1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Şeytanın Büyüsü Nedir? 2022


0

Bütün lanetlenmiş, kişinin hayatına ya da aile birliğine kast amacı taşıyan büyüler şeytanın büyüsü olarak dile getirilir ve dinimize göre her iki dünyada da yapana ve yaptırana huzur yoktur. Bu işlemlerin her birine kara büyü denir. Kara büyülerin aşamalarına göre yapılışları sadece gizli ilimler kitaplarında vardır, kesinlikle halk arasında şeytanın büyüsü yapımı gibi şekillerde paylaşıldığına rastlayamayız. Kara büyüler şu amaçlarla uygulanırlar:

 • Bir kişinin hayatına kast, bir an önce ölümünün istenmesi
 • Bir ailenin bir daha toparlanamayacak şekilde dağılması
 • Bir kişinin ne kadar çalışırsa çalışsın açılmamak üzere tüm rızık kapılarının kapatılması
 • Çiftin tüm koşullarda bebek sahibi olmasının engellenmesi
 • Bir kişinin ölü gibi yaşaması, psikiyatrik ilaçlar kullanması veya sinirsel hastalanması gibi arzular
 • Bir kişinin herkesçe dışlanmasını, ölümcül yalnızlığını sağlamak

Görüldüğü gibi şeytanın büyüsü genelde intikam tarzı amaçlar için tercih edilir ve yıkıcı etkileri vardır. Bu nedenle yapılan her kötülüğün riskinin de ne denli büyük olduğu bilinmelidir. Genelde, bu büyü türleri için inançsız cinlerden destek alınır.

Şeytanın Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı kara büyü çeşidi vardır. Bu nedenle kesin olarak şeytanın büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt bulmak olanaksızdır. Ancak bazı ritüellerden şu şekilde bahsedebiliriz:

 • Kara büyülerin %80inde hayvan sakatatı kullanılır
 • Bazı durumlarda insan kanı ya da pisliği de kullanılır.
 • Medyumun büyüyü hazırlarken karanlık ve yalnız bir odada olması gerekir.
 • Genelde bu tür büyülere şeytanın büyüsü adının verilmesi, şeytanî cinlerden biriyle anlaşılmak zorunda olmasından kaynaklanır. Genelde bu anlaşmalar için büyü yaptıran taraf bedel ödemeye mecburdur.
 • Büyü yaptıran kişi, büyü için mağdurun tükürük, kıl, kan gibi şeylerini temin etmelidir.

Karar verme süreci de yapımı da gerçekten zor olan şey şeytanın büyüsü, güçlü intikam büyüsü çeşitlerindendir. Bu büyüler eğer ehil kişilerce yapılıyorlarsa bozulmaları aşırı derecede zor, hatta imkânsızdır ve birbirini takip eden sert etkilerle kendilerini gösterirler.

Son olarak şeytanın büyüsü malzemeleri arasında diken, karahindiba, karabiber ve diğer bazı özel otların varlığı bilinir. Ancak asıl malzemelerin hayvan ve insandan elde edilen şeyler olduğunu vurgulamak gerekir.

Şeytanın Büyüsü Etkileri Ve Tutma Süresi

şeytanın büyüsü
şeytanın büyüsü

Güçlü bir medyum tarafından yapılan şeytanın büyüsü tutma süresi hatırı sayılır şekilde kısadır. 24 saat ile 3 gün arasında değişen bu tutma süresi, dışarıdan gözlenebilir etkilerin başlaması demektir. Bildiğiniz gibi bir kişiye uzaktan büyü yapan olmaz. Genelde o kişinin en yakınları, onunla düşmanlığı olanlar bu uygulamaları yapmak zorunda kalırlar ve işte bu yüzden de bu süreci rahatça izleyebilirler. Peki büyünün belirtileri nelerdir?

 • Kişinin bütün hayatı tepe taklak olacaktır
 • Para ve kısmetinde belirgin bir azalma
 • Cinsel talepsizlik ve cinsel yetersizlik
 • Kontrol edilemez bir öfke
 • Halüsinasyon, uykusuzluk ve bununla eşleştirilebilecek psikolojik tavır değişiklikleri
 • Birine ya da kendine zarar verme dürtüsü

Bu belirtilerin çok daha ağırları yapılan büyü etkisine çeşitlilik gösterir. Yapan kişiye danıştığı medyum mutlaka neler gözlemesi gerektiğinden bahseder, ancak şeytanın büyüsü dendiğinde tek bir işlem aklımıza gelmeyeceğinden, biz tüm detayları ve tüm belirtileri tam olarak sayamıyoruz. Bunlar tüm kara büyüler için ortak değerlendirilen belirtilerdir.

Şeytanın Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her büyüde olduğu gibi şeytanın büyüsü bozumu için de gerçekten ciddi bir bakım süreci gerekir. Yapılan bakımın ardından büyüde hangi ritüelin uyguladığı görülüp buna karşılık bir bozma işlemi ayarlanır. Ayrıca, bu tip tehlikeli bir kara büyü bozumunun ardından mutlaka ve mutlaka kişinin durumuna ve yaşadığı şeye de dikkat edilerek ekstra koruma büyüleri yaptırılmalıdır. Çünkü kişinin algı kanalları tahrip edilmiş ve irade büyü etkilerine daha açık bir hale gelmiş olacaktır.

            Pek çok ak büyü yapımında ve kara büyü bozum sürecinde olduğu gibi medyum Yasin hoca büyü bozumu adına da sizlere destek olmak için çalışıyor. Kendisine sorununuzu ve gördüğünüz belirtileri güzelce aktararak yardımcı olabilirsiniz. Hocamız yaptığı bakım ardından bozma ritüelini bulur ve sizin bu ritüelde payınıza düşen çalışmayı güzelce size aktarır. Unutmayın, cinler ve şeytan dahi, bizler kadar güçlü değildir. Bütün şeytanın büyüsü alt türleri bozuma müsait büyülerdir, yapmayı bilen bozmayı da bilecektir.

Yorum Yap