web analytics
BüyülerTılsım

Talih Kuşu Yakalama Büyüsü

Talih Kusu Yakalama Buyusu 300x300 - Talih Kuşu Yakalama Büyüsü
Talih Kuşu Yakalama Büyüsü

Modern  insanlar  hayatlarında  başarıyı  bir çok usüllerle  celp edebilirler. En sade olanı – ″tarife uygun″ şekilde, sıfatların zamanını ve büyünün sözlerini dikkate alınarak yapılır.

Talih Kuşu Yakalama  Başarı için yapılan kuttörenler, insan hayatının hareketine ve kalitesine, iyi olayları talih etmektedir.  Yöntemlerini  doğru yaparak  başarıyı her zaman kazanabilirsiniz.

Talih Kuşu Yakalama Büyüsü ve Başarı İçin Büyü

Her çarşamba  sabahları yıkanmadan önce okunur:

Çarşamba Çarşamba sözümü dinle, suya git. Çaprazla, imamla, koruyucu melekle korun. Meleğim, koruyucum benim, sağ omuzuma otur, sabah – akşam beni koru: kurttan- böcekten, büyülenmiş iğneden, kötü insanlardan, aç kurtlardan, suçlanmaktan, zehirden, falcının kötü lanetinden koru.  Allah’ım ömrümü uzat, işkencelerden kurtar. Ata ,oğul ve kutsal ruhların adıyla. Amin.

Başarı İçin Tılsım

Bu tılsım evde kolaylıkla yapılabilir. Küçük mum alınır, bardağın yarısına su doldurulur ve mumu içerisine koyarak yakılır. Bardak iki elle tutularak söyle okunur:

″ Denizlerin- okyanusların arkasında Buyan adası vardır. Bu adada bir dağ var, dağın içinde derin delik var. Bu delikte 7 tane şeytan oturup insanlara talihsizlikler yağdırıyorlar. En küçükleri gözlerini kapayınca onu ateşe yaktım. Ateş elimdeyken şeytanın talihsizlikleri  benden uzak dur. ″

Mum tamamen yanıp bitince suya düşmüş parçalardan beğendiğiniz  bir parça alınır, mendile sarılır, ipe asılır ve her zaman üzerinizde taşınır. Bu sizin uğur hamaylınız olacaktır.

medyum yasin 728x90 1 - Talih Kuşu Yakalama Büyüsü

Büyüyle Başarıyı Celp Etme

Haftanın, ayın, yılın istenilen zamanında yapılabilir. Önemli olan yeni güne başlamadan büyü okunmalıdır, yani 24:00 dek.

Önceden bir kova temiz su, 3 tane  mum ve toprakla dolu  tencere hazırlanılır. Suyla dolu kovayı önünüze alın, 3 kere bağırarak şöyle okuyun:

″ Su beni temizle, aklımdan, üzerimden ağırlıkları kaldır. Taşları temizlediğin gibi, beni de temizle, kötülükleri benden uzak tut ve hayatımda gereksiz şeyleri  al götür: acıyı, kaybı, belayı. Ben ne söylüyorsam, öyle olsun!″

Büyülenmiş suyla kendinizi  tepeden tırnağınıza kadar ıslatın. Bu kuttörenden sonra, uyuduğunuz odada 3 tane üçken şeklinde mum koyun ve yakın.  Ortasında durarak, gözler kapatılır, rahatlanılır ve şöyle büyü okunur:

Kutsal  ateş bana sonsuz güç, bitmeyen, tükenmeyen enerji ver.

Üçgenin içinde biraz beklenilir ve sonra mumlar tamamen yanıp bitene kadar beklenilir. Kalan mum parçaları toplanılır ve çöpe atılır.

Okumalısın
Parayı Kendine Çekme Yöntemi

Kuttörenin son kısmı toprak dolu tencereyle kendi eşyanızı gömmek duruyor. Şöyle ki, her hangi bir eşyanızı elbise, takı, fotoğraf falan olabilir. Eşyayı toprakla dolu tencereye gömdükten sonra, dışarı çıkıp meyve veren bir ağacın atlına gömülür.

Talih kuşu yakalama büyüsü ile ilgili diğer benzer konu olan Şans Falı makalesine veya Şans Büyüsü konularına bakabilirsiniz.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı