Tılsım

Şirinlik Muskası Hakkında Merak Edilenler

Şirinlik Muskası Nedir?

Şirinlik muskası ile etrafınıza şirin görünmeniz, ilgi çekmeniz mümkün bunu biliyor muydunuz? Üstelik karşınızdaki kişiyi etkilemek için de bire bir etkilidir.

Şirinlik muskası, adından da anlaşılacağı üzere muska yapılan kişinin daha tatlı ve etrafa şirin görünmesi amacı ile yapılmakdatır. Bu doğrultuda etraftan ilgi görmek ve göze batmak istemeyen kişiler bu muskaya başvurmaktadır. Şirinlik muskası nasıl yapılır şeklinde bir soru aklınızda belirdiyse öncelikle şirinlik duasını

Sirinlik Muskasi  300x300 - Şirinlik Muskası Hakkında Merak Edilenler
Şirinlik Muskası

bilmeniz gerekecektir.

Şirinlik duası belli bir düzen içerisinde okunan dua ve esmalardan oluşmaktadır. Daha sonra bunları muska haline getirerek sürekli üzerinizde taşıyıp etkinin çoğalmasını da sağlayabilirsiniz. Şirinlik muskası ne işe yarar diye düşünüyorsanız da en başta belirtildiği gibi çevrenizdekilerin size bakış açısını değiştirmeye yaramaktadır.

Özellikle de elde edilmek istenen bir bayana ya da erkeğe karşı uygulandığında anında sonuç verme özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Şirinlik muskasını üzerinizde taşıyıp karşınızdaki kişiye de niyet ettiğiniz takdirde size olan bakışının aniden değiştiğini ve size ilgi göstermeye çalıştığınızı farkedeceksiniz. Bunun dışında Şirinlik muskası sadece birini elde etmek için değil bozulmak üzere olan bir ilişkiyi toparlamak için de kullanılabilir. Bu muska sayesinde ayrılık eşiğinde olan karı kocalar barışabileceği gibi evlilik öncesi ilişkilerde de sevdiğiniz insana şirin görünmeniz mümkün olabilir. Muskanın tüm bu işlevlerini iyi bir şekilde bildiğiniz takdirde yaparken daha dikkatli olmanız içten bile olmayacaktır. Kulaktan dolma bilgiler ile muskanın işlevini çözmeye çalışırsanız da muhtemelen yanlış bir yola sürüklenme tehlikesi altına girebilirsiniz.

 

Şirinlik Muskası Nasıl Yapılır?

Tüm muskalarda olduğu gibi şirinlik muskasında da bir takım dua ve tılsımlar vardır. İşinin uzmanı kişiler tarafından Arapça olarak hazırlanamalıdır. Her türlü detayına dikkat edilmeli ve yanlış bir kelime dahi muskaya koyulmamalıdır. Muska hazırlanırken mutlaka yalnız olunmamalı ve iyi bir Arapçası olan kişi de ortamda bulunup yol göstermelidir. Şirinlik muskası dualarını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle abdest alınıp namaz kılınmalıdır. Daha sonra aşağıdaki esmalar okunur.

Habir (12 Defa)

Muid (12 Defa)

Kuddüs (12 Defa)

Okumalısın  Celp Nedir

Mütekebbir (99 Defa)

Vedud(99 Defa)

Müheymin (99 Defa)

Ra’uf (99 Defa)

Burada dikkat etmeniz gereken bunları ikindi ile akşam ezanı arasında okumanız gerektiğidir.

Muska taşımak istemeyen kişiler günlük düzenli olarak bu esmaları okuyabilir. Rivayete göre okunduğu ilk günden itibaren etkisini görmek mümkündür.

Gizli bir şekilde ortaya çıkan aşağıdaki tılsım da Şirinlik Muskası için kullanılmaktadır.

resim 20160623204013 - Şirinlik Muskası Hakkında Merak Edilenler
Şirinlik muskası

Bu tılsımı bir muşambaya sarıp daha sonra bez ile kaplayıp dikerek boynunuzda gezdirebilirsiniz. Muskanın çok etkili bir şekilde işlediği söylenmektedir. Daha önce bu tılsımı uygulayan kişilerin yorumunda da kısa süre içerisinde etki gösterdiği söylenmektedir.

 

Yine çoğu kişi tarafından araştırılıp bulunmuş bir tılsım da aşağıda bulunmaktadır.

resim 20160623204041 - Şirinlik Muskası Hakkında Merak Edilenler

Yukarıdaki tılsım ile aynı şekilde uygulanmaktadır. Bir kağıda muskayı yapacak kişi tarafından özenle çizildikten sonra üçgen şekilde katlanıp daha sonra muşamba ile kaplanıp beyaz bir bez ile sarılmalıdır. Daha sonra dikilmeli ve belden yukarıda bir şekilde taşınmalıdır.

Şirinlik Muskası ile İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm muskalarda olduğu gibi şirinlik muskası da belden aşağı taşınmamalı ve içerisinde yazılı olanlar iyi bir şekilde muhafaza edilip silinmesi ve zarar görmesi engellenmelidir.

Duşa girerken de çıkarılıp dışarda ve yüksek bir yerde muhafaza edilmelidir. Aksi halde içine su kaçabilir ve yazılar zarar görebilir. Şirinlik muskası her ne kadar anında etki gösterse de birkaç gün ya da hafta etki göstermedi diye çıkarıp atılmamalıdır. Tuvalete muska ile girilmesinde ise sakınca yoktur.

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı