Büyüler

Taş büyüsü

Taş büyüsü Nedir, Nasıl yapılır ve Bozma Teknikleri

Taş büyüsü

Taş büyüsü – Diğer İyi ve kötü niyetli olan büyüler ters dönebilir. Bu büyü, Kötü niyetli büyüler arasında yer alıyor, yapan ve yaptıran kişi için de bir tehlikedir.

Taş büyüsü 300x300 - Taş büyüsü
Taş büyüsü

Çünkü başkasına yapılmak istenen büyü ters dönebilir ve büyü yaparken iletişime geçilen doğaüstü varlıklar yapan ya da yaptıran kişiye musallat olabilir. Taş büyüsü de kötü niyetli ve genellikle çiftleri ayırmak için yapılan büyülerden biridir.

Taşlarla yapılan büyü

Taş büyüsü, çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan ve etkisi çok büyük olan bir büyü türüdür. Büyü yapılan kişi büyük bir sıkıntı içine düşer. Kişi büyüye maruz kaldıktan sonra her yerden sıkılır, evine ve eşine gitmek istemez.

Büyünün bozulmaması durumunda ise evlilikler ve aşklar ayrılıkla sonuçlanabilir. Taş büyüsü her taşla yapılmaz. Bu büyü için genellikle özel anlam taşıyan doğal taşlar tercih edilir.

Taş büyü için farklı kültürlerde farklı inanışlar vardır. Bazı kültürlerde taş büyüsünün iyi niyetle yapıldığına ve nazardan koruduğuna inanılır. Özellikle çingenelerin delikli taşla nazardan korundukları gibi önemli bir inanış vardır. Bunun aksine bazı kültürlerde de taş büyüsünün ayırma büyüsü olduğuna inanılır ki doğrusu da budur. Ayrılması için bir çifte yapılması durumunda taş büyüsü çok etkili olur ve sonuç olarak büyünün bozulmaması durumunda çiftler ayrılır. Sadece çiftler için değil, düşman olması istenen iki kişi için de taş büyüsü yapılabilir. Taş büyüsü kişilerde huzursuzluk, sıkıntı, nefes daralması, kapalı alanda kalamama gibi belirtilerle kendisini gösterir.

Taş büyüsü  yapılışı ve Bozma teknikleri

Taş büyüsü birkaç farklı şekilde yapılır. Ancak işin uzmanlarından doğru taşın seçimi hakkında bilgi almakta ya da bu işi direkt olarak uzmanına yaptırmakta yarar vardır. Amatör olarak yapılan büyüler çok kötü sonuçlara neden olabilir. Taş büyüsü için seçilen özel taşa bazı özel okumalar yapılır.

Okumalısın  Rızık Açma Büyüler ve Dualar Nasıl Yapılır ?
resim 20160710124302 - Taş büyüsü
Büyülü taşlar

Daha sonra bu taş yine özel olan tütsülerle tütsülenir. Uyarmakta fayda var taş büyüsü hem çok etkili hem de çok tehlikeli bir büyüdür. Okuması ve tütsüsü tamamlanan taşın bir gece boyunca dolunayı görecek şekilde bekletilmesi gerekir.

Büyü yapan uzman kişi bu konu hakkında sizin isteğinize ve niyetinize göre taşı, güneş ışığında da bekletebilir. Daha sonra ise büyünün yapılacağı kişinin elementi öğrenilir ve taş bir gün de bu elementte bekletilerek uygulamayı yaptıran kişiye teslim edilir. Büyünün etkisinin sürmesi için uygulamayı yaptıran kişinin bu taşı kolunda ya da boynunda taşıması gerekir.

Taş büyüsünü bozmak da her büyüde olduğu gibi yine uzman kişilerin işidir. Bazı kaynaklarda taş büyüsünün bozma yöntemi olmadığı söylenmektedir. Bu konuda uzman olan hocalar ya da eğitimli kişilerin bozamayacağı büyü yoktur. Taş büyüsünün yapılış şekline göre anti işlemler uygulanarak büyü etkisiz hale getirilir. Bu iş için de yine uzmanların uygulayacağı bir takım ritüeller ve okumalar vardır.

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba. Evimizin bahçesinde iki adet taş bulduk. Üzerinde vav harfine benzer, arapça harfe benzeyen bir şey var. Büyü olabilir mi?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı