1. Anasayfa
  2. Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüsü


3

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Kişiler arasında soğukluk olması ve o kişilerinde birbirinden uzak durmaları için yapılan bu dua; kocayı ailesinden soğutma, sevenleri birbirinden soğutma ve eşleri de birbirinde soğutmak için yapılan güçlü bir uygulamadır.

Etkili bir soğutma büyüsü için okunacak dualar ile bu işlem gerçekleştirilebilir. Nasıl ki aşk büyüleriyle kişiler ömür boyu birbirine bağlanabiliyorsa, soğutma büyüsü ile de kişiler bir daha beraber olamayacak şekilde ayrılır ve uzak durur.

Devam eden ilişkilerde sevgililerin birinin aldığı ani bir kararla uzaklaşması ve tüm hislerinin yok olması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Eğer sevdiğiniz kişi ani bir karar vererek sizden soğuduğunu ve ayrılmak istediğini belirtirse soğuma büyüsünden şüphe duyulabilir.

Bu büyüyü yapma tercihinde olanlar genel olarak sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak ve soğuttukları kişiye sahip olmak amacıyla yaptırabilirler. Bazen de çiftlerden birinin eşlerinden soğuması durumuyla karşılaşılabilir.

Özellikle eşler arasında yapılan soğutma büyüleri çok etkilidir. Eşler arasında hiçbir bağ kalmamasını sağlar ve boşanmaya kadar giden sonuçları da beraberinde getirir. Büyü üzerinden geçen zaman, bozulmasını da zorlaştıracaktır. Ayrıca her büyü olduğu gibi soğutma büyüsü yaptırmak günahtır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde çok farklı şekillerde yapılabilen soğutma büyüleri içerisinde en yaygın olanı dikkat ve titizlik gerektiren bir büyüdür. Bu büyünün yapılabilmesi için ilk olarak yakın zamanda gebe kalıp doğum yapan bir sokak köpeğine ihtiyaç var.

Böyle bir köpek bulunduktan sonra köpeği bir süre besleyebilirsiniz. Daha sonra köpeğin sütü bir kap içerisinde sağılır ve içerisine de bir miktar un katılarak hamur haline getirilir. Daha sonra soğuması istenen kişinin ismi bir kâğıda yazılır ve bu hamur ile kaplanır.

Bunun ardından kâğıt, bal mumu ya da bir parça bezle birlikte muska şeklinde katlanarak soğuması istenen kişini kapısının eşiğine bırakılır.

Medyumlar tarafından yapılan soğutma büyüleri de vardır. Vekf tılsımları adı verilen işlemlerle yapılan soğutma büyülerinde etkisi çok hızlı bir şekilde görülmektedir. Vekf tılsımı ile yapılan büyülerin bozulması da oldukça zordur.

Bu uygulamanın yanında ekmek kabuğuna ‘Ya fettah’ yazarak yastığınız altında saklayabilir ve kişiyi kendinizden soğutabilirsiniz.

Kişiyi annesinden soğutmak için de bir dua bulunur. Ayrıca bu işlemi kendinden de uzak tutmak için yapabilirsin. 1378 defa ‘KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK’ duasını okuyarak o kişinin senden tam anlamıyla uzaklaşmasını sağlayabilirsin.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün yapılması zor olduğu için bozulma süreci de oldukça zordur. İlk olarak soğutma büyülerinin bozulması için medyumların yaptığı vekf tılsımlarından yararlanmak gerekecektir. Ya da daha deneyimli hocalardan yardım alınabilir.

Büyünün yapılma sırasında yaşanacak ters etkilerin kalkmasını bu şekilde sağlayabilirsiniz. Büyü bozmak o kadar da kolay bir iş olmadığı için ilk olarak büyünün şekli anlaşılır ve bunun ardından büyünün etkisini ortadan kaldıracak tılsımlar yapılır.

Tekrar hatırlatmakta fayda var. Soğutma büyüsü oldukça tesirlidir ve yapımı kadar bozulması da çok zordur. Büyüden faydalanmadan önce tekrar düşünülmesi gerekir.

Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü konusuna göz atabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Mrb ben hocama ayırma soğutmak için bir işlem yaptırdım esim kumardan soğutmak icin çok etkili cozdu 14 gunde sagolsun bu illetten kurtuldu

  2. benimde sorunum var acaba telefonu varmı yazarmısın lütfen acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir