve çok pişmandım bunu ondan sakladım yasin hocam sayesinde aldığım dualar ile sevgilim geri kazandım şuan çok mutluyuz ve barıştık artık basit hatalarla onu kaybetmeyeceğimi biliyorum çünkü bana şuan çok aşık olduğunu ve duaların etkisinde olduğunu fark edebiliyorum yasin hocam sağolsun

eeEvoles
eeEvoles

benimde sorunlarım var nasıl olur bu sitedeki numaradan mı ulaşacağız?

edibem
edibem

yasin hocam adeta medyum medyum. arayıp siz de ulaşın derim. hocamın duasının etkisiyle istediğim şey gerçekleşti. sağoluın hocam

Reyhan Ayvaz
Reyhan Ayvaz

Sevginin içinde üçüncü kişiler varken mutlu olunmaz. Yasin hoca hayırlı bir işe duaları sayesinde üçüncü kişileri aradan kaldırdı.

Kemik
Kemik

Bir arkadaşımınsize tavsiye edecegim. Bu konuda müzdarip. İnşallah en kısa sürede gerçekleşir.

Başa dön tuşu
Kapalı