1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüleri

Sirke İle Büyü Bozma


12

Büyü Bozmak İçin Sirke Kullanımı

Sirke ile büyü bozma İçin Sirke konusundaki etkisi oldukça büyüktür. Ayrıca birçok farklı terimi ve sirkenin özelliklerini de bu yazımızda öğrenmiş olacaksınız.

Sirke ile Büyü Bozma
Sirke ile Büyü Bozma

Büyü Bozmada Sirkenin Etkileri

Harut ve Marut onlara öğrettiği andan bu güne insanoğlu büyü ve sihirle uğraşır bulunmaktadır.

Yapılan büyüyü bozma çözümleri her zaman Kur’an-ı kerim de bulunan ayetlerde olmaktadır. Kişi kendisine büyü yapıldığından şüpheleniyor ya da nazar değdiğinden şüphe ediyorsa veya inanıyorsa şu şekilde bir iksir hazırlayabilir.

Hazırlanan bu iksir kişileri hem büyüden hem de nazardan korumaktadır. Kişiler bazen hiç beklemedikleri kişilerden zehir saçan sözler, iğneleyici imâlar, mızrak şeklinde bakışlara maruz kalabilirler. Bu türlü tavırlar karşısında en az zararla atlatabilmek ve zarar görmemek için kişi kendisini koruma altına almasında fayda vardır. Tüm kötü niyetli insanların kötülüklerinin engelleyemeyeceği gibi en doğru olanı kişi kendisini koruma altına almasıdır.

Fakat şu da bilinmelidir ki bu hazırlanan iksir büyü ile uğraşan kötü niyetli insanlara etki etmez.  Büyü hangi amaç ile yapılmış olursa olsun kişinin dinden çıkmasına neden olabilir.

Sirke İle Büyü Bozma

Yapılan büyüyü etkisiz hale getirmek, kişi üzerindeki etkilerini yok etmek için üzüm sirkesi alınır. Elma sirkesi olmaz üzüm sirkesi olması gerekmektedir. Çünkü elma sirkesi kişilerde yalnızlık hissine neden olmaktadır. Üzüm sirkesi olmasının nedeni ise, üzüm taneleri salkım şeklinde bulunduklarından, kişide birlik ve beraberlik istek ve arzusunu fazlalaştırmaktadır.

Üzüm sirkesinin içerisine kaya tuzu eklenir. 1lt üzüm sirkesi için bir çorba kaşığı kaya tuzu yeterli olacaktır. Kaya tuzu sirkenin içerisine ilave edilirken “ Allahım benim üzerimde büyü, nazar ve her ne negatiflik varsa, bu tuzun sirkede eridiği gibi erisin, yok olsun” diyerek niyet edilir.

Üzüm sirkesi sıvıların içerisinde en iyi dezenfekte edendir, kaya tuzu ise kuruların içinde en iyi dezenfekte edici özelliğe sahip olan maddelerdir. Üzüm sirke tüm hücreleri temizlerken, kaya tuzu da tüm hücrelerin yeniden yapılanmasına yardımcı olmaktadır.

Dinimizde sirkenin ne denli önemli olduğu hakkında birçok hadisi şerif bulunmaktadır. Üzüm sirkesi tek olarak değil de kaya tuzuyla birlikte kullanıldığı zaman kullanan kişide dayanıklılık gücünü arttırmaktadır. Tıpkı turşu yapıldığında tüm sebzelerin dayanıklılık süresinin artma etkisinde olduğu gibi.

Sirke ile Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Üzüm sirkesi ve kaya tuzu geniş ve temiz olan bir kap içerisine alınır ve iyice karıştırılır. Karıştırılan üzüm sirkesi ve kaya tuzu karışımı iksirine Bakara suresi 102. Ayet, Ankebut suresi ve Hadid suresinin 25. Ayeti okunarak her hicri ayın ilk üç gününden birisinde kristal bardakta bulunan su içine bir çay kaşığı sirkeli iksirden konularak içilir. Sirkeli iksiri içemeyen kişiler ve mide rahatsızlığı bulunan kişiler ise vücutlarına sürerek daha sonra duş alabilirler. İksirin içileceği bardağın kristal olması çok önemli bir ayrıntıdır.

sirke ile büyü bozma
sirke ile büyü bozma

Akşam saat yediden sonra hiç kullanılmamış olan plastik bir kabın içerisine bir şişe üzüm sirkesi eklenir ve üzerine alabildiği kadar kişinin yıkanma ayarında sıcak su ilave edilerek banyoya girilir.

Sirke ile büyü bozma duası için, daha sonrasında kişi dua eder ALLAH’ım bana bugüne kadar yapılan büyü, sihir, kötü okumalar ve nazar bu su ile birlikte aksın gitsin amin denir. Üzüm sirkeli su tasla birlikte vücudun her yerine gelecek şekilde dökülür.  Daha sonra kişi hazır ol durumunda ayakta durur ve 10 a kadar sayar, başını kaldırır ve normal olarak yıkanır abdestini alınır ve giyinerek odaya geçer. Kişi yedi gün boyunca 3 FELAK 3 NAS okumalıdır.  ALLAH’ım bugüne kadar bana yapılmış olan büyüler, kötü okumalar ve nazar aksın gitsin diyerek dua etmelidir.

Bu konuya benzer konu olan Muska Bozma bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (12)

 1. benim vücudumda halsizlik gozümre uyku eşimle sürekli tartışma edim beni sevmedin söylüyor bende üzülüyor haliyle

  • Eşinizle ve hane içinde olan huzursuzluk gibi sorunlarınız için etkili tılsım vefk işlemlerini öneririm detaylı bilgi almak veya işlem yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.

 2. Ilginc bilgilerle dolu yazınız için teşekkürler

 3. Benim yardıma ihtiyacım var

 4. 5 sene önce

  Başarılı bir formül Allah darda olanların yardımcısı olsun inşallah.

 5. Sevdigim kisinin bana donmesi icin ne yapmaliyim

 6. 5 sene önce

  Eşimden şüphelenitorum bi kadını aramış beni aldatmışmı öğrenmek istiyorum

 7. Eşim yıllardr aynı işte çalışıyor 10 yıl boyunca kiradaydık ama maddı nanevi huzurumuz wardı fakat 10 yılldr aile apartmanına taşınfk hiç hızurumuz yok skntılarımız çok fazla uzun süre eşimindişarıya gitdigi terlikler 2 hafta arayla ıslanmiş bi şekilde buluyorduk eşim bundan fazlasıyla etkiledi hem iş hemde karakter olarak bana bı konuda nasıl yardmcı olabilirsiniz şimdiden teşekkürler

 8. Ben bu programı çok ama çok beğendim herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir