1. Anasayfa
  2. Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?


2

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?: Sorusunun cevabını incelemeden önce soğutma büyüsünün ne işe yaradığını öğrenelim. Soğutma büyüsünün amacı çiftleri birbirinden ayırmaktır. Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Nişanlı olan kişiler, evliler, aşk yaşayanların birbirinden ayrılması için yapılır. Kadın ve erkek arasındaki muhabbeti bitirmek, ilişkiyi bitirmek için yapılır ve oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bunun yapılmasında iki yada üç farklı yöntemi vardır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Bunlar evliler için ,nişanlılar için ve sevgililer için ayrı ayrı yapılmaktadır. Büyü uygulandıktan 3 hafta sonra etki etmeye başlar. Bunlar oldukça tehlikeli büyüler olduğu için kişinin tek başına bunu yapması oldukça tehlikelidir. Alanında uzman birinden destek alınması bu konuda oldukça önemlidir. Bu büyüler yapılırken her seferinde farklı türlerde malzeme kullanılmaktadır. Bazen pis olan malzemelerde kullanılıyor.

 Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü nedir? Çevresindeki kişinin kendinden soğumasını isteyenler veya evli, nişanlı, sevgili olanların birbirinden ayırmak isteyenlerin yaptığı yada yapmak istediği büyüdür. Bu büyüler oldukça etkili ve yapılması tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Büyü yapılırken kişiler dikkat etmesi gerekir ayrıca, büyüde kullanılacak malzemeler tam olmalıdır. Büyünün yapılma nedenleri, yapılma şekilleri herkesten farklı olabilir. En çok eşleri birbirinden ayırmak için kullanılmaktadır. Eğer eşinizin, sevgilinizin veya nişanlınızın eski sevdiği kişiden soğumasını istiyorsanız bunu yaptıra bilirsiniz. İnsanların  kümesi içinde soğutma büyüsü yapılmaktadır. Büyü yapılırken öncelikle malzeme almanız gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Soğutma büyüsü neden yapılır? Bu sorunun genel araştırılsa da farklı farklı sebepleri bulunmaktadır. Evlilerin ayrılması, insanların ayrılması, Sevgililerin ayrılması, evlilikte sevgi ve muhabbet kalmaması, kişilerin arasına soğukluk girmesi, küslüklerin yaşanması gibi durumlar söz konusu olmaktadır. En çok evli çiftlere uygulanmaktadır. Eğer sevdiğiniz kişi bir başkasını seviyorsa onun içinde yapılabilmektedir. Ayrıca bu büyülerin farklı etki ve tılsımları vardır kişileri bu belirtilerden uzak tutmak gerekebilir. Herkese aynı soğutma büyüsünün yapılması imkânsızdır. Bu konuda bilgi sahibi, kendini geliştirmiş kişilere başvurulması sağlıklı olacaktır.

Soğutma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyülerini yapmak zordur aynı şekilde bozmakta oldukça zordur. Bu yüzden bu büyüler yapılırken bulunduğunuz çevrede alanında en iyi ve tanıdık bir medyuma gitmeniz faydalı olacaktır. Soğutma büyüsü yaptırdığınız gibi üzerinizde soğutma büyüsü olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca hoca yada medyuma bu büyülerin bozulması gerekmektedir. Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar, türlü türlü kişiye özel büyüler yaparken bazen de bozma büyüleri yaptıkları bilinmektedir.

Farklı farklı konularda soğutma büyüsü yapıldığı gibi birçok medyum tarafından da farklı soğutma büyüleri yapılmaktadır. Soğutma büyüsü yapılırken farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bunlar öncesinde hazır olmalı soğutma büyüsünde pis olan malzemede kullanılmaktadır. Bu büyüyü eşinize,  nişanlınıza yapabilirken eğer çevrenizdeki kişilerin bir başla kişiden soğumasını istiyorsanız ona da yazabilirsiniz. Mesela eşinizi annesinden soğutmak için yapabilirsiniz. Soğutma büyüleri etkili çok tesirli büyülerdir. Etkisini 3 hafta gibi kısa bir süre içerisinde gösterir.

Etkili Soğutma Büyüsü

Etkili soğutma büyüsü, yapılarak evli, nişanlı, sevgililerin birbirinden ayrılması sağlanırken istemediğiniz çiftler içinde yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Sadece çiftleri birbirinden ayırmak soğutmak için değil, kişinin kumardan, alkolden kurtulması içinde yapılabilmektedir. Hatta kadınların alışveriş heveslerinin önüne geçmek içinde yapılmaktadır. Ayrıca bu büyüleri yanınızda ki kişilerden ayrılmak isteyip ayrılamayınca da yaptırmanız mümkündür. Burada dikkat edilecek nokta alanında uzman kişilerden destek almanızdır. Unutmayın çok etkili işlemler olduğu için dikkatli davranılması ve işi bilen kişiye yaptırılması önemlidir.  Ayrıca piyasada bulunan sahtekar medyumlardan uzak durulmalıdır.

 Soğutma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşinizden sevgilinizden, nişanlınızdan bir türlü ayrılamıyorsanız ve Soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için tavsiyelerimize uymanızda fayda var. Öncelikle niyetinizin temiz olmasına dikkat edin. Kötü niyetle yapılan işlemler sağlıklı olmayacaktır.

Sevdiğiniz kişilerin kötü huylarından (içki, kumar, alışveriş, madde bağımlılığı ve. ) kurtulmak istiyorsanız onlara soğutma büyüsü yapabilirsiniz.  Ayrıca sevdiğiniz kişi başkasını seviyorsa diğer kişiden soğuması içinde yapılabilir. Soğutma büyülerinin çeşitleri vardır. Evden soğutma, eşten soğutma, nişanlıdan soğutma, kötü alışkanlıklardan soğutma bu işlemler yapılırken çok tesirli bir işlem olduğu için alanında uzman ve bilgisine güvendiğiniz medyuma gitmeniz tavsiye edilir. Büyünün yapılmasıyla birlikte hayatınızda ciddi anlamda bir takım şeyler değişecektir.

Nasip Açma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Bu sefer bağlama duasını diğer konulardan farklı bir amaç için yaptırdım canımdan çok sevdiğim babam için yaptırdım, sanırım hayatına başka bir kadın girdi çünkü artık ailesine olan bağlılığını yitirmişti. Beni çok sevmesine rağmen benden bile soğumuştu, …. Hocamıza daha önce sevgilim için bağlama vefki yaptırmıştım işe yaradığı için bu sefer de babama yaptırdım ve beni yine yanıltmadı …. Hocama teşekkür ediyorum.

  2. lanet bi karım var beni hayattan sogutmuştu en sonunda ya onu yada kendimi öldürecektim. sonra bi arkadaş yasin hocayı tavsiye etti. bana rahamni yönde dualı tılsım hazırladı beni öldürmekle tehtid eden kadın kendi rızasıyla ayrıldı benden sağolsun kesinlikşe gücenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir