1. Anasayfa
 2. Büyüler

Üzerinde Büyü Olduğunu Anlama


7

Üzerinde büyü Olduğunu Anlama

 ve şüpheleniyorsanız bir an önce belirtilerinizi gözden geçirmeniz ve öncesi ile şu anki halinizi karşılaştırmanız gerekmektedir.

Üzerinde büyü Olduğunu Anlama
Üzerinde büyü Olduğunu Anlama

Kişinin manevi halindeki huzursuzluklar çok fazla boy göstermeye başladığında insanın aklına üzerinde büyü yapılıp yapılmadığına dair bir takım düşünceler gelmektedir.

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diye bir düşünceye girildiğinde ise artık bu boyut oldukça büyümüş demektir ve bunun cevabını almadan kişi rahat etmeyecektir. Büyü yapıldığını nasıl anlarız diye merak ediyorsanız öncelikle aşağıdaki belirtilerin sizde var olup olmadığını düşünmeniz gerekiyor. Eğer bu belirtilerin hepsinin değil de bir kısmının sizde var olduğu durumda büyü olduğunu nasıl anlarız diye düşünüyorsanız da şunu bilmelisiniz ki tamamının değil ama birçoğunun sizde belirti göstermesi üzerinizde büyü olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Peki Üzerinde Büyü Olduğunu Anlama Nasıl Olur

 1. En büyük büyü belirtisi insan ruhundaki daralma ve içinden çıkılmaz, sebepsiz bir boş vermişliktir. Bir anda olmasına gerek yoktur geçmişinizi göz önünde bulundurduğunuzda bir süredir rahat olamıyor, ruh halinizde bir takım çalkıntılar gerçekleşiyor ve kendinizi bunalım içerisinde hissediyorsanız size karşı büyü yapıldığından şüphelenebilirsiniz.
 2. Üzerinde büyü olduğunu anlama şüphelenmenizi gerektirecek bir diğer unsur da gereksiz yere ortaya çıkan yorgunluktur. Gününüzü gözden geçirdiğinizde herhangi ağır bir işin altına girmediğiniz halde sürekli bir bitkinlik ve yorgunluk hali içerisindeyseniz bu da şüphelenmeniz için bir gerekçedir.
 3. Bir insanda büyü olduğu nasıl anlaşılır diye baktığımızda durduk yere gelen uykusuzluk da bunun göstergesidir. Bazı durumlarda ölü gibi uykunuz gelmesine rağmen uyuyamıyor ve beyniniz sizi yoruyorsa ve eğer herhangi bir sağlık probleminiz de yoksa üzerinizde büyü olduğundan şüphelenebilirsiniz.
 4. Elbette manevi rahatsızlıklar kadar bazı maddi göstergeler de büyüyü ele verebilir. Özellikle kara büyü nasıl anlaşılır diye belirtileri ortaya çıkardığımızda vücudun bazı yerlerinde ortaya çıkan morluk ve şişikler bunun göstergesidir.
 5. Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım diyorsanız bedeniniz ile olan iletişiminizi de gözden geçirmeniz gerekiyor. Öyle ki büyü altında kalan kişilerin en fazla şikayetçi olduğu ve dile getirdiği konulardan birisi de, ”Sanki bedenim başka birisine ait, kendi bedenimin içerisinde değilim gibi hissediyorum” sözleridir.
 6. Büyü yapilan insan nasıl anlasilir diyorsanız o kişinin bir andaki değişimine ve asabiyet haline dikkat edebilirsiniz. Daha önceden ılımlı ve bir o kadar da tatlı karakterli bir insan bir anda asabiyet moduna giren gergin bir insana dönüşebiliyorsa büyüden yana şüphelenebilirsiniz.

Bu 6 gösterge dışında çok önemli 5 unsur daha vardır ki bunlara çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Üzerinde Büyü Olduğunu Anlama ve Kanıtları

 • Evinize karşı büyük bir soğuma hissi. Artık eve geldiğinizde ev size itici geliyor ve içeride durmak istemiyor kendinizi dışarı atmak için can atıyorsanız. O evde büyü yapılmış olasılı ya da büyüden kalma izler olduğu oldukça kesindir.
 • Evcil hayvanların size karşı davranışları. Bir hayvan sizin yanınızda durduk yere huysuzlanıyor ve yanınızda durmak istemiyorsa yine büyük ihtimalle hiçbir hayvan sizden sebepsiz yere gıcık kapmayacağı için üzerinizde farklı bir enerji oluşmuş demektir. Bu da kesin olarak büyüye işarettir.
 • Eşyalarınızın artık çok fazla unutuluyor olması. Bir nevi aşırı unutkanlık da denebilir ancak sıradan eşyalardan çok en önemli eşyalarınızın bir anda kaybolması ve sizin bunun nasıl olduğunu bir türlü çözemiyor olmanız büyüye işarettir. Daha ilginci ise kaybolan eşyanızın bir anda görünür olması ve içinizden geçen ”az önce buradaydı nereye gitti, ben az önce buraya baktığımda yoktu” hissidir.
 • Eskiye oranla daha fazla sakarlaşmanız. Özellikle de ortamınızda su ve cam gibi saydam eşyalar varsa, bu ortamlarda kendinizden ”yine bir sakarlık yapacağım” diye korkmaya başladıysanız bu durum da normal karşılanmamalıdır.
 • Üzerinde büyü olduğunu anlama, Son olarak en önemlisi de ortamda okunan Kuran’a karşı duyulan rahatsızlık. Bu ortamlarda duramıyor, kaçmak istiyor hatta ağlayacak duruma geliyorsanız kesinlikle artık normal değilsiniz ve üzerinizde büyü olduğundan şüphelenebilirsiniz.

Benzer konu olan Büyünün Bozulduğunu Anlamak, Belirtileri. konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

 1. Evde büyü olduğundan şüpheleniyorum nasıl anlarim?

  • 7 sene önce

   Ayrıntılı cevap verildi:
   Evde büyü olduğundan şüpheleniyorum, nasıl anlarim?

 2. Eşimle surekli kavga ediyoruz bir bakıyorum cok iyiz bir anda kavga çıkıyor yeri geliyor dovuyorda ama ona ragmen yine iyiz bir bakıyorum eşim bir isde zor duruyor diğer ise geciyor bunun evt benimde esime karşı sevgi vaf ama bazı yaptiklarina karsi cok bogaliyorum bir cevap Lutfen

 3. Hocam selamınaleyküm bizim bir bakkal vardı malesef zarar ettik ve kapatmak zorunda kaldık baya bi borca girdik ve hala bu borcun içindeyiz kimse yardım etmed akrabalarımızla aramız bozuldu ben birden hastalandım sürekli hastaneye kaldırılıyodum ve doktorlar bi teşhis koyamadı psikolojik deyip geçiştirdiler ama ben zannetmiyorum psikolojim gayet yerinde evde durmak istemiyorum sürekli sanki evde boğuluyorum sanki bişi beni izliyor mesela bi kıyafetim kayboldu ve baktığım yerde 5 ay sonra ortaya çıktı üstelik oraya defalarca bakmıştım uyuyamıyorum gece saat 3 veya 4 oluyo öyle uyuyabiliyorum sürekli sıkılıyorum uyuduğumda uyanamıyorum sanki bişi üstüme oturmuş kalkmamı istemiyor gibi kendimi çok yanlız hissediyorum bu yüzden size ulaşmak istedim ve bişi soracağım sizinle whatsappdan konuşmak ücretli mi? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  • Aleyküm selam üzerinizde büyü olduğu şüphesi içersindeyseniz yüz yüze görüşeceğiniz yakınınızda birinden destek almanızı öneririm size

 4. 7 ay önce

  SELAM HERKESE BU SİTEYİ SÜREKLİ TAKİP EDİYORUM ŞAHSİ OLARAK ÜZERİMDE BÜYÜ YOK AİLEMİZE YAPILAN BİR BÜYÜ VARMIŞ BU SİTE SAYESİNDE ÖGRENDİM . BAZI OLAYLAR YAŞADIK ERKEK KARDEŞİM BÜYÜK RAHATSIZLIK GEÇİRDİ O KADAR ZOR ZAMANLAR ATTIK Kİ YASİN HOCAYA DANIŞTIK BİZE ÇOK YARDIMI DOKUNDU YAPILAN BÜYÜ ERKEK KARDESİME GEÇMİŞ HASTALIĞININ SEBİBİ BUNDAN KAYNAKLI İMİŞ YSİN HOCAM KALDIRDI BU BÜYÜYÜ ÜZERİMİZDEN NORMAL YAŞANTIMIZA DÖNDÜK LAKİN BİR ŞÜPHE İÇERİSİNDEYİZ BU YÜZDEN DE KORUNMA DUASI İSTEDİK ONDADA YARDMCI OLDU ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir