web analytics
Ayırma Büyüleri

Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir? Yapılışı ve Bozuluşu Nasıl Gerçekleştirilir?

Uzaklaştırma Büyüsü

Evden uzaklaştırma büyü olarak yapılan uzaklaştırma büyüleri çok tesirlidir ve bozulması istendiğinde tek başına gerçekleştirilemeyebilir. Bu yüzden uzman bir medyuma her zaman ihtiyacınız olacaktır.

Uzaklastirma B%C3%BCy%C3%BCs%C3%BC 300x300 - Uzaklaştırma Büyüsü
Uzaklastirma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüsü daha çok sevilmeyen kişiler için              uygulanır ve evden uzaklaştırma büyüsü olarak da bilinir. İstemediğin birinin kendinden uzaklaştırmak istiyorsan sizlerle paylaşacağımız dualar ile kısa sürede işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu anlamda günümüzdeki en tesirli büyülerden biri olarak uygulandığını söyleyebiliriz.

Uzaklaştırma büyüsü, özel çalışmalar sonucunda amacına ulaşabilmektedir. Ayrılmak ya da başkalarını ayırmak çok uzmanlık gerektiren bir durumdur ve etkili büyüler ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu yüzden de günümüzde uzaklaştırma büyüsünün çokça kullanıldığı belirtilebilir.

Evden Uzaklaştırma Büyüsü

Bir kadın, kocasının kendisinden soğuyarak evden uzaklaşmasını istiyorsa bir takım dualar ile kendinden soğutabilir. Sizden soğumasını istediğiniz kişiler için de bu duanın oldukça tesirli olduğunu söyleyebiliriz. Yasin suresinin 82.ayeti olan “İnnema emruhu iza erade şey’en ey yekule lehu kun fe yekun” kısmını okuduktan sonra sevmediğiniz her kim olursa sizden uzaklaşır.

Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüleri arasında peşinizi bırakmayan bir kişi için suna kumaşı üzerine “estevdikumullah ellezi la tadi’u vedai’uh” yazarak evinizde yüksek bir yere bırakabilirsiniz. Sonrasında büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Evden uzaklaşmasını istediğiniz kişiden kurtulmak için ve onu sizden tamamen soğutmak için ise, yine onun yanına giderken parfüm üzerine okuyacağınız “tahrim” suresiyle soğutabilirsiniz. Ancak bu duanın tersten okunması gerekmektedir. Sizden buz gibi soğuyacak olan bu kişi artık sizi aramayacaktır.

Soğutmak için okunan duaların tesiri çok yüksektir.

“Sert duvar haza firaku beyni ve beynek” sözüyle birlikte dilediğiniz okuma sayısına kadar okuyarak, tesirini göstermesi

im002767 350x275 - Uzaklaştırma Büyüsü

ini istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Etkisini kısa bir sürede göstereceğini söylemek mümkündür.

Evden ayırma büyülerinin birçok farklı çeşidi bulunur. Kimisi papaz büyüleriyle ayırma ve uzaklaştırmayı denerken kimisi de domuz yağı ayırma büyüsünü tercih etmektedir.

Ayrıca saç teli ile ayırma büyülerinin yanında baharatlarla ayırma büyüleri de kullanılmıştır. Hepsinin amacı aynıdır ve kişileri tamamen ayırır. Ancak bu büyülerden önce yapılan uzaklaştırma büyüleri daha kısa sürede sonuç verebilmektedir.

Okumalısın
Tesirli Ayırma Büyüsü

Nasıl Bozulur?

Uzaklaştırma büyüsünün bozulabilmesi için özel bir uygulamayı sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu uygulama birçok büyüyü bozmak için de kullanılmaktadır. Elbette sadece Allah’ın izniyle tüm sıkıntı ve belalardan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz.

Evden uzaklaştırma büyüsünün bozulabilmesi için ilk olarak uzman bir medyumdan destek alabileceğinizi unutmayın. Bunun dışında okuyacağınız dua ise her gün ve günde 15 kez okunacak duanın sonunda “Amenerresulü” duasıdır. Ayrıca duanın gücünün artması için başlangıçta 2 rekat müracaata niyet ederek namaz kılmalı ve duanın okunmasından sonra da 2 rekat şükür namazı kılınabilir.

Estağfirullah diyerek başlamalı ve tövbe edip temizlenmek için okunacak dualar ile birlikte büyünün bozulma süreci hızlanacak ve evden uzaklaştırma büyüsü ile ilgili bir sorun kalmayacaktır. Ancak medyumun sizlere önereceği dualar ile bu işlemi başarıyla sona erdirebilirsiniz.

 

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sezen
Sezen

Eşimin ailesiyle yaşıyorum eşimle aram iyi ama gorumcelerim kaynanam kötü davranıyor hamile halimle eziyet ediyorlar.iki ay sonra dogumum var eşimin bana beş kuruş harcamasını istemiyorlarBunun için bana yardımcı olur musunuz

Edanur
Edanur

Benim biriyle 1,5 senedir bir ilişkim var ben evlendim ayrıldım kendisi bekar ailesi o yüzden beni istemiyor onun ailesi beni istemediği için benim ailem ve bende istemiyorum saplantılı kendisi ailemi sürekli tehdit ediyor ve ben bi yüzden çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim

arzu kırlangıç
arzu kırlangıç

3senedir bitiremedigim ilişkim var ayrılmaķ istesem zorbalık yapıyor benden soğuma sı için yardımcı olurmusunuz

Sinem
Sinem

Babam bni zorla birine vermek istiyor nişanlanacagım fakat bnm sevdigim var bni zorla evlendirmek istiyorlar başkasıyla lütfen yardımcı olun

Pınar
Pınar

Suna kumaşı nedir hocam birde başka evden yollama duasi varmı evde istemediğim kişi var yardımcı olun lutfen

TARIK
TARIK

Merhabalar
Benim ikinci evliliğim ve benim bir tane çocuğum var eşimin de bir tane var birde ortak var ama sorun benim çocuk bizim eve hiç gelemiyor eşim istemiyor ortak olan çocuğumuza ise hiç ilgilenmiyor ama kendi çocuğu için canını verecek onun için ölecek ne kadar bizim huzurumuzu bozsa da ne kadar olay yaşa sakta hiç bir şekilde bir tek kelime etmiyor okul ve dışarıda çok tehlikeli işler yapıyor çocuk uzaklaştırma duası okusam olur mu yoksa bizim evlilik bitecek bu yüzden bu arada babası da yaşıyor onun yanına gitsin diyorum ama annesi daha gitmeden ne zaman geleceksin diyor ne yapmam lazım acil yardım lütfen

Başa dön tuşu
Kapalı