1. Anasayfa
  2. Tesbih Büyüsü

Tesbih Büyüsü Nedir? 2022


0

Tesbih büyüsü, merak edilen ve çokça araştırılan büyü çeşitlerinden biridir. İslamiyet inanışının yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan, Havass ilmi kullanılarak yapılan ve bin yılı aşkın bir zaman dilimi içerisinde gizli ilimler kitaplarında nesilden nesle aktarılan tesbih büyüsü, bilinen en etkili çift yönlü uygulama tılsımlarındandır. Tecrübeli hocalar tarafından uygulandığında sonuç vermeme durumu konu bile olmayan bu işlem, yapılışında hangi tarz takip edilirse edilsin, temel malzemesi tesbihtir.

Akla takılan en büyük soru olan tesbih büyüsü neden yapılır sorusuna şu şekilde yanıt verelim: Bu işlem çok nadir, ritüellerde değişim yapılarak rızık açma amaçlı kullanılır. Genel amacı ya çifti ömür boyu ayırmak ya da bir kişiyi kendine deli divane etmektir. Her iki koşulun da ritüelleri birbirinden farklıdır, her iki koşulda da insanın şaşkınlıktan aklını şaşıracağı kadar ciddi sonuçlar getirir.

 

Tesbih Büyüsü Nasıl Yapılır?

Arap ve Eski Mısır uygarlıklarından günümüze miras olan tesbih büyüsü yapılışı için tek yanıtlı bir şey söylemek olanaksızdır. Amaca uygun bir şekilde değişen ritüeller medyumdan medyuma farklılaşan uygulama şekilleriyle zenginleşmiştir. Bildiğiniz gibi bir büyüde yeterli olmak, bir hoca için oldukça teferruatlı çalışma gerektirir. Bireylerin kader çizgilerini değiştirmek o kadar da kolay değildir.

Yine de sert detayları ortadan kaldırıp, genel hatlarıyla tesbih büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt ararsak şunları kaydedebiliriz:

  • Yapım, 11 ila 13 gün sürecektir.
  • Doğal, enerji taşlarından duruma uygun taşlar seçilmeli, 33 tane taş büyü yapımında oluşturulmalıdır.
  • Taşların dizilişinde medyumun belirlediği tılsım sözcükler okunmalıdır.
  • Ruhanî görevlendirme süreci, tüm taşlar dizilip tesbih düğümü atılmadan oluşturulmalıdır.
  • Gerek duyulursa, özellikle konu rızık açma ise tesbih büyüsü yapılışı sırasında medyumun öngördüğü yiyeceklerden kullanılacaktır. Bu besinler genelde kahvaltılıktır.
  • Kullanılan taşların bir kısmı kadını, bir kısmı erkeği, bir kısmı da insanların sosyal çevrelerini sembolize edecek şekilde gruplandırılmalıdır, genelde medyumlar 11 sayısını tercih ederler.
  • Yapımında normal danışanları zorlayan bir detay, tesbih büyüsü malzemeleri arasında sayılan ve boncukların diziminde kullanılan ip, sığır ya da koyun gibi bir hayvan bağırsağından imal edilmiş olmalıdır.
  • Süryani dilinde bazı tılsımlar ve çiftin isimleri söylenerek düğüm atılır. Bu isim söyleme sayısının 66 kez olması gerekir.
  • En sonunda, tüm okumalar sonuçlandığında tesbih berrak bir deniz, göl ya da ırmağa atılmalıdır. Akıp giden, birikinti olmayan suyun tercih edilmesi, hayatın olağan akışında devamını simgeler.
tesbih büyüsü
tesbih büyüsü

Büyü Etkileri, Tutma Süresi

Büyü yapımında 11 tane boncuğun da çevre kastıyla takıldığından söz ettik. Burada çevrenin herhangi bir farkındalık hissetmesini bekleyemeyiz. Çünkü hayatın olağan akışında sosyal olarak kimse büyü yapıldığını anlamasın diye bu 11 boncuk uygulaması vardır. Ancak yaptıran kişinin tesbih büyüsü etkileri arasından gözlemde bulunması için şu ayrımdan söz edilir: Eğer soğutma amacıyla yapıldıysa, partnerin size tahammülsüzlükleri ve aşk için uygulandıysa, makul mantıklı bahanelerle partnerin iletişime geçme çabası…

Büyü yaptıran her danışanın merak ettiği tesbih büyüsü tutma süresi konusunda net bir yanıt yoktur. Ancak medyumlar, en az 18 gün geçtiğinde sonuçların tam olarak görünür olacağını vurgularlar. Bu sürenin bazı ilim kitaplarında ve medyumlara göre en çok 72 gün olması gereklidir. Aradaki gün farkı büyüde kullanılan ritüel sistemi ve medyumun ilme hakim olma düzeyiyle doğru orantılıdır.

 

Bu Büyü Nasıl Bozulur?

Her çalışmanın ve metafizik her büyünün olduğu gibi tesbih büyüsü nasıl bozulur sorusunun da bir yanıtı vardır. Yetkin bir medyum tarafından uygulanan panzehir sayesinde bu işlem etkilerinden kurtulunur, ancak çevrenin rutin bir olay gibi karşıladığı büyü etkileri sebebiyle kişide işlem olduğunu fark edecekleri söylenemez. Üzerinizde tesbih büyüsü belirtileri arasından herhangi bir tanesinin olduğu konusunda bir şüpheniz varsa ilminin kuvvetinden şüphe duymadığınız bir hocaya başvurunuz.

Yıllardır danışan rahatlığı ve huzuru için çalışan güvenilir medyum Yasin tesbih büyüsü alanında da hizmetlerine devam eder. Hem yapım hem de bozum konusunda tüm detaylarıyla, bütün ritüel farklarına hakim olan hocamızdan çekinmeden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ne olursa olsun işlerin böyle gitmemesi gereken bir eski sevgili ya da her ne olursa olsun anlık gelişen bu tutkuya, soğumaya veya atılmalara anlam veremeyen arkadaş sayesinde bir kişinin üzerinde olan tesbih büyüsü bozumu için sizlere yardımcı olmaktan gurur duyar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir