1. Ana Sayfa
 2. Şirinlik Büyüleri

Şirinlik Büyüsü


8

Şirinlik Büyüsü Sırları

Şirinlik büyü insanların çevresindekileri, eşini, nişanlısını ve sevgilisini etkilemek amaçlı kullanılır. bu büyüyü yapan kişiler karşısındakini sevimli gelir.

Şirinlik Büyüsü
Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü halk arasında şirinlik muskası olarak da adlandırılmaktadır. Bu büyü çeşidini aslına bakarsanız büyü olarak değil de, vefk uygulaması olarak adlandırmak gerekmektedir.

Şirinlik muskası uygulaması kişilerin özel yaşamlarında şirin, sıkmayan, sohbeti fazlasıyla keyif veren, uyumlu, sıcak kanlı, sempatik görünme istekleri ile yapılmaktadır. Şirinlik büyülerinin uygulaması kişilerin kısmetlerinin açılması için de oldukça etkili bir yoldur. Yani bu büyü çeşidine etraftakilere ve sevdiğiniz kişilere şirin görünmek isteyen kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Sempatik ve şirin görünen kişilerin her zaman etraflarında fazla arkadaşları olur. arkadaş edinme konusunda zorluk çekiyorsanız, sevdiklerinize itici ve sempatik gelmiyorsanız, toplu ortamlarda soğuk olduğunuzu söylüyorlarsa şirinlik büyüsü tam olarak size göredir. Bu büyü ile sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızın gözünde farklı bir yere gelir ve olduğunuzdan daha sempatik ve sevecen bir hal alırsınız. Arkadaş ilişkileriniz gelişir ve daha sıcak bir hale gelir. Etrafınızdaki insanların pozitif elektrik almasını sağlayan bu büyü çeşidi ile ayrıca kalıcı dostlukları daha kolay ve hızlı şekilde elde edebilirsiniz.

Nasıl Yapılır

 • Şirinlik büyüsü yapmak için ilk olarak duasının ne düzgün şekilde hazırlanması gerekir.
 • Büyü yapımında büyü yapılacak olan kişinin annesinin adı kullanılacaktır.
 • Metal bir kasenin içerisine sabahın ilk ışıkları ile soğuk olan süt konulmalıdır.
 • Kişinin 11 defa yüzüne sütü sürmesi gerekir.
 • Sütün sürülmesinde her defa 33 kez Muttan Kabali denilir.
 • 11 kez süt sürdüğünüz yüzünüzü ılık su yardımı ile yıkayın.

Ayrıca şirinlik büyüsü için kullanılan bir başka dua da bulunmaktadır. bu büyü de şu şekilde uygulanır.

Duası duası bir tatlıya okunmalıdır

Etkilemek istediğiniz kişiye bu tatlı yedirilmelidir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şirinlik büyüsü ve diğer büyülerde sadece Kuran okumak yeterli gelmeyebilir. Nasıl ki kolu kırılmış olan bir kişi kolunun düzelmesi adına Allah’a dua edip yardım istemesi oldukça düzgün bir davranıştır ama sadece bu yeterli değildir. Kolu bir ortopedi uzmanının da görmesi ve gerekli olan tedaviyi yapması gerekir. bundan kaynaklı olarak büyü yapılan kişinin ilk olarak enerjik açıdan tedavi edilmesi sonrasında da Kuran okunması ve bundan kurtulmak için Allah’a dua etmesi gerekmektedir.

Şirinlik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Şirinlik büyüsü yapılan kişi enerji yoğunluklarına ulaşır, görüşmeleri esnasında sempatik ve sıcaklıklar meydana gelir. Karşısındaki kişi ona karşı sevgi ve saygı duymaya başlar.

Şirinlik Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Sevgilisine, eşine, nişanlısına ve çevrede şirin görünmek istenen herkese yaptırılabilir. Kısa zamanda etkisini gösterir. Bu büyü gönül rahatlığı ile yapılabilecek olan bir büyüdür. Çevrenizde olan kişiler sizlere kesinlikle karşı koymayacaktır. Bu büyü ile etrafınızda bulunan kişiler sizleri mutlu etmek uğraşırlar. İnsanların dikkatlerini çekmek, nişanlınız ya da eşiniz size karşı düşkün olmasını sağlamak, insanların gözünün sizin üzerinizde olmasını sağlamak adına yaptırabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Ne Fayda Sağlar

 • Çevresindeki insanlar tarafından sevilir ve önemsenir.
 • Sıkıntı yüzü kesinlikle görmez.
 • İsteklerine kavuşur.
 • Yaşantısına başarılı olur.
 • Yaşamı pozitif şekilde etkilenir.
 • Sözü dinlenir.
 • Girdiği her ortamda sevilen ve sayılan birisi olur.
 • Her türlü işi rast gider.
 • Sevgilisi, eşi, nişanlısı tarafından her daim sevinir.

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. Merhabalar ben karşımdaki konuştuğum tüm kişilere karşı şirin görünmek istiyorum Bunun için ne yapabiliriz

 2. Kızım çok şansız mutsuz hrgun ağlıyor napmam lazım çok mutsuz

 3. 4 sene önce

  Yildiznamesinebakkardeşiminkompileaylesininüzerlerinekompileşirinliknuskasiyapkompilekardeşiminkompilesylesininüzerlerinikompileşirinlikyapkompileşirinlikgörünsünlerkompile

 4. ismim kadir merhaba ben sultan isminde bir sevdiğim var aramızda koskoca bir uçurum oluştu hatta nefret edilecek kadar aramız soğudu bu benim normal yaşantımı etkiliyor sürekliyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim cevabınızı bekliyorum ssygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir