0

Tırnak Büyüsü Nedir ?

Tırnak büyüsü Nedir sorusu, Herhangi birini tesir altına almak için yapılan büyüler vardır. Tırnak büyüsü, bu büyüler arasında en çok tesir gösterenlerden biridir.

Bir insanı aşık etmenin ve psikolojik olarak tesir altına almanın birçok yolu vardır. Elbette bunun en

Tırnak büyüsü Nedir
Tırnak büyüsü Nedir

makul yolu kişiyi etkilemeye çalışmak, onu birlikteliğe ikna etmek ve mutlu bir ilişki yaşanacağına ikna etmektir.

 

Ancak bunun büyü ile yapmak da mümkündür. İstenen kişiyi tesir altına almayı sağlayan çeşitli büyüler bulunmaktadır. Tırnak büyüsü de bu konuda oldukça etkilidir.

Tırnak büyüsü etkisi yüksek bir aşk büyüsüdür. İstenen

kişiyi aşık etmek için oldukça etkilidir. Üstelik bu aşkın meşru olması, büyüyü yapan kişinin büyü yapılan kişiye aşık olması gibi bir kıstas da bulunmamaktadır. Kişinin beynini ve algılarını etkileyen tesiri yüksek büyüler arasındadır. Yaparken dikkatli olmak da son derece önemlidir.

Tırnak büyüsünün bazı çeşitleri de bulunmaktadır. Örneğin tırnak yedirme büyüsü etkili büyü çeşitleri arasındadır. Bu büyüde temel amaç, tırnakları etki altına alınan kişiye yedirmektir.

Bunun için tırnakların yakılması, kül hâline getirilmesi, kişinin yemeğine koyulması gerekir. Çeşitli tılsımlar ile uygulandıktan sonra büyük bir tesire sahip olacaktır.

Tırnak büyüsü “bağlama büyüsü” olarak bilinen kategoride yer almaktadır. Büyü yapılan kişiye doğrudan zarar vermese de, etkisi psikolojik ve fiziksel zararlara yol açabilir. Bu yüzden dikkatli yapılması gerekir. Ayrıca enerjiyi yönlendirmek zor bir iştir. Dolayısıyla büyü yapan kişinin bu konuda uzman olduğundan emin olması gerekir. Eğer büyü başka birine yaptırıyorsa, kişinin yetkinliğinden emin olunmalıdır.

Tırnak büyüsü duası olan bir büyüdür. Büyü yaparken dualar okumak ve tılsım hazırlamak gerekir. Bu da havas ilmi üzerinde hakim olmayı gerektirmektedir. Uzun yıllardır yapılan bir büyü olmasına rağmen genellikle havas kitaplarında geçmez. Dolayısıyla olumlu referanslar almış bir medyuma başvurmak gerekir.

Bu Büyünün tek amacı kişiyi hiç yoktan aşık etmek ya da tesir altına almak değildir. Aynı zamanda sevgiliniz ile ilişkinizi arttırmak ya da arkadaş olduğunuz biriyi sevgiliye çevirmek için de yapılabilir. Ancak tesiri konusunda dikkatli olmak da son derece önemlidir. Nitekim her büyü gibi yan etki yapması mümkündür.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır

Tırnak büyüsü yapmak için, aşık olunacak kişinin tırnağı gerekir. Yani büyüyü yaptıran kendi tırnağını kullanmalıdır. Bu bakımdan yapımı kolay bir büyü olduğunu belirtmek gerekir. Büyü yapılan kişinin haberi olmadan, kolaylıkla yapılabilir. Çeşitli dualar okunduktan ve tılsımlar hazırlandıktan sonra tırnaklar kesilip işlem yapmaya başlanabilir.

Aşık edilecek kişinin isminin ilk harfi sol elin yüzük parmağındaki tırnağa yazılır. Kişinin isminin ilk harfi ise aynı elin orta parmağına yazılmalıdır. Ancak bu isimler yazılırken tılsımlı sözcükler okumak da son derece önemlidir. Bu sözcükler ezoterik metinlerden ve havas kitaplarından bulabilir.

Tırnak büyüsü Nedır ?
Tırnak büyüsü Nedır ?

Kimileri tırnakla yapılan büyü uygulanırken okunacak sözlerin Yunanlı şair Sappho’nun kitabından okunması gerektiğini söylemektedir. Doğru tılsımlar okunarak büyünün etkisini arttırmak mümkün olacaktır.

Daha sonra şekerli ve yağlı bir hamur hazırlamak gerekir. Tırnaklar, yarım gün boyunca bu hamurun içinde bekletilecektir. Yarım gün ifadesi burada geceyi ve gündüzü ifade eder. Yani büyü işlemi gece yapıldıysa gündüze kadar, gündüz yapıldıysa geceye kadar beklemek gerekir. Ancak yeterli süre boyunca beklenmezse büyünün hiçbir tesiri olmayacaktır.

Bu işlem bittikten sonra, yağlı hamur toprağa gömülmelidir. Büyünün gündüz vaktinde yapılması bu açıdan faydalı olacaktır. Çünkü hamur gece vakti gömüldüğünde gündüz gömüldüğünden daha büyük tesire sahip olacaktır. Hamuru gömerken çeşitli dualar okumak büyünün gücünü arttırır ve istenilen kişinin üzerinde daha kuvvetli bir tesir sahibi olmanızda yardımcı olur.

Bozma Teknikleri

Tırnak büyüsü, yüksek tesire sahip bir büyüdür. Kısa sürede tesir eder ve büyü yapılan kişide mantıksız davranışların görülmesine sebep olur. Bu büyüyü bozmak da yapmak kadar zor ve zahmetlidir. Ancak çeşitli yöntemler uygulanarak Bu büyünün tesirinden tamamen kurtulmak mümkündür.

Yeni bir büyü yaptırarak tırnak büyüsü bozulabilir. Bu yer yer etkili bir metot olsa da, her zaman sağlıklı bir yöntem olmadığını belirtmek gerekir. Nitekim yeni bir büyü yapılırken önceki büyünün nüksetmesi de mümkün olabilmektedir. Ayrıca tırnakla yapılan büyüler her zaman büyü yaptıran kişiler için de riskli olmaktadır.

Tırnak büyüsü, Kuran surelerinin okunması yöntemiyle de bozulabilir. Bu yöntemin herhangi bir riski bulunmamaktadır. Tam aksine, büyüye maruz kalan kişi doğrudan Allah’a sığınarak bu lanetten kurtulabilir. Bu işlem için medyum gibi bir aracıya da gerek yoktur. Kişinin kendisi ve yakınları birlikte dua ederek Bu Büyünün tesirinden kurtulabilir. İlk yönteme göre daha risksiz ve daha etkili bir metot olduğunu da belirtmek gerekir.

Yapanların Yorumları

Tırnak büyüsü yapan ya da yaptıran birçok kişi, bu büyünün ciddi bir tesire sahip olduğunu belirtiyor. Bu büyünün  ne zaman etkisini gösterir sorusunu soranların çoğu bu büyünün kısa süre içinde tesir ettiğini görmektedir. Yüksek bir tesire sahip olan bu büyü, birçok kişinin sevdiği insana kavuşmasını, sevgilisiyle ya da eşiyle arasını düzeltmesini sağlamıştır.

Ancak tırnak büyüsü hakkındaki bütün yorumların aynı olumlulukta olmadığını belirtmek gerekiyor. Söylendiği gibi, bir büyünün ritüelleri ne kadar kolay görünürse görünsün, büyü yapmak ve enerjiyi yönlendirmek uzmanlık işidir. Birtakım olumsuz etkileri olması da mümkündür.

Örneğin tırnak büyüsü yaptırdıktan sonra, sevilen kişinin kendisinden uzaklaştırdığını söyleyenler de vardır. Üstelik bu şikayeti yapan kişiler büyüyü bütün ritüelleri doğru bir şekilde uygulayarak yaptıklarından emindirler. Bu durum, büyü yapmanın uzmanlık işi olduğunu gösterir. Eğer havas ilmi ve astroloji alanında uzmanlık sahibi değilseniz bu büyüye yanaşmamanız gerekir.

Bu büyüyü bozmak için Felak, Nas, İhlas, Tarık ve Rahman surelerinin okunması gerekir. Felak ve Nas surelerinin büyü bozma konusunda özellikle etkiye sahip oldukları bilinmektedir.

Nasıl Anlaşılır

Tırnak büyüsü, kuvvetli bir etkiye sahip olduğu için yapılan büyüyü anlamak hiç zor değildir. Daha önce sevmediğiniz, ilgi duymadığınız birine karşı kuvvetli bir istek duymaya başladıysanız, her an onu düşünüyor ve onunla birlikte olmak istiyorsanız size Bu Büyünün yapılmış olma ihtimali kuvvetlidir. Tırnak büyüsü, aniden aşık eden bir uygulamadır.

Her ne kadar bir aşk büyüsü olsa da, masumane bir uygulama değildir. Bu Büyünün maruz kalan kişi, bu büyünün etkisi yüzünden ailesine kötü davranabilir, kendine ve başkalarına zarar verebilir. Aniden daha önce ilgi duymadığı birine aşık olan ve bu sebeple mantıksız davranan birinin büyüye maruz kalmış olması yüksek bir ihtimaldir.

Tırnak Yedirme Büyüsü

Tırnak yedirme büyüsü, standart büyüye göre daha etkili ve daha çabuk tesir eden bir büyüdür. Ancak uygulama bakımından zor olduğunu belirtmek gerekir. Tırnak büyüsünü, büyü yapılan kişinin haberi olmadan, onunla herhangi bir iletişime geçmeden yapmak mümkündür. Ancak tırnak yedirme büyüsünde tırnağı büyü yapılan kişiye yedirmek gerekir.

Tırnak yedirme büyüsü, belli bir yere kadar tırnak büyüsüyle aynıdır. Ancak bunda tırnakları yaktıktan sonra, büyü yapılan kişiye yedirmek gerekir. Bu büyüde öteki gibi bir ketumluk dönemi bulunmamaktadır. Tırnakların külünü kişinin yemeğine koyarak yedirebilir ve size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü ertesi gün etkisini göstermeye başlayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir