1. Ana Sayfa
  2. Ayırma Büyüleri

Tesirli Ayırma Büyüsü


2

Tesirli Ayırma Büyüsü

Büyü yaptırmak isteyen her bir insan doğal olarak olabilecek en güçlü etki ve belirtilere sahip olan büyü türlerini yaptırmak ister. Tesirli Ayırma Büyüsü : Çünkü amaçlarına ulaşmanın en önemli yolu budur. Bir insan amaçladığı, istiyor olduğu herhangi bir şeye büyüler sayesinde erişebilmektedir.

Büyüler çok tehlikeli olan işlemler olduğundan dolayı da bu işlemler hocalara ya da medyum olan insanlara yaptırılır. Durum böyle iken yaptırılacak olan büyü türünün özelliklerinden en önemlisi de tesirli, etkili olmasıdır.

Tesirli büyülerde günümüzde en çok tercih edilen büyü türlerinden biri ayırma büyüsüdür. Bu yazıda da bu büyü türü yani tesirli ayırma büyüsü ile ilgili pek çok önemli bilgi derledik. Bu büyünün ne olduğunu, ne anlama geldiğini, nasıl uygulanıyor olduğunu, büyüyü kimin yapabileceğin ve tesirinin ne derecede kuvvetli olduğunu size net şekilde gösterdik. Verdiğimiz her bir bilgi olabilecek en detaylı, net ve güvenli bilgidir.

Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Kuvvetli ayırma büyüsü yani tesirli ayırma büyüsü günümüze kadar gelmiş olan yüzlerce yıllık bir büyü türüdür. Bu büyü türü kuşaktan kuşağa bir gelenek gibi aktarılmıştır. Bu aktarım esnasında da elbette büyü türünde ve tarifinde belli değişimler yaşanmıştır.

Tesirli Ayırma Büyüsü
Tesirli Ayırma Büyüsü

Bu büyünün en tesirli olan ayırma büyüsü türü olmasının başlıca sebebi budur. Bu büyüde yeni yöntemler ve tarifler kullanılır. Bu yeni yöntem ve tarifler de ayırma büyüsünün çok daha tesirli halde olmasını sağlar. Kısacası eğer bir insan ayırma büyüsünü yaptırmak istiyor ise ve bu büyünün tesirini ve etkilerini en iyi şekilde, en güçlü biçimde görmek istiyor ise bu büyüyü yaptırmayı tercih etmelidir.

Siz de bu tarz bir büyü yaptırmak ve isteklerinize en kısa zamanda en güçlü şekilde ulaşmak istiyor iseniz tesirli olan bu ayırma büyüsünü tercih edebilirsiniz.

Tesir Eden Ayırma Büyüsü

Bir büyünün tesirli olması neden bu kadar çok önem taşır? Şimdi bu hususun önemini size anlatalım. Tesir eden ayırma büyüsü diğer büyü türlerinden yani geleneksel genel büyü türlerinden çok farklı etki biçimlerine sahip haldedir. Bu büyünün başlıca amacı ayırma işlemini gerçek hale getirmek iken bir diğer amacı da ayrılığa sebep olan etkilerinin olabilecek en güçlü biçimde ortaya çıkmasını ve sürmesini sağlamaktır.

Bir büyü tesirli bir büyü ise etkisi kesinlikle görülür. Üzerine büyü yapılan kişi tesirlerin her birini yaşar, hiçbir eksiklik olmadan tüm belirtileri görür. Bunun yanında elbette bu etki ve belirtiler kişinin her anını sarar, kişi çok baskın şekilde tüm tesirleri yaşar. Eğer bir kişi çok güçlü etkilere sahip olan bir büyüyü yaptırmak istiyor ise bu sebep ile bu büyü türünü yaptırmalıdır.

Etki Eden Ayırma Büyüleri

Ayırma büyülerinde en çok etki eden ayırma büyüleri tercih edildiğini size nallattık. Peki, bu büyü türlerini kimler yapabilir? Bu büyüleri yapabilecek olan insanlar kimlerdir? Bu önemli soruların yanıtlarını da şu şekilde size verelim: Bu büyü türü de dahil olmak üzere bütün etki eden ayırma büyüleri yapabilecek olan insanlar belirli olan özel insanladır.

Bu özel insanları hocalar ve medyumlar olarak bilmekteyiz. Bir hoca ya da medyum büyüyü yapabilecek olan tüm yeteneğe sahiptir. Cinler ile etkileşime geçebilecek olan manevi kudrete de yeteneğe de sadece onlar sahip haldedir. Bu yüzden sıradan bir insan asla büyü yapamaz. Sıradan bir insan olarak sizler de, yetenekleriniz ve ilmi bilgileriniz yok ise kesinlikle büyü yapamazsınız.

arkadaslardan sogutma duasi

Büyü yapmayı bu şekilde iken dener iseniz de büyü etkilerini asla göremezsiniz. Büyüler tehlikeli işlemler olduğu için de büyü yapmayı zaten yalnız başınıza kesinlikle denememeli ve kendinizi tehlike altına sokmamalısınız.

Güçlü Ayırma Büyüsü

Güçlü ayırma büyüsü olarak bilinen tesirli ayırma büyüsü hakkında nasıl yapıldığı ile ilgili çok fazla soru alıyoruz. Bu soruların çoğu bizden adım adım büyüyü yapmanın, büyü yöntemi ve tarifinin ne olduğunu kapsıyor. Öncelikle şunu size açıkça belirtmeliyiz: Bu tarz büyülerin, bu önemli işlemlerin yapılışı her bir hocaya göre değişim gösterir.

Çünkü her biri kendisine has olan özel yöntem ve ritüeller ile beraber büyüleri yaparlar. Ayrıca bu bilgilere sahip olan insanlar da sadece onlardır. Bunlar değerli ve özel bilgilerdir ve onlardan başka kimse tüm detayları ile bu bilgilere sahip olamaz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 2 sene önce

    Büyü hakkında çok bilgilendim çok teşekkür ederim

  2. 2 sene önce

    Hoşlandığım kızın sevgilisi onu üzmesine rağmen kız bırakmıyor çocuğu ona zarar veriyor. Tesirli ayırma duası e ayırabilir mi? Ve kaç günde gerçekleşir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir