1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Tuvalet büyüsü


0

Tuvalet büyüsü

Tuvalet büyüsü
Tuvalet büyüsü

Büyü, genellikle istediği bir şeyi ya da işi doğal yollardan elde edemeyen kişiler tarafından tercih edilen, doğaüstü varlıkların da yardımı alınarak hedefe ulaşmak için teknikleri.

Birçok büyü çeşidi vardır. Aslında büyüler, iyi niyetli ve kötü niyetli olarak ayrılabilir. Tuvalet büyüsü de kötü niyetli büyülerden biridir.

Şeytani bir güç kullanmak isteyenlerin tercih ettiği tuvalet büyüsünün amacı, yapılan kişiye istenilen her şeyi yaptırmak, kısacası tuvalet büyüsü yapılan kişiyi kontrol altına almaktır. Özellikle büyü işinde uzman olanlar tuvalet büyüsünü doğaüstü varlıklarla iletişime geçerek oldukça kolay bir şekilde uygulayabilirler.

Bu büyüyü yapmak için kullanılan malzemelerde sınır yoktur. Büyü yapmak için kullanılan bütün malzemeler tuvalet büyüsünde etkilidir. Sadece okuma da bazı değişiklikler vardır.

Bazen tuvalette okunan dualarla, bazen tersten okunan dualarla bu büyü yapılabilir. Çok tehlikeli büyülerden biri olan tuvalet büyüsü, yapılan kişiyi kısa sürede etkisi altına alır. Kişi bu büyüye maruz kaldıktan sonra kendi iradesi ile karar veremez hale gelir. Cinler büyü yapılan kişiye musallat olur ve kesinlikle rahat bırakmaz. Büyüler kişinin kararlarını etkilemek için yapıldığı için özelliklebu büyü gibi kötü amaçlı büyüler, büyü yapılan kişiyi ölüme kadar götürebilir. Bu nedenle yapanın da yaptıranın da dikkatli olması gerekir.

Tuvalet büyüsü Nasıl Yapılır

Tuvalet büyü nasıl yapılır

Büyüleri amatör olarak yapmak kolay değildir. Çünkü her büyünün kendine özel işlemleri vardır. Tuvalet büyüsü de genellikle cinler alemi ile bağlantılı olan kişiler tarafından yapılırsa etkili olur. Çünkü tuvalet büyüsünde amaç, cinleri büyü yapılmak istenen kişiye musallat etmektir.

Bu işi bilmeyen kişilerin yaptığı büyüler tutmaz. Tuvalet büyüsünün en bilinen yapılışı tuvalette okunan dualarla olanıdır. Bunun yanı sıra duaları tersten okumak da tuvalet büyüsünün farklı bir yapılış şeklidir. Ancak büyü konusunda uzman olan

Bu bazen saç teli, bazen tırnak parçası, bazen de bir fotoğraf olarak değişiklik gösterebilir. Büyü yaparken en çok kullanılan malzemelerden biri olan ateş de tuvalet büyüsünde kullanılabilir. Başka bir yöntem de büyünün adet kanı ya da idrar gibi pis şeylerle yazılmasıdır.

Tuvalet büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü yapmak ve yaptırmak dinimizce haram kılınmasının yanı sıra oldukça da tehlikeli bir iştir. Öncelikle büyünün amatör kişiler tarafından yapılması kendileri için tehlike yaratır. Tehlikesi sayılmayacak kadar fazla olan büyülerde cinler yapan ya da yaptıran kişiye de musallat olabilir.

Tuvalet büyüsünün en tehlikeli büyülerden biri olduğunu başta da belirtmiştik. Bu büyü kolay kolay bozulmaz. Aynı yapan kişi gibi, büyü bozmada bilgili ve uzman bir kişi tarafından bozulması gerekir.

Tuvalet büyüsünün bozulması için bu işte uzman olan kişilerin büyüye anti etki yapacak bir takım işlemler yapması ve kişiye musallat olan cinlere etki etmesi gerekir. Yapılan işlemlerle kontrol altına alınan cinler, büyü yapılan kişiden uzaklaştırılır. Bazı yerlerde tuvalet büyüsünün bozumunda sirkenin de etkili olduğu anlatılmaktadır.

Bu konuda net bir bilgi olmasa da sirkenin büyü bozmakta etkili olduğuna çok sayıda kişi inanmaktadır. Büyüden korunmak ya da basit bazı büyüleri bozmak için büyü yapılan kişi sirke ile yıkanabilir. Sirke ile bulunan büyünün yıkanması da etkilidir. Bütün bunların yanı sıra uzman kişilerin tavsiye edeceği bazı duaları da belli sayıda okumak gerekebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap