1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Soğan Büyüsü


1

Soğan büyüsü

Sevgilileri birleştirmek için kullanılan Soğan Büyüsünün sırları inceliyoruz. Nasıl yapıldığını veya bozulduğunu detaylıca anlatıyoruz.

Soğan Büyüsü
Soğan Büyüsü

Dünyanın birçok farklı ülkesinde yüzlerce türden büyü çeşidine rastlamak mümkündür. Büyüler genel olarak üçe ayrılırlar. Ak büyüler, kara büyüler ve muhabbet için yapılan büyüler.

Ak büyü olarak bilinen büyü: Yönlendirme ve bağlama uygulanan büyülerdir. Büyü yapılan kişinin düşünceleri belirlenen konuda yönlendirilir. Ak büyü yapılan kişinin yaptıran kişiye sıcak bakması ve kaynaşması için muhabbetlerinin artması amacıyla yapılır.

Kara büyü olarak bilinen büyü: Kara büyü türü tamamen kötülük için yapılan büyüdür. Yapılan kişinin diğer kişiden nefret etmesi, işlerinin ters gidip bozulması ve aile ortamının dağılması kişinin her anlamda zarar görmesi için yapılan büyüdür. Kara büyü yapılan kişi güçsüz ve zayıf ise ciddi anlamda sıkıntılara sürükler.

Muhabbet büyüsü olarak bilinen büyü: Genellikle kişilerin birbirlerine karşı şirinlik kazanması ve yıldızının yükselmesi hedeflenerek yapılan büyüdür. Kişinin sevdiğine kavuşması ve üzerinde bulunan negatif enerjinin pozitif enerjiye dönüşmesi amacıyla uygulanır.

Soğan büyüsü hem ak büyü hem de kara büyü olarak uygulanabilinen bir büyüdür. Genellikle iki sevgiliyi birleştirmek için uygulanır. Soğanla yapılan birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. soğanın içine ayetler yazılı kağıt konularak yakılan, soğana iğne batırılarak uygulanan, soğan tohumuna ayet ve isim

okunarak toprağa gömülen, soğana tılsımlı sözler ve ayetler okunarak mezara gömülen uygulama ve soğana farklı ayetler, tılsımlı sözler okunarak çürümeye bırakılan uygulamalar gibi. Bu büyüler yapılacak amaç ve uygulamaya göre beyaz soğan veya kırmızı soğana uygulamalar yapılır.

 

Soğan kabuğu cinlerin parasıdır. Soğan kabuğu ve soğanla yapılacak olunan büyülerde oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Soğan kabuğu büyüsünü rast gele herkes yapamaz. İlim sahibi olmayan ve bu işlerden anlamayanlar yaptıklarında çok kötü

Soğan büyüsü
Soğan büyüsü

sonuçlara maruz kalabilirler.

Cinler insanlara daha çok büyü yoluyla ve kötü enerji sonrası musallat olurlar. Uygulanan ayırma büyüleri yada tehlikeli büyülerde kişilere gönderilen cinler kişiler üzerinde etki kurarlar ve musallat olurlar. Cinlerin musallat olmalarından korunmak için sureler, dualar, esmaül hüsna ve zikirlerden faydalanarak, ibadete, temizliğe oldukça fazla dikkat edilmesi gerekmektedir.

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır Ve Bozma Teknikleri

Sevdiği kişinin ismi soğan tohumuna yazılır. Tohumun üzerine bir Fatiha ve bir Yasin okunur. Tohum yeni saksı içerisine gömülür. Bu saksı sevdiği kişinin evinin bulunduğu yönde bulunan pencereye konulur. Soğan tohumu yeşerene kadar her gece ve gündüz saksının üzerine sevdiği kişinin ismi niyet edilerek Yasin ve Fatiha okunur.

Sevgilinin veya eşin geri dönmesini sağlamak için büyü yapılacak kişinin sevgisini isteyerek bir kutu yeni iğne ve üç adet soğan alınır. Büyüyü yapan kişinin düşünceleri kinli olursa yapan kişi acı çeker.

Cuma gecesi soğana dört adet iğne batırarak başlanır. İğneler batırılırken yapılan kişinin kafasına bir fikir sokulduğu hayal edilir. Soğana iğneler batırılırken ( batırmak istediğim bu soğan değil bu iğneyi senin aklına ve kalbine batırmak istiyorum. Bundan sonra beni gece ve gündüz düşüneceksin. Bana gelecek seni seviyorum diyeceksin ) denir. Bu uygulamanın arkasından soğan güneş gören bir yere konulur.

Kendisinde yakınında bulunan büyüyü bozarak etkisiz hale getirmek için bir bardak suya 21 ayetel kürsü, 21 fatiha, 21 ihlas, 21 nas, 21 felak ve 497 besmele okunmalıdır. Okunmuş olunan su içilir ve bu uygulama üç gün boyunca tekrar edilerek uygulanır. Farklı olan bir büyü bozma uygulaması ise bin defa niyet edilerek üç gün okunacak olunan dua.

bismillahirrahmanirrahim

la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.sehlen lebi afvike ya aziz

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Gerçekten çok açıklayıcı bir metin olmuş herkesin tavsiye ederim gelip Bu siteden bilgi sahibi olsunlar Bir sorunları sıkıntıları olduğu zaman Online olarak dile getirsinler herkese tavsiyemdir bu site tam size göre her türlü konu hakkında soru sorup bilgi alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir