1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Tuvalet Büyüsü Nedir? 2022


0

Yapılışında tercih edilen yola ve niyete göre ak ya da kara büyüler sınıfına girişi değişen tuvalet büyüsü, yüzyıllardır her ilim sisteminde farklı yollarla uygulanıp kullanılır bir haldedir. Bu çalışmayı halis bir niyetle hane bereketini arttırmak, rızık kapısını açmak gibi bir amaçla yapmak olasıdır. Böyle durumlar için oldukça güçlü ve sonuç veren bir uygulamadır. Ancak aksi şekilde bu işlemden birine kötülük etmek için de ritüel değişimiyle yararlanmak mümkündür. Kara büyü kitaplarında da tuvalet büyüsü yapılışı farklı anlatılarak bir kişinin ölümüne vesile olunması ya da eziyet dolu bir hayat yaşaması sağlanır. Bu ikinci sistemi kullanmak ve uygulamak gerçekten radikal bir karardır. Çünkü hem ağırlığı hem de istenen ritüeller katlanılmaz bir boyuttadır. Eğer net olarak karar verdiyseniz, büyü yaptıracağınız kişinin evinin tuvaletine erişiminizin olması gerektiğini bilmelisiniz. Halis niyetle kendiniz için de tuvalet büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu durumda sadece işlemlere medyumun devamı sırasında ruhsal geriliminizin olması beklenir.

Tuvalet Büyüsü Nasıl Yapılır?

tuvalet büyüsü
tuvalet büyüsü

Halis niyetle yapılan ritüelde sadece işlemin en sonunda tuvalete atılıp suyla ortadan kaldırılması gerekir. Paranın aşırı derecede artması ve kişinin bolluk içinde yüzmesi hedeflenir. Ancak çok güçlü tuvalet büyüsü işleminin kara büyü boyutunda kişinin hayatı zindan edilmeyi ve psikolojisi bozulması amaçlanır. Medyumluk ilmine vakıf her medyum bu işin altından kalkamaz, çünkü yapan kişiye işlem tamamen sonuçlanıncaya kadar kesintisiz manevi huzursuzluk ve iç sıkıntısı verir.

            Gizli ilimler kitaplarından tuvalet büyüsü yapılışı hakkında sızdırılan bilgiler oldukça kısıtlıdır. Şeytanî bir büyü olduğu, işlemin yarısının tuvalette geçtiği, bazı hayvan kemik parçalarının kullanıldığı gibi bilgileri paylaşabiliriz. Ancak medyumların bile yapmaktan çekindikleri, iç sıkıntısıyla uğraştıkları bu işlemi bir cesaretle biri yapmayı dener ve kendine zararı dokunur diye, böylesi ağır riskli bir işlemin detayları paylaşılamıyor. Büyü yaptıracak kişinin yaptıracağı kişi hakkında doğum günü, kulağına okunan isim ve anne adı gibi bilgilerini biliyor olması gerekir. Bunun dışında büyüye konu olan kişinin tercihen iç çamaşırını o yoksa da tenine en sık değen eşyalarından birini alması gerekir. En sonunda da büyü yapacağı kişinin yaşam alanına rahat giriyor olması, hatta tuvaletini kullanıyor olabilmesi gerekir. Çünkü en tesirli büyü son aşaması budur.

Tuvalet Büyüsü Etkileri Ve Tutma Süresi?

Medyumlar, kullandıkları metot farklarına da dayanarak tuvalet büyüsü tutma süresi hakkında 7 saat ile 7 gün arasında bir süre uygun görürler. Etki ve belirtilerine geçince, şunları söylemekte fayda vardır:

  • Kişinin hayatını mahvetmeye, bitirmeye kişiyi ölüme sürüklemeye yönelik bir büyüdür.
  • Hanede huzur namına hiçbir şey bırakmaz
  • Para, bereket yolları tıkanır.
  • Ev halkının karabasanlar görmesine ve uykusuz geceler geçirmesine zemin hazırlar.
  • Allah inancını zedeler
  • Öfke ve sinir krizlerini tetikler.
  • Kişinin sonrasında kesinlikle hatırlamayacağı iş ve davranışları yapmasına zemin hazırlar.
  • Art arda gelen iş ya da okul yaşantısında başarısızlıklar ve rezalet silsilesi birbirini kovalar.

Yukarıda yazılan büyü belirtileri konusunda ne kadar sert etkilerin olduğunu fark ettiniz. Ancak bu etkiler  bir anda gelişmez ve çoğu zaman, “eğer büyü iyi bir medyumdan da çıktıysa” insanlar bu etkileri kötü kader gibi bile tanımlayabilirler. Her şey üst üste gelirken durumun altında bir işlem olup olmadığını araştırmanız gerekliliğini burada vurgulamak istiyoruz.

Tuvalet Büyüsü Bozdurma

En az yapılması kadar zor olan tuvalet büyüsü bozma işlemi, ehil bir medyuma ve ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyar. Bozum sürecinde kişi ya da yakınlarından yardım alınması gerekir. Ayrıca belirtilerin görülme oranının da ciddi oranda sertleşeceğini, kişinin bu süreçte yalnız kalmaması gerektiğini de danışacağınız medyum mutlaka size bildirecektir. Bir yakınınıza bu işlemin yapıldığını düşünüyorsanız, yukarıda sayılan tuvalet büyüsü belirtileri içinde onun da yaşadığı birçok bulguya rastladıysanız, onun adına yakını olarak da başvurmanızda bir sorun yoktur.

            Pek çok medyumluk hizmeti gerektiren işlemde olduğu gibi tuvalet büyüsü bozumu ve ak büyü sınıfına giren tuvalet büyüsü çalışmalarını yapan medyum Yasin hoca, sizlere bu uygulama hakkında yardımcı olacaktır. Kendisine aklınıza takılan soruları rahatça sorabileceğiniz akla gelen tek isim Yasin Hoca , onun için de tuvalet büyüsü bozma işlemini uygulayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap