1. Ana Sayfa
  2. Ruh çağırma

Tabaka ile Cin Çağırma 2023


0

Tabaka ile Cin Çağırma

Tabaka ile Cin Çağırma seansının kuralları; Büyü tahtası nasıl yapılır; Tabak ile cin nasıl çağrılır. Bu seanslar çok eski zamanlardan gelmektedir.

Tabaka ile Cin Çağırma
Tabaka ile Cin Çağırma

Tabaka ile Cin Çağırma-TABAKA – RUHLARI ÇAĞIRMA ALETİ.

Ruhları çağırılmasına insanlar genellikle biraz korku ile yaklaşıyor ve genellikle hiç biri bu tür seanslarda yer almamıştır, nasıl, ne olacağını ve sonuçlarını bilmiyorlar.

Fakat ruh çağırmak sadece bir seans değil, ruh çağırmak sadece bize diğer yüksek mertebeli varlıklarla iletişimimizi sağlar ve bu kendimize dışarıdan bakmamız için bir fırsattır.

Ama burada bakış açınız önemli değil, önemli olan sizin bazı sorular hakkında cevap bulmaktır. Bu seansları yapmadıktan sonra kafanızda bir sürü soru işareti olacaktır, ama yine de merak duygusu sizi terk etmeyecektir ve siz dayanamayıp bu senası yapmak gerçekleştirmek istersiniz. Bu seansı yaptıktan sonra görünmeyen varlıklarla daha çok bilgi sahibi olacaksınız, birçok sorunuzu yanıtlayacaktır.

RUH ÇAĞIRMAK SEANSININ KURALLARI

Bu seansı gerçekleştirmek için iki şeye ihtiyacımız var- büyü tahtası, üstünde yazılmış olduğu harfleriyle, sayılarla birlikte ve tabak, bu aletler bize cevapları verecektir, diğer tarafla iletişim kurarken sorularımızı cevaplayacaktır bu aletler. Bundan ziyade ruhlara saygılı davranmalıyız, o tür seanslar mum ışığında yapılır, seansın yapıldığı oda temiz olmalı.

Önemli olan kullandığınız aletler daha önce hiçbir yerde kullanmadığınız şeyler olsun, mesela daha önce mutfakta kullandığınız bir tabak ile büyü yapamazsınız, alacağınız tabak tertemiz yeni olmalıdır.

Büyüde kullandığınız aletleri başka hiçbir yerde kullanmayın, sadece seans amaçlı kullanmanız tavsiye edilir.

BÜYÜ TAHTASI NASIL YAPILIR

Her hangi bir tahta üzerine harf ve sayıları kazımanız yeterli kalır. Herhangi bir sıralama önemli değildir.

Tahtanın üzerine, desensiz hiçbir desen formatı olmadan bembeyaz bir tabak yerleştiriyoruz. Tabak herhangi bir ekstra güç uygulamadan kolay hareketlerle hiçbir yere takılmadan dönme pozisyonuna getirin.

Büyü tahtası en az 40-50 cm olmalıdır.

Tabağın durduğu yerin üst tarafına 1 den 9 kadar sayıları yerleştirin ve sağ tarafına ‘hayır’ sol tarafına ise ‘evet’ kelimeleri yazmanız gerekiyor.

TABAK İLE RUHLARI NASIL ÇAĞIRILIR

Tabaka ile cin çağırma, en iyisi bu tür seansları gece veya akşam vaktinde yapılması uygundur. Seansa başlamadan önce dikkatinizi dağıtacak nesneleri ortadan kaldırın ve tüm dikkatinizi seansa verin.

Ruhu çağırırken odayı rahat bir hale getirmek iyi olur, Ruh rahatça odanın için hareket edebilsin ancak o zaman sizinle iletişime geçer. Seans yapan kişilerin ellerinde veya herhangi bir yerinde süs eşyaları bulunmamalıdır. Kendi aranızda sessizce konuşabilirsiniz ancak ruhun gelişine kadar. Ruhla ancak bir kişi konuşabilir, o kişi önceden seçmek zorundasınız. Önceden her şeyi ayarlamasınız, kimin tabağı çevireceğini, kimin nerde oturacağını, kimin konuşacağını…

Tabaka ile cin çağırma işlemi sırasında ruhu çağıran kişi, seans sırasında tabağı alır ve mum üzerinde ısıtır onu daha sonra onu tahtanın üzerine koyup şöyle kelimeler söyler:

bilmem kimsenin ruhu gel bize, lütfen

bunu 3 kere tekrarlamalı, diğer kişiler ise parmak uçları ile tabağın kenarlarına dokunmalıdırlar daha sonra,

ruh bilmem kimsenin sen burada mısın?

Eğer ruh geldiyse mutlaka size haber verir. Tabağı çeviren kişi tamamen dikkatini seansa vermelidir, ruhu sadece duymakla yetinmeyip onu hissetmelidir.

Bazen tabak bir oyana bir buyana dönebilir, seansı yapan kişi hafifçe tabağı üstten tutmalıdır ki büyü tahtasında düşmesin.

Cinci Hocalar veya Cin kabileleri başlıklarına göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap