1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Su Büyüsü


0

Su Büyüsü

İstediğiniz kişiyi kendinize aşık etmenin çeşitli yolları vardır. Su büyüsü de bunlar arasında gösterilebilecek etkili bir metot olarak bilinmektedir.

Su Büyüsü
Su Büyüsü

Su, maddi hayatta olduğu kadar manevi yaşamda da önemlidir. Suyun insanlar üzerinde yoğun bir enerjisi olduğu bilinmektedir. Temiz suyu bir süre izlemek bile insanı ruhani olarak dinlendirecektir. Ancak su yalnızca dinlendirici bir özelliğe sahip değildir. Aynı zamanda etkili bir büyü malzemesi olabilir. Özellikle aşk büyülerinde en çok kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır.

Aşık olduğunuz kişiyi etkilemenin de birçok yolu bulunmaktadır. Ancak eğer onu normal yollardan etkileyemeyeceğinizi düşünüyorsanız su büyüsü olarak bilinen bağlama büyüsünü de yapabilirsiniz. Bu büyü sevdiğiniz kişinin sizden etkilenmesini ve 48 saat gibi kısa bir sürede size aşık olmasını sağlayacaktır. Ancak su büyüsü kara büyü amacıyla da yapılabilen bir büyü olduğu için dikkatli olmak gerekir.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Su büyüsü yapmadan ya da yaptırmadan önce kendinizden emin olmanız gerekir. Duygularınızın yeterince açık ve doğru olduğundan emin olmadan büyü yapmamalısınız. Nitekim psikolojik durumunuz ve duygu dünyanız büyüyü etkileyecektir. Kendinizden tereddütteyken yapacağınız büyü etkisiz olabileceği gibi ters tepme ve kötü etki yapma riskine de sahiptir.

Su büyüsünü bir medyuma yaptırmayı tercih etmemelisiniz. Başvurduğunuz medyum ne kadar uzman olursa olsun burada önemli olan büyüyü yapanın enerjisidir. Uzman bir medyumdan belli konularda yardım alabilirsiniz. Ancak enerjiyi yönlendirenin kesinlikle siz olmanız gerekir aksi takdirde kötü etki etme ya da etkisiz olma riski yüksektir.

Su büyüsü yapmak için öncelikle şeffaf cam kase, yeşil ya da mavi renkte bir örtü ve saf su gerekir. Herhangi bir akarsudan alınmış suyu kullanabilirsiniz. Bununla birlikte pusulaya ve bazı çiçeklerin yapraklarına da ihtiyacınız olacaktır. Hangi çiçek yapraklarını kullanacağınızı siz seçebiliriniz. Ancak gül ve karanfil çiçeklerinin diğerlerine göre daha etkili olduğu da bilinmektedir.

Örtüyü bir masanın üzerine serdikten sonra içinde su bulunan cam kaseyi örtünün ortasına yerleştirmelisiniz. Parmağınızı suya batırdıktan sonra alnınıza dokundurmalı, ıslak parmağınıza ve alnınıza odaklanmalısınız. Bu sırada vücudunuzdan ne kadar su geçtiğini fark edeceksiniz. Daha sonra pusulaya bakın, kuzey, doğu ve batı yönüne su serpin ve çiçek yapraklarını bu tarafa dağıtın. Bunu yaparken de sevdiğiniz kişiyi düşünmeniz gerekir.

Su büyüsü yaparken ağlama ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu gayet normaldir. Sahip olduğunuz bütün duygular büyü esnasında dışa çıkacaktır. Dolayısıyla ağlamaktan korkmamanız gerekir.

Su Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer daha önce hoşlanmadığınız ya da bir şey hissetmediğiniz birine aniden aşık olduysanız size büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir.

Büyü yapıldığının farkına varmak, büyüyü bozmanın ilk aşamasıdır. Söz konusu büyüyü bozmak için ise birkaç dua okumanız gerekir. Ayetel Kürsi, Kevser, Fatiha gibi duaları okuyarak su büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Bu dualar size bir kalkan oluşturacak ve dış etkenlere karşı koruyacaktır. Bu arada kuvvetli bir aşk duyduğunuz kişiden kendinizi psikolojik olarak soğutmaya da çalışabilirsiniz.

Eğer büyü çok kuvvetliyse ve bozmakta zorlanıyorsanız uzman bir medyuma başvurabilirsiniz. Medyumun vereceği tavsiyeleri yerine getirerek büyüden tamamen kurtulmanız mümkün olacaktır. Su büyüsü, yapılması kolay ve bozması zor bir büyüdür. Bu aşamada aşık edildiğiniz kişiden uzak durmanız, onunla bir araya gelmekten kaçınmanız son derece önemlidir.

Belirtileri Nelerdir?

Daha önce bir şey hissetmediğiniz ya da kötü duygular beslediğiniz birine aniden aşık olduysanız size su büyüsü yapılmış olma ihtimali yüksektir.

Bu büyünün etkisi genellikle kişiyi rüyanızda görmeniz ile başlar. Bu rüyayı gördükten sonra devamlı onunla birlikte olmak istiyorsanız, onu arama isteği uyanıyorsa ve kuvvetli bir aşk duyuyorsanız büyü yapılmış demektir.

Yorum Yap