0

Şirinlik Vefki

Özel yaşam veya iş yaşamında çevreye olumlu elektrik yayarak herkesin beğenisinin ve iyi duygularının kişi üzerinde toplanmasını sağlayacak vefkiye şirinlik vefki denir.

Şirinlik Vefki
Şirinlik Vefki

Özel yaşam veya iş yaşamında çevreye olumlu elektrik yayarak herkesin beğenisinin ve iyi duygularının kişi üzerinde toplanmasını sağlayacak vefkiyeye şirinlik vefki denir.

Girmiş olduğunuz her ortamda bütün gözler sizin üzerinize yoğunlaşmakta ve iyi duygular ile sizleri görmektedir. Sevilme ve kabul görmeyi sağlayan şirinlik fevki diğer adıyla şirinlik büyüsü olumlu duygular ile adınızın anılmasını sağlamak için yapılır.

Bu vefki yaptırarak gönlünde yer etmek istediğiniz kişinin dikkatini çeker ve kısa sürede onun gönlünde yer edinebilirsiniz. Özellikle evlenmek isteyen bayan ve erkekler şirinlik için vefk yaptırarak amaçlarına ulaşabilir.

Şirinlik Vefki Nasıl yapılır

İsterseniz işinin ehli birine yaptırabilir isterseniz de kendiniz yapabilirsiniz. İyi bir hoca bulduğunuz zaman şirinlik vefki için hoca öncelikle sizin ana isminizi kullanarak önce yıldızınızı yükseltir sonra dualarla çevresinde sevilen, takdir edilen bir kişi olmanız için vefk yapar. Birinin gönlünü kazanmak için yaptıracaksanız o kişinin ana ismi ile birlikte sizin ana isminiz yükseltilir ve karşıdaki kişinin size baktığı zaman sizi güzel ve sevimli görmesi sağlanır.

Şirinlik vefki
Şirinlik vefki

Kendinizin yapabileceği şirinlik vefki için aşağıda belirtilen yollardan dilediğinizi yapabilirsiniz.

  1. Aşağıda yer alan dua her gün bir kez okunur ve muska şekline getirilerek kişi üzerinde taşır.

   Şirinllik vefk duası
   Şirinllik vefk duası

  2.  Evde kişi boy abdesti aldıktan sonra 2 rekat hacet namazı kılar ve sonrasında sırası ile

   Şirinlik duası tarifi
   Şirinlik duası tarifi

  3. 3. Aşağıda belirtilen dua alt alta 41 kez yazılarak muska şekline getirilir ve kişi üzerinde taşır.
   Şirinlk duası
   Şirinlk duası

   Yaptınız fakat bir etki göremediyseniz hemen pes etmeyiniz. Bazı hallerde bu vefki işe yaramayabilir. Kendiniz yaptığınızda bir fayda göremediyseniz işinin ehli birinden yardım isteyebilirsiniz.

Şirinlik Vefki Yaptıranların yorumları

Daha önce yapıldı ama çevremde hiç bir değişiklik olmadı demeyin en az 7 gün bekleyin ki vefk etkisini göstersin. Genellikle vefk yaptıranların yüzde 95’i başarıya ulaşır. Çok aceleci davranmamak lazım Allah’ın izni ile ortaya çıkacak etki kişiden kişiye de değişkenlik gösterir. Bu vefkini aynı zamanda yapan iki kişi aynı aynı zamanda sonuca ulaşamayabilir. Birinde hemen etki gösteren fevk diğer kişide daha uzun sürede etki gösterebilir.

Çoğu zaman bu vefki 7 günde etki göstermeye başlar ancak 9-11-15-21-27 günde de sonuç alınır.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak ve etkili dualar ile hazırlanan vefk işlemlerinden faydalanmak isterseniz 0 546 484 31 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bezen de 33-41-71-99 ya da 121 günde istenilen sonuca ulaşılır. Vefkin amacı ve kişiye göre değişen olumlu sonuçlar almak için sabırlı olmak lazım.

Benzer konu olan Şirinlik Büyüsü Nedir konusuna bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir