BüyülerTılsım

Talih Kuşu Yakalama Büyüsü

TALİH KUŞUNU YAKALAMAK İÇİN BÜYÜ

Talih Kuşu Yakalama Büyüsü

Talih Kusu Yakalama Buyusu 300x300 - Talih Kuşu Yakalama Büyüsü
Talih Kuşu Yakalama Büyüsü

Modern  insanlar  hayatlarında  başarıyı  bir çok usüllerle  celp edebilirler.  En sade olanı – ″tarife uygun″ şekilde, sıfatların zamanını ve büyünün sözlerini dikkate alınarak yapılır.

Talih Kuşu Yakalama  Başarı için yapılan kuttörenler, insan hayatının hareketine ve kalitesine,iyi olayları talih etmektedir.  Yöntemlerini  doğru yaparak  başarıyı herzaman kazanabilirsiniz.

Talih Kuşu Yakalama Büyüsü – Başarı İçin Büyü

Her çarşamba  sabahları yıkanmadan önce okunur:

Çarşamba Çarşamba sözümü dinle, suya git. Çarpazlan, imamlan, koruyucu melekle korun. Meleğim, koruyucum benim, sağ omuzuma otur,sabah – akşam beni koru: kurttan- böcekten,büyülenmiş igneden, kötü insanlardan, aç kurtlardan, suçlanmaktan,zehirden, falcının kötü lanetinden koru.  Allahım ömrümü uzat, iskencelerden kurtar. Ata ,oğul ve kutsal ruhların adıyla. Amin.

BAŞARI İÇİN TILSI

Bu tılsım evde kolaylıkla yapılabilir. Küçük mum alınır, bardagın yarısına su doldurulur ve mumu içerisine koyarak yakılır. Bardak iki elle tutularak söyle okunur:

″ Denizlerin- okyanusların arkasında Buyan adası vardır,bu adada bir dağ var, dağın içinde derin delik var. Bu delikte 7 tane şeytan oturup insanlara talihsizlikler yağdırıyorlar. En küçükleri gözlerini kapayınca onu ateşe yaktım. Ateş elimdeyken şeytanın talihsizlikleri  benden uzak dur. ″

Mum tamamen yanip bitince suya düşmüş parçalardan beğendiyiniz  bir parça alınır, mendile sarılır, ipe asılır ve herzaman üzerinizde taşınır. Bu sizin uğur hamaylınız olacaktır.

BÜYÜYLE  BAŞARIYI CELP ETME

Haftanın, ayın, yılın istenilen zamanında yapılabilir. Önemli olan yeni güne başlamadan büyü okunmalıdır, yani 24:00 dek.

Önceden bir kova temiz su, 3 tane  mum ve toprakla dolu  tencere hazırlanılır. Suyla dolu kovayı önünüze alın, 3 kere bağırarak şöyle okuyun:

″ Su beni temizle, aklımdan, üzerimden agırlıkları kaldır. Taşları temizlediğin gibi, benide temizle, kötülükleri benden uzak tut ve hayatımda gereksiz şeyleri  al götür: acıyı,kaybı,belayı. Ben ne söylüyorsam, öyle olsun!″

Büyülenmiş suyla kendinizi  tepeden tırnagınıza kadar ıslatın. Bu kuttörenden sonra, uyudugunuz odada 3 tane üçken şeklinde mum koyun ve yakın.  Ortasında durarak, gözler kapatılır, rahatlanılır ve şöyle büyü okunur:

Kutsal  ateş bana sonsuz güç, bitmeyen, tükenmeyen enerji ver.

Üçkenin içinde biraz beklenilir ve sonra mumlar tamamen yanip bitene kadar beklenilir. Kalan mum parçaları toplanılır ve çöpe atılır.

Okumalısın  Kabala Bilekliği

Kuttörenin son kısmı toprak dolu tencereyle kendi eşyanızı gömmek duruyor. Şöyleki, her hangi bir eşyanızı elbise, takı, fotoraf falan olabilir. Eşyayı toprakla dolu tencereye gömdükten sonra, dışarı çıkıp meyve veren bir ağaçın atlına gömülür.

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı