1. Anasayfa
  2. Ayırma Duaları

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma 2022


0

Tebbet Suresiyle iki kişiyi ayırma işlemine neden gerek duyulur? Bir çifti ayırmak oldukça kötü bir eylem olmasına rağmen hangi koşullar bu rahmani işlemin yapılması için uygundur? Sorularının kesinlikle yanıtlanması gerekir. Çünkü türü ne olursa olsun, büyü enerji yöntemiyle bir ya da daha fazla insanda irade yönlendirme ve davranış değişikliğine yol açar. Ve irade yaratıcının insana verdiği en muhteşem armağandır. Bu sebeple, bu hediyeye saldırma durumunun yaratıcının gözünden düşmemeye yol açacak nedenlerle yapılması gerekir.

Zaten, bu işlem rahmani olduğu için eğer gerçekten kötü bir amaçla yapılıyorsa çalışmama, tutmama olasılığı çok yüksektir. Hatta, rahmani şifa sistemlerini kötü amaçla kara büyü gibi kullanmak uygulayıcıya da zarar verebilir. Peki bu rahmani sistem nasıl çalışır? Bilindiği gibi, kuranın korunması nedeniyle yaratılıp görevlendirilmiş, bizim göremediğimiz boyutlarda yaşayan belli varlıklar vardır. Kuranın kendisinin, her cüzün, her surenin, her ayetin her sözcüğün ve her harfin ayrı ayrı koruyucuları vardır. Yapılan rahmani okumalar bu varlıkların enerjisini okuma niyetine göre harekete geçirip enerjilerini hedefe yönlendirir. Hedef kanala iletilen bu enerji de Tebbet suresiyle iki kişiyi ayırma işleminin sonuç vermesi adına çalışacaktır.

  

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırmayı Gerektiren Durumlar

Tebbet Suresiyle iki kişiyi ayırma gerektiren durumlar kesinlikle emin olunması gereken durumlardır.

Çünkü, rahmani bir şeyi yanlışlıkla da olsa kötü bir amaçla kullanmamak gerekir. Peki hangi durumlar bu işlemin kabul olunması ile sonuçlanacak nedenleri içerir:

  • Eğer bir kişi size takıntılı bir şekilde bağlanmış, ne söylerseniz söyleyin sizden vaz geçmiyorsa ve siz bu durumu istemiyorsanız, o kişiyi kendinizden uzaklaştırmak ve soğutmak için bu yolu uygulayabilirsiniz.
  • Eğer bir arkadaşınıza saplantılı bir şekilde âşık olmuş biri varsa, arkadaşınızın bu durumu kesinlikle istemediğini biliyorsanız arkadaşınızı kurtarmak için bu yolu önerebilir ya da uygulayabilirsiniz.
  • Tanıdığınız birinin hayatında ruhsal ve sosyal durum bakımından denklik sorunu olan biri varsa ve bu ilişkinin tanıdığınız insana zarar vereceğinden eminseniz, tüm anlatımlarınız, açıklamalarınız hiçbir işe yaramıyorsa bu yolu deneyebilirsiniz.
  • Bir evlilik devam ediyorsa ve eşlerden biri aile birliğine somut ya da soyut zararlar veren belli alışkanlık ve davranışlar gösteriyorsa o ilişkiyi hayırlısıyla sonlandırmak için bu yönteme başvurabilirsiniz.
  • Eğer eşinizin peşine üçüncü bir kişi takılmışsa ve onu takıntı haline getirmişse bu yolu denemek sizin için hayırlı olacaktır. Özellikle bu maddede aile birliğini koruma olduğundan, bu konuda içiniz rahat etsin.
  • Eğer eşinizin hayatında üçüncü bir kişi varsa ve eşiniz bu insandan vaz geçemiyorsa evliliğinizi kurtarmak için dilerseniz bu yolu uygulayabilirsiniz.

Yukarıda sayılan nedenlerden herhangi biri için bu yolu uygulamakta herhangi bir sakınca yoktur. Çünkü bu durum tam olarak ayırma sayılmayacaktır. Hatta, bir kişiyi ya da bir ilişkiyi salahiyete götürecektir.

tebbet suresiyle iki kişiyi ayırma
tebbet suresiyle iki kişiyi ayırma

Bu Sure ile İki Kişiyi Ayırma Nasıl Yapılır?

Tebbet Suresiyle iki kişiyi ayırma nasıl yapılır konusunu okumadan önce uygulama gerekçenizin halis olduğundan kesinlikle emin olmanızı zarar görmemeniz için şiddetle öneririz. Bu yolu uygulama nedeninizden eminseniz, aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz:

  • Hedef kişinin adı yatsı namazından sonra parlak bir taş, gümüş ya da bakır bir levha üzerine yazılır ya da kazınır. Ve o nesne soğuk kalması için soğuk bir su kaynağına atılır.
  • Bir keseye yedi nohut ya da bakla konulur ve belli bir sayıda Tebbet suresi yine yatsı namazından sonra o kese üzerine Tebbet suresi okunur.
  • Sabah namazından sonra hedef kişinin ismi yedi kez söylenir. Ve o kese de içindekilerle birlikte soğuk kaynağa atılır.

Hatalı işlem yapma olasılığına karşı bu konuda güvenilir medyum ile görüşüp bu işlemi onun gözetiminde yapmanız; ya da onun yapmasını istemeniz daha sağlıklı bir sonuç için daha doğru ve iyi olacaktır. Bu uygulama her ne kadar büyü olmasa da büyüye benzer bir ritüel ile yapıldığından, süreçte ilmî bilgisi kuvvetli bir medyum desteği şarttır. Size izleyeceğiniz yol hakkında bilgi verecek ve yanlışınız olursa bu bağlamda yönlendirecek olan medyumun Tebbet suresiyle ayırma sürecinde tüm yönetmeyi ele almasına izin vermelisiniz. Keza aklınıza takılan pek çok konuda da kendisine anlık danışmanız yerinde olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir