11

Bayanların en büyük zaaflarından biri olan su falı en zor fal türü olarak bilnmektedir. Su falına herkes kolay kolay bakamaz. Genellikle esma hadimi, ayet ve hüdam yolu ile bakılmaktadır.

Su Falı
Su Falı

Su Falı Nedir?

Fala bakan kimsenin kalbinin temiz olması oldukça önemlidir. Su ile fal bakılacak kimsenin suyu kendisinin doldurması gerekmektedir. Fal bakılacak kişi tasa ya da bardağa su doldurur.

Fal bakmadan önce kişi suyu tasa doldururken niyet eder. Bu adım sonrasında su falına bakılmaya başlanır. Fal bakılırken medyumun konsantre olması büyük önem taşımaktadır.

Medyumun dikkatini dağıtmayacak sessiz, sakin ve mum ışığında bakılması gerekmektedir. Su falında ön plana çıkan titreşimlerin dikkate alınması ve en iyi şekilde yorumlanması gerekmektedir.

Fala Nasıl Bakılır

En çok tercih edilecek fal türleri arasında yer alan su falını yapabilecek medyum sayısı oldukça azdır. Ruhsal varlıklar ile iletişime geçilerek yapılan bir fal türü olan su ile fal bakma yoğun ilgi ve konsantre istemektedir. Eğer medyum, su falına yoğun konsantre gösteremez ise , fal başarısız sonuçlanabilir.

Her insan su falına bakabilir fakat su falını yapacak olan kimselerin uzman kimseler olması gerekmektedir. Bu fal türünde, bir takım şekillere göre yorumlama yapılmaktadır. Bu fal aracılığı ile kişinin geleceği hakkında bir takım tahminler yapılmaktadır. Su falına bakılacak olan kimsenin çekememezlik, kötü niyet ve kıskançlık gibi kötü huylarından arınmış olması gerekmektedir. Bu adımlar sayesinde fal bakarken geleceği görebilmek adına meleklerden yardım isteyebilirsiniz.

Fala bakacak olan kimsenin yoğun konstantre göstermesi de büyük önem taşımaktadır. Su fal bakarken dışarıdan gelebilecek yoğun ses ve darbelerin bile konstarenizi bozmaması gerekmektedir. Bu hususlar doğrultusunda su falı bakılır ise kısa zaman da istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Eğer kişi yeni yeni bu falına bakmaya başladıysa çok fazla ruhsal varlıklar ile iletişimde olması gerekmemektedir. En önemlisi kişinin yoğun bir şekilde su falına konsantre olması olacaktır.

Su ile ilgili falı bakarken kişinin hayatında neyi öğrenmek istediğini söylemesi gerekmektedir. Bu adım sonrasında öğrenmek istediği şeyin ismini ve bir motif söylemesi gerekecektir. Örnek verecek olursak fal bakılan kişi evlenecek ise  suyun içine ay doğsun cümlesi kullanılabilir. Kişi bu sözü söyledikten sonra fal bakılmaya başlanabilir. Bakan kişi konsantre olduktan bir süre sonra su ile iletişime geçer. Su ile iletişime geçtikten sonra artık kişi az zamanının kaldığını anlar. Bu adımlar sonrasında fal bakan kişinin gözünü kırpmaması ve suya odaklanması oldukça önemlidir.

Suya bakıldığı zaman ön plana çıkan şekiller, fal bakılan kişinin dilemiş olduğu motifler ile eşleşiyor ise , kişinin istekleri gerçekleşir. Eğer su ile bakılan falda çıkan motifler fal bakılan kişinin söylemediği bir motif ise , bu onun dileğinin gerçekleşmeyeceği anlamını taşımaktadır.

Nasıl Ortamda Bakılır?

Birkaç çeşide ev sahipliği yapan herkese uygulanabilir. Su ile fala bakmak için bir bardağa su doldurulur. İsteğe bağlı olarak tasın içerisine de su doldurabilirsiniz. Suyla fal bakarken, medyumun çok iyi şekilde konsantre olması gerekmektedir. Bununla birlikte fal bakılacak olan mekanın dingin olması da büyük önem taşımaktadır.

Mekanın çok fazla aydınlık olmamasına da özen gösterilmesi gerekmektedir. İsteğe bağlı olarak mum ışığında bakılabilir. Bakılırken medyum, ve fal bakılacak kişi sessiz bir ortama otururlar.

Medyum hocanın tüm dikkatini vererek suya bakması gerekmektedir. Bu adım da medyum hocanın konsantresi büyük önem taşımaktadır.

Medyum hocanın iyi konsantre olmuş olması, falda olağan şeylerin kısa zaman zarfı içinde görülmesine ve en doğru şekilde yorumlanmasına imkan tanımaktadır.  Eğer sizler de baktırmak istiyorsanız alanında uzman ve deneyimli medyum hocaları ile kısa zaman zarfı içinde iletişime geçebilir ve geleceğiniz hakkında aklınızda takılan soruları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Daha fazla ilgili konu olan Şans Falı konusuna bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (11)

 1. Komşunun altınları çalındı evinden ve bende zan altındayım yapmadığım halde suçlanıyorum. Nasıl suçsuz olduğumu kanıtlarım. lütfen yardım edin bu olay çok etkiliyor beni lütfen yardım

  • Canan hanım merhaba,
   Komşunuzun altınlarının çalınmasından kaynaklı olarak düştüğünüz durum oldukça sıkıntılı bir durumdur. Kendi suçsuzluğunuzu kanıtlamak adına çalınan para ve ziynet eşyasını geri getirme dualarından yardım almanızı tavsiye ederim. Yahut bu konuda uzman olan medyum ya da hocalara giderek bu konuda yine yardım alabilirsiniz. Dua ve anlamı;

   “Allâhümme rabbe`d-dâlleti ve hâdiye`d-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bir kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike.”
   Anlamı: “Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri doğru yola kılavuzlayan Allah`ım! Kudretin ve saltanatın hakkı için kaybettiğim şeyi bana iade eyle. Çünkü bu senin fazl ve keremindendir.” (Bostanu`l-Arifin; Bilal Eren, Açıklamalı Dua Hazinesi s. 304)
   Kaybolan ya da çalınan şeyleri bulmak adına, her gün aksatmadan 25 kere, “Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne” duasını okunmalıdır.

 2. Sevgilimden ayrildim 4 ay oldu geri donmesini istiyorum bi dua varmi geri donmesi icin lutfen rica ediyorum

  • Konuyla ilgili etkili tılsım dua işlemleri hazırlanır. Yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz

 3. Benim isim rast gitmiyor bir türlü bir isyerinde bile 1/ 2 yıl calısamıyorum ille bir tersim oluylr yıldızın düsük diyorlar ne yapabilirim iki yakam bir araya velmiyor

 4. Bildiğim bir bölgede define var fakat tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz

 5. Eşimle 35 gündür bir kaza sonucu ayrı düştük. Tekrar biraraya gelip mutlu olabilecek miyiz? Gelecekse ve zaman gelir?

 6. Kacam iş bulacakmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir