0

Telepatik Bağ İle İletişim

Karşı tarafı bağ ile birlikte düşünmek genellikle karşı cinslerin birbirine uygulamış oldukları bir tercih olmaktadır. Genellikle telepati ile etkileme yapmak için belli başlı uzmanlar tarafından önerilmiş olan uygulamalar göze çarpmaktadır. Bu yöntemleri gerçekleştirmek için genellikle sessiz ve huzurlu bir ortam önerilmektedir.

Telepatik Bağ
Telepatik Bağ

Önerilen telepati ile etkilemeuygulamaları arasında, öncelikle gerekli ortamı sağlamalı ve uzanıp uzun bir düşünceye kendinizi bırakmalısınız.

Çoğu uzman kişilerden öneri alarak uygulamaya koymaktadır. Önerilen bu uygulamalar ile birlikte trans haline geçişinde olmasıyla gerekli ortamların sağlanması demek kesinlikle bu uygulamalar ile birlikte istediğiniz şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Telepatik Bağ İçin Gerekli Şartlar

Kendiniz açısından hayatınızda önem verdiğiniz bir kişinin düşüncelerine sahip olmak ve o kişinin nasıl düşüncelere sahip olduğunu hangi durumlarda ne gibi davranışlar gösterdiğini daha iyi anlayabilmek ve düşünmek için telepatik bağ kurma uygulamalarına kendi hayatınızda da yer verebilirsiniz.

Öncelikle yapacağınız uygulama için gerekli ortamı sağlamalı ve kendinizi tamamıyla bu uygulamaya vermelisiniz. Öncelikle telepati ile iletişim tarzı uygulamalar için uzman kişilerce önerilmiş olan evinizin en sevdiğiniz bölgesine geçip sessiz ve huzurlu bir ortamla birlikte uzanıp aklınıza güzel düşünceleri getirmeniz gereklidir. Bu tarz uygulamalar ile birlikte telepatik mesaj gönderme safhasına gelebilir ve istediğiniz seviyelere gelebilirsiniz. Telepatik uygulamaların bu şartlarını yerine getirerek uzman kişilerden aldığınız yardımlar ile birlikte hayatınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Telepati Nasıl Kurulur

Eğer uygulamak istediğiniz ve uygulama aşamalarını bilmiyorsanız telepatik bağ nasıl kurulur diye aklınızda soru işaretleri var ise yazımızdan yararlanarak bunları aklınızdan silebilirsiniz. Telepatik iletişim ve bağı kurmak istediğiniz kişiyi gözlerinizi kapatarak canlandırmalısınız.

Canlandırma işlemini yaptıktan sonra aklınızdaki kişiyi tamamıyla kendiniz gibi düşünerek kendinizi karşınızdaki insanmış gibi inandırmalısınız. Kendinizi inandırdıktan sonra yapmanız gereken tek şey düşündüğünüz kişinin hangi tip durumlarda ne gibi düşüncelere kapıldığını kendinizmiş gibi düşünmelisiniz.

Zaten bu trans haline geçtikten sonra sizin hissettikleriniz kesinlikle düşündüğünüz kişinin aklında bulunan düşünceleri direkt olarak hissetmiş olmaktasınız. Telepati ile ilgili kitaplar ile birlikte bu uygulamaları gerçekleştirerek de sağlıklı bir trans haline geçişi uygulayabilirsiniz. Önerilen ve istenilen şartları sağlayıp telepatik bağ kurduğunuz kişileri istediğiniz düşüncelere itebilir ve telepati ile aramasını sağlamak istediğinizde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Telepatik Bağ İle Birlikte Hissedilen Duygular

Günümüzde birçok insanın birbirini anlamasından yana sorunlar yaşanabiliyor ve bu tarz sorunları def etmek için telepatik bağ kurma işlemlerini hayatınıza alabilirsiniz. Telepati ile bağ kurmak isteyenlerin birçok sebepleri olabilir.

Telepati ile sevdiğini söylemek isteyenlerin bu düşüncelerini telepatik bağlarını ileri seviyeye taşıyarak gerçekleştirmesi mümkündür.

Eğer sizlerde hayatınızda telepatik bağa yer vermek istiyorsanız ve bunu ileri seviyeye taşımak istiyorsanız sevdiğinizi telepati ile söyleyin ve bu uygulamanın işe yaradığını görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir