0

Telefon Büyüsü

Kızların çoğu, yeni erkeklerle karşılaştığı zaman, eğer kendi telefon numarasını verse bile, onun numarasını almaz, sonra da arkadaşınızın size telefon açmasını bekliyorlar

Telefon Büyüsü
Telefon Büyüsü

Telefon Büyüsü Hakkında

Böyle bir durumda bu makalede size Telefon Büyüsü hatırlatma büyü nasıl yardım edebileceği anlatacağız. Erkek arkadaşınız sizi hatırlar ve telefon açmak ister.

Beyaz büyüde bu yöntem, en basit ve güvenli yöntemlerden biri söylemek istiyorum. Bu büyü, arkadaşınızi aşık edemez. Sadece hatırlatma büyüsü, o yüzden bu büyü terhih edilir. Tekrar söylemek istiyorum ki, sadece telefon numaranızı aldığı,beğendiğiniz arkadaşının dikkati çekmek için yapılan bir büyüdür.

Bu büyü eski arkadaşlar da yapabilir. Diyelim ki, sizin arkadaşınız sizi unuttu, uzun süre görüşmediniz, tekrak beraber olmak için telefonla var olduğunuzu hatırlatabilirsiniz. Eğer kavga ettiyseniz bu büyü size yardım edebilir. Arkadaşınızın dikkati çekerek, konuşturur, suçlu olan kim ise barışmak için bir edım atar.

Bu büyü çok basittir, beraber çektiğiniz resmi alarak, büyü sözleri söylemeniz yeterli olur.

Telefon büyüsü nasıl çalışır?

Büyünun çalışması için erkek ya da kız arkadaşınızın bir resmi veya onun kullandığı bir şey lazim. Eğer sizde yoksa, onun verdiği numarayı beyaz bir kayıda yazın yeterki olur. Sonra onunla geçirdeğiniz zamanı detayla hatırlayınız ve büyü sözleri söyleyiniz. Eğer doğru ve kararlı büyü sözleri soylerseniz arkadaşınız sizi özleyecek ve size en yakın zamanda telefon açmak ister.

Bir mum yakın, önünde durunuz ve en az üç kez büyü sözleri söyleyiniz.

Büyü sözleri:

«Sokol moy ti yasniy, dolgozhdanniy i prekrasniy! Kak zhe horosho nam vmeste bilo vspominay, dushu i serdce dlya menya ty otvoryay. Moy nomer skoree vspominay i na svidanie ti priglashay!»

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir