1. Anasayfa
 2. Tılsım

Şirinlik Muskası Hakkında Merak Edilenler


9

Şirinlik muskası ile etrafınıza şirin görünmeniz, ilgi çekmeniz mümkün bunu biliyor muydunuz? Üstelik karşınızdaki kişiyi etkilemek için de bire bir etkilidir.

Şirinlik muskası, adından da anlaşılacağı üzere muska yapılan kişinin daha tatlı ve etrafa şirin görünmesi amacı ile yapılmakdatır. Bu doğrultuda etraftan ilgi görmek ve göze batmak istemeyen kişiler bu muskaya başvurmaktadır. Şirinlik muskası nasıl yapılır şeklinde bir soru aklınızda belirdiyse öncelikle şirinlik duasını

Şirinlik Muskası
Şirinlik Muskası

bilmeniz gerekecektir.

Şirinlik duası belli bir düzen içerisinde okunan dua ve esmalardan oluşmaktadır. Daha sonra bunları muska haline getirerek sürekli üzerinizde taşıyıp etkinin çoğalmasını da sağlayabilirsiniz. Şirinlik muskası ne işe yarar diye düşünüyorsanız da en başta belirtildiği gibi çevrenizdekilerin size bakış açısını değiştirmeye yaramaktadır.

Özellikle de elde edilmek istenen bir bayana ya da erkeğe karşı uygulandığında anında sonuç verme özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Şirinlik muskasını üzerinizde taşıyıp karşınızdaki kişiye de niyet ettiğiniz takdirde size olan bakışının aniden değiştiğini ve size ilgi göstermeye çalıştığınızı farkedeceksiniz. Bunun dışında Sadece birini elde etmek için değil bozulmak üzere olan bir ilişkiyi toparlamak için de kullanılabilir. Bu muska sayesinde ayrılık eşiğinde olan karı kocalar barışabileceği gibi evlilik öncesi ilişkilerde de sevdiğiniz insana şirin görünmeniz mümkün olabilir. Muskanın tüm bu işlevlerini iyi bir şekilde bildiğiniz takdirde yaparken daha dikkatli olmanız içten bile olmayacaktır. Kulaktan dolma bilgiler ile muskanın işlevini çözmeye çalışırsanız da muhtemelen yanlış bir yola sürüklenme tehlikesi altına girebilirsiniz.

Şirinlik Muskası Hakkında Merak Edilenler Nelerdir

Tüm muskalarda olduğu gibi şirinlik muskasında da bir takım dua ve tılsımlar vardır. İşinin uzmanı kişiler tarafından Arapça olarak hazırlanamalıdır. Her türlü detayına dikkat edilmeli ve yanlış bir kelime dahi muskaya koyulmamalıdır. Muska hazırlanırken mutlaka yalnız olunmamalı ve iyi bir Arapçası olan kişi de ortamda bulunup yol göstermelidir. Şirinlik muskası dualarını aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle abdest alınıp namaz kılınmalıdır. Daha sonra aşağıdaki esmalar okunur.

Habir (12 Defa)

Muid (12 Defa)

Kuddüs (12 Defa)

Mütekebbir (99 Defa)

Vedud(99 Defa)

Müheymin (99 Defa)

Ra’uf (99 Defa)

Burada dikkat etmeniz gereken bunları ikindi ile akşam ezanı arasında okumanız gerektiğidir.

Muska taşımak istemeyen kişiler günlük düzenli olarak bu esmaları okuyabilir. Rivayete göre okunduğu ilk günden itibaren etkisini görmek mümkündür.

Gizli bir şekilde ortaya çıkan aşağıdaki tılsım da bu muska için kullanılmaktadır.

Şirinlik muskası
Şirinlik muskası

Bu tılsımı bir muşambaya sarıp daha sonra bez ile kaplayıp dikerek boynunuzda gezdirebilirsiniz. Muskanın çok etkili bir şekilde işlediği söylenmektedir. Daha önce bu tılsımı uygulayan kişilerin yorumunda da kısa süre içerisinde etki gösterdiği söylenmektedir.

 

Yine çoğu kişi tarafından araştırılıp bulunmuş bir tılsım da aşağıda bulunmaktadır.

şirinlik muskası 2

Yukarıdaki tılsım ile aynı şekilde uygulanmaktadır. Bir kağıda muskayı yapacak kişi tarafından özenle çizildikten sonra üçgen şekilde katlanıp daha sonra muşamba ile kaplanıp beyaz bir bez ile sarılmalıdır. Daha sonra dikilmeli ve belden yukarıda bir şekilde taşınmalıdır.

Şirinlik Muskası Hakkında Merak Edilenler ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm muskalarda olduğu gibi şirinlik muskası da belden aşağı taşınmamalı ve içerisinde yazılı olanlar iyi bir şekilde muhafaza edilip silinmesi ve zarar görmesi engellenmelidir.

Duşa girerken de çıkarılıp dışarda ve yüksek bir yerde muhafaza edilmelidir. Aksi halde içine su kaçabilir ve yazılar zarar görebilir. Şirinlik muskası her ne kadar anında etki gösterse de birkaç gün ya da hafta etki göstermedi diye çıkarıp atılmamalıdır. Tuvalete muska ile girilmesinde ise sakınca yoktur.

Benzer konu olan Şirinlik Büyüsü Nedir konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (9)

 1. Sirinlik muskası ve tılsım yaptırcaktım

 2. Sirinlik vetilisim muskasi yaptiracaktim

  • Merhaba detaylı bilgi almak isterseniz 0 546 484 31 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 3. Yasin hocam merhaba ben genel boylama yaptırmak istiyorum yardımcı olur şan çok sevinirim

  • Merhaba alanım bu yönde değil malesef. Kısmet açma şirinlik gibi konularda ve eşlerin arasında geçimsizlik problemlerini gidermek olarak yardımcı olmaktayım.

 4. Biz kendimiz yapabilirmiyiz

 5. falcı baba sevgilimle aram bozuldugu için ulastım küçük sorundan bu kadar etkilenmemiz beni çok aşiri yıprattı onu cok severken kıyamzken beni terk etmsini kaldıramıyorum ailem dahil arkadaşlarımla aram bozuldu bi erkek için bizimle olna arkadaşlığını bitermezsin diyolardı evet çok haklılar ben engel olamadım kendime kabuguma cekildim okula gitmemeye başladım okuldan arayıp ailemle konusuyorlardı annemle babamla tartışmaktan bıkmıştım yemek içmeken kesildim gece saat 3 te uyandım zar zor mutfaga inip birseyler yedim bayılmak üzereydim tekrar yedikten sonra biraz daha uyuya kaldım uyandım raştırmaya başlaşladım sitnin çinde biraz gezindikten sonra falcı babanın numarsını aldım sabah uyandıgına emin oldugum bir saatte uzunca mesaj attım geri dönüş yaptı hemen çok mutlu olmuştumramızın düzelmesi gerektiğini bahsettim kara sevdaya dönüşmüştü bende ki aşk falcı baba bana aramızın daha iyi olacıgını bahsetti baglama vefki istedim vede şirinlik dua yapıldı benim durumum en azından ölmeyecek kadar yemek yemeye başladım sevgilmden de mesaj aldım okadar çok sevindim kii o heycanla hemen falcı babayı aramışım annem ciğlıklrıma geldi bana bişey oldu sanmış ben sveinçten ucuyordum ya falcı baba teşekkürlerr mükemel giden bir ilişkim var kendimide tpoarladım ..

 6. merhaba benim eşimle ufak tefek sorunlar oluyordu bende hemen uzaklsıp annesine gidip gelmiyordu zar zor ikna edip eve getiriyorum aramızda en küçük ters düşme olsılıgından beni bırskıp gitmesini artık kaldıramz hale geldim hocama yazdım şirinlik bagalama büyüsü duası ne yapılıyorsa yaptırdım eve girdiğmde eşimin gülen yüzü bana cenneti hatırlıyor hocam hakkınızı ödeyemem çok teşekkür edirim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir