0

Telepati İle Aşık Etme

Telepati İle Aşık Etme işlemi yapılabilir. bunun için yapılacak olan işlemleri bilmek ve buna göre hareket etmek oldukça önemlidir.

Telepati İle Aşık Etme
Telepati İle Aşık Etme

Telepati yöntemi ile âşık etme işleminin sırları yapılan araştırmalar sonucunda çözümlenememiştir. İnsanların beyninde var olan güç o kadar mucizevîdir ki, insanlar beyinlerini kullanarak bazı eşyaları eğebilir, bazı eşyaları zihinlerinin gücü ile havaya kaldırabilir.

Bu denli bir mucizeye sahip olan bir beyin karşıdaki kişinin beynine odaklanarak bu beyne istediklerini yaptırabilir ve isteklerini yaptırma konusunda da şartlandırabilir.

Telepati ile âşık etme konusunda nasıl davranılması gerektiği konusunda yapılacak olan işlemleri bilmek bu anlamda yeterli olacaktır.

Bu konuda insanların beyinlerinde var olan telepati gücü işlem görmektedir. Telepati ile yapılabilecek olan işlemlerin içinde insanların birbirlerine karşı duyabilecekleri ilgi de mevcuttur. Telepati ile âşık etek umduğunuzdan k-daha kolay bir iştir.

Bu konuda önemli olan ve dikkat edilmesi gereken sabır etmek, konu üstünde özveri göstermek ve zihin gücünü kullanmak için çaba göstermek yer almaktadır.

Telepati İle Âşık Etme İşlemi

Telepati İle Âşık Etme

Telepati ile âşık etme büyüsünde en önemli unsur arada olan uzaklıklardır. Yakın mesafede âşık etme daha kısa sürede gerçekleşir ve gerçekleşme süresi de oldukça kısadır. Telepati yöntemi ile âşık edeceğiniz kişi ile yüz yüze gelebiliyorsanız, bu kişinin iki kaşının ta olarak orta kısmından 1 cm kadar yukarısına bakılması gerekir.

Buraya bakarak konuşmalı ve içinizden onun ile alakalı olan tüm sevgi dolu duygularını geçirmeli, bu kişinin sizi sevmesi gerektiği konusunda mesajınızı da telepatik olarak iletmeniz gerekmektedir.

Âşık Edilecek Kişinin Fotoğrafı Elinizde Mevcut mu?

Zihin gücü ile âşık edilecek olan kişinin fotoğrafı elinizde mevcutsa bu işleminin gerçekleşmesinin hızı ve etkisi fazlasıyla artacaktır. Âşık etme için ilk olarak;

 • Rahat olabileceğiniz sessiz ve sakin bir ortamda olmanız gerekmektedir.
 • Aşk büyüsü yapılacak olan kişinin fotoğrafını gözünün hizasına getirmeniz gerekir.
 • Fotoğrafı 30 cm. uzaklıkta tutarak bu kişinin iki kaşının 1 cm kadar yukarısına kendinizi odaklamanız gerekir.
 • Fotoğraftaki kişiye sizi sevmesini, sizin onu mutlu edeceğinizi ve hayatı boyunca sizinle mutluluğu yakalayacağını söylemelisiniz.
 • Fotoğraftan bu kişiye telepatik anlamda oldukça olumlu şekilde mesajlar göndermeniz gerekir.
 • Telepati ile aşk yollama için kullanılan fotoğraftaki kişiye ait detaylı bilgileri bilmeniz ve onu yakından tanımanız da oldukça önemli bir detaydır.
 • Bu kişiyi yakından tanıyorsanız onunla göz bağcı yapmanız gerekir. Göz bağcı onun sizi sevmesine ikna edecektir.

Göz Bağcı Nasıl Oluşturulmalıdır?

Göz BağcıGöz bağcı âşık etme büyüsünü yaptıran ya da yapacak olan kişiye hizmet eden bir görevli gibidir. Bu işlem ile karşınızda bulunan kişi sadece sizi görecek ve göz başka kimseye kaymayacaktır. Göz bağcının ne olacağını kişi tamamen kendisi belirleyebilir. Bu isterseniz karşı tarafın çok sevdiği bir hayvan, çok sevdiği bir eşya ya da başka bir obje olabilir. Bu işlem için;

 • Yine sessiz, sakin ve huzurlu bir ortamda yatağa uzanmalısınız.
 • Göz bağcı için düşündüğünüz objeyi hayal etmeli, ona bir isim takmalı ve onunla konuşmaya başlamalısınız.
 • Ona görevinin karşıda bulunan kişiye sizi sevdirmek olduğunu ifade etmeniz gerekir.
 • Karşıdaki kişinin yanına gitmesini, bu kişiye kendiniz hakkında güzel şeyler söylemesi, kendinizi sevmesi konusunda telkinde bulunmasını söylemelisiniz. Tabii ki bu işlemleri yapmasından sonra kesinlikle size geri gelmesini de söylemeniz gerekmektedir.
 • Bu yöntem sayesinde karşınızda bulunan kişinin beyni göz bağcıyı görecek ve sizin söylediklerinin onun zihin altına yerleşecektir.
 • Bu göz bağcı her daim sizin omzunuzda oturmalı ve orada uyumalıdır.
 • Telepati ile âşık etme işlemi için karşınızda bulunan kişi ile karşılaştığınızda o kişinin beyni sizin omzunuzda bulunan göz bağcıyı algılar ve bu kişi size karşı ilgi duymaya başlar.
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir