14

Sevgiliyi Kendine Bağlama Yöntemleri, Yolları, Duaları ve Büyüleri

sevgiliyi bağlama adına yapılacak olan dua son derece etkilidir. Hazırlanma aşamasında surelerden ve ana kısımda esmalar zikredilerek yapılacağı kesinlikle doğru yapılmalıdır.

 sevgiliyi-kendine-bağlama.

sevgiliyi-kendine-bağlama.

Sevgiliyi Kendine Bağlama adına yapılacak olan dua son derece etkilidir. Hazırlanma aşamasında surelerden ve ana kısımda esmalar zikredilerek yapılacağı kesinlikle doğru yapılmalıdır.

Sevgiliyi kendine bağlama, aşık etmek için çeşitli yolları deneyen insanlara önerimiz; aşık etme duaları öğrenerek sevgi duydukları birini kendine bağlama şansını elde ederler. Birazdan bahsedeceğimiz kendine aşık etme duası, aşık etme duaları arasında en kolay okunabilen ve en faziletli olan dua olarak da tanımlanabilir. Lafızları son derece etkili olan dua; hazırlanma aşamasında surelerden ve ana kısımda esmalar zikredilerek yapılan bir duadır.

Sevgilimi kendime aşık etmek istiyorum düşüncesi altında büyü yoluna başvuran birçok insan bulunmaktadır. Fakat bu yol son derece yanlış ve tutarsız bir yol ve yöntemdir. Bunun sebebi ise büyülerin meşru olmaması ve sonuçlarının tehlikeli hale gelebilmesinin yanı sıra Kuran-ı kerimin inmesinden itibaren büyüleri etkisiz hale getirecek birçok dua olması ve istek ile dileklerin direk Allah ‘’CC’’ a yapılmasıdır. Kendine bağlama ve aşık etme adına yapılacak olan en güvenilir ve en huzur veren yolu tercih etmek fayda sağlar.


Yapılacak olan büyünün en karanlık yollarında uzman bir medyumdan yardım almayacaksanız sizi ne bekleyeceğini bilemezsiniz. Yani başınıza ne geleceğini tahmin etmek oldukça zordur. Bundan dolayı kendine bağlamak ve aşık etmek yolları arasından dualar tercih edilmelidir. Birini bağlamak adına yapılacak olan dua için öncelikli olarak abdest almak gerekir. Dualar abdestli şekilde yapılmalı ve en doğru şekilde okunmalıdır. Dua abdestsiz şekilde okunduğu zaman kesinlikle fayda sağlamaz. Abdest bedensel kirlerden arınmanın yanı sıra ruhsal anlamda da temizlik sağlayacaktır.

Uygulamanın Yapım Aşamaları

Birini bağlamak adına yapılacak olan dualar kesinlikle size dinginlik verecektir. Dua uygulamasına başlamadan önce stresten kurtulmak ve daha dingin bir hale gelmek adına;

 • Fatiha suresi 1 kez
 • İnşirah suresi 2 kez
 • Nas suresi 3 kez
 • Fatiha suresi 1 kez okunur.

Okunacak olan surelerin toplamı 7 adettir. İlk sure ve son sure Fatiha suresidir. Bu sayede en sorunlu ruh bile dinginlik içinde olacaktır. Surelerin okunması ile

Sevgiliyi Kendine Bağlama
Sevgiliyi Kendine Bağlama

insanlar dünyevi sıkıntıların çoğundan belli bir süreliğine kurtulur. Gönlünde esinlik olan kişi beklemeden sevgiliyi geri getirme dua işlemlerine başlayabilir. Aşık etme duasında zikredilen üç esma toplamda yirmi bir kere okunmalıdır. Aşık etme duasında temel olarak zikredilen üç esma ve bu esmaların anlamları şunlardır.

Rahman: Merhamet eden anlamına gelmektedir. Aşkından dolayı acı çeken ve Allah ‘’CC’’ rahmetini sunarak ona acıması ve derdine deva nasip etmesidir.

Kafi: İki farklı anlamda kullanılan kelimenin ilk anlamı ‘’Yeterli, yetebilen’’ dir. İkinci anlamı ise ‘’yetişen’’  anlamına gelmektedir. Her iki anlamın içeriğinde de gönül dertlerine derman arayan kişiler için mesajlar bulunmaktadır.

Vedûd: En Etkili Aşık etme büyüsü içerisinde okunan esmaların en önemli ve en değerlisidir. Bu esma ‘’seven ve sevilen anlamlarını üzerinde taşımaktadır. Bu açıdan bakıldığında en çok zikredilen esma olma özelliğine sahiptir. Sevgiliyi bağlama dualarında zikredilen bu üç esmanın her biri ayrı ayrı sıra ile yedi şer kez tekrar edilmelidir. Aşağıda da sıralaması belirtiliştir.

 • Ya rahman 7 defa okunur.
 • Ya kâfi 7 defa okunur.
 • Ya vedûd 7 defa okunur.

Yolları Birleştiren Sevgiliyi Bağlama Duası

Esmaların okunmasından sonra aşık etme duası bitmiş olur.  Uygulamayı yapan kişi sevdiği kişinin adını dillendirmese bile Allah içinde gizli olan kişiyi bildiği için ve niyetini bildiği için istediğini duyar. Allah içten geçen duaları duyan kişidir. Esmaların okunmasından sonra aşağıdaki gibi dua edilmesi gerekir.

“ Allah’ım, sen tüm kalpleri eviren ve çevirensin. Sen azim ve kadir olansın. Bizim hakkımızda en hayırlı olanı bizlere nasip et. Onun kalbini bana meylettir.”

Bu duanın edilmesinden sonra mutlaka ellerin yüze sürülmesi ve Amin denilmesi gerekir. Aşık etmek adına ve geri döndürmek adına yapılacak olan işlemlerin tamamında yalnız olmaya dikkat edilesi gerekir. Esmaların tamamının belirlenmiş sayıda ve belirlenmiş sıra ile okunması gerekir. Dua edilmesinde bazı kişilerin duaları hemen kabul görür. Bazı kişilerin ise belli bir süre sabır ile beklemesi gerekir. bu süre sonunda istek ve dilekler gerçekleşir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (14)

 1. Merhabalar, cok arastirdim cok dolandirildim baskalari tarafindan ama bu sitedeki hoca gercekten ilim sahibi ve durust kesinlikle tavsiye ediyorum hem ilgi alaka gösterdi hemde sorunlarimi cozdu ismimi yazmak istemiyorum gercekten insanlara para odakli degilde sonuc fayda saglamak amacli yapiyor yarisi pesin aliyor yarisida siz fayda gorunce ben etki aldim 1 misli fazla verdim helali hos olsun…

 2. Selamlar nasılsınız? Ben azeriyim bi kızım var şu an ikinci bebeğime hamileyim kocamın iş yerinde bayan çalışıyor. Sürekli kocama işle alakalı mesajlar çekiyor çok sinsi anlıyorum. Ne yapmalıyım onları ayırmak için dua verirmisiniz lütfen. Yada esmalar. Çok sağolun.

 3. 3 sene önce

  Hocam sizi iyikide buldum çok ciddi sorunlarım var daha önce sizin duanız ile yuvasını kurtaran çok kişi duydum bir çok hoca ile derdime çare bulamadım ama sizle inşallah bunu çözeceğiz buna zaten inanıyorum ilk fırsatta sizi arayıp derdimi anlatacağım.

 4. 3 sene önce

  Hoşlandığım kızı kendime bağlamak için uğraşıyorum ama olmuyor. Son çare bu yöntemleri deneyeceğim. İnşallah işe yarar bu yöntemler. Öğrendiğim çok iyi oldu. Yararlı bir yazı olmuş

 5. Gerçekten harika bir yazı olmuş yazanın ellerine sağlık süper yazmış

 6. Yazı güzel olmuş gerçekten

 7. Aramız bozuk. Düzeltmek için bu yöntemleri uygulayacağım. Umarım işe yarar çünkü onu çok seviyorum. Yazan kişi de çok güzel açık ve net yazmış. Teşekkürler.

 8. Yasin hoca kesinlikle bambaşka bir insan… O kadar bilgili o kadar ilmi bir kişilik ki anlatamam. Sevgilimle tekrar barışmam Yasin hocam sayesinde gerçekleşti.

 9. Sevgilim ortamdan ortama gezmeyi seven birisi. Bu halinden hiç memnun değilim ama karakteristik bir özelliği olduğu için ses çıkaramıyorum. Bu dua benim derdime derman olur mu acaba

 10. 2 sene önce

  Hocam bana da cevp verin ltfeen sevgilimi evliliğe nasıl ikna edeblrim ona ckkkk asıkkım onunla evlenmk istyroumm ama o hic yanasmıyor nolur bana da yardım edin benmle evlensinn

 11. 2 sene önce

  SEVGİLİM İNSTAGRAMDA ONA YAZAN Bİ KIZ VARDI NE KADAR KONUSMA ENGELLE DESEMDE GİDİP GELİP KIZIN MESAJLARINA CEVAP VERİYODU YAA DALGA GECİYORUM DİYİP DURSADA BEN ÖYLE OLDUGUNU SANMIYORDUM HER NEYSE Bİ ZAMAN SONRA BENDEN COK KIZLA KONUSMAYA BASLADI ARTIK İYİCE SİNRLENMEYE BAŞLAMSTIM. BENDEN UZAKLAŞIYODU BENDE BUNUN İÇİN EN İYİSİ NE DUASI VARSA OKUYAYIM DA TAHMİN ETTİĞİM KADAR KÖTÜLEŞMESİN İŞLER DERKEEN YASİN HOCA BANA HIZIR GİBİ YETİŞTİ OKUMAM GEREKEN DUALARIN BİLGİSİNİ ALDIM VE OKUMAYA BAŞLADIM İNSTAGRAMDAN SOĞUMASI İÇİNDE DUA İSTEDİMM SMDİ DE ONA BAŞLICAM HER SEY TAM DA İSTEDİĞİM GİBİ OLCAK

 12. 2 sene önce

  Sevgilimi kendime bağlamak için dua okumustum işe yaradı bi yıl geçti ben simdide soğumasını istiyorum hocam siz cok etkili dualarınızla bana yine yardmcı olur msunuz size ulaşamadım da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir